Öksürük....

efeckt

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
119
57
48
Merhaba arkadaşlar.. şu an doğru yeremi yazıyorum bilemedim ama.. gerçeken dert haline geldi bende.. burnum tıkalı,öksürüyorum... ve bütün bunlar için doktor bana sinüzit olabilirmiyim acaba diye bir sinüs totmografisi çektirmemi istedi.... 1 aydır öksürüyorum... geçen kış ta alerjik astım başlangıcı teşhisi konmuştu bana... acaba bu konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır?.. veee deee şu sinüs tomogrofisi nedir arkadaşlar... düşündükçe kabuslar halinde geziyorum...... acil yardım.. bekliyorum cevaplarınızı....:Saruboceq:

yazım görünmüyormu acaba...... düşünceleriniz önemli benim için arkadaşlar..aranızda doktor varsa daha da iyi tabi... okumak için sabırsızlanıyorum....

ah be canım kızım uyumasaydı ne güzel sana cevap verirdi şimdi o hergün her türlü tomagrafi çekiyorlar hastanede ama şunu yapmanı tavsiye edbilirim canım toz zencefille balı güzelce karıştır ara ara bi kaşık yut müzmin öksürüğe bire bir geliyor acil şifalar diliyorum canım

Öksürük bir çok hastalığın belirtisidir. + Öksürük sonucu oluşan balgamsı kesinlikle yutulmamalıdır içeriği mikrop dolgusu olduğu için..

Merhaba efeckt, benim de öksürük problemim var. Ben kendimi bildim bileli öksürüyorum. Hele şu sıralarda kuru bir öksürük başladı. Boğazım çok kuruyor ve öksürüyorum. Çok konuşunca hele berbat oluyorum. Bende süte bal ve toz zencefil karıştırıp içiyorum arada. Bol su tüketmeye çalışıyorum. Benim 5 sene önce sanırım sinüz tomografisi çekmişlerdi. Sanırım makineye giriyorsun. Bende sinüzit yoktur dedi doktor ama tomografiden sonra sinüzit çıkmıştı. Hap vermişti ve geçmişti sanırım. Ama bende alerji de çok var. Hemen herşey alerji yapıyor. Kokular falan dokunuyor. O zaman da öksürmeye başlıyorum.
Ama köklü bir çözüm bulamadım maalesef. Doktorlar da bu konuda daha fazla yardım edemedi bana.

X