Doğuma Hazırlık Doğum Fotoğrafçısı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

snm2008

Sinem
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
528
0
Merhaba,

Doğumuma yaklasık 15 gün var. Kısmetse normal düşünüyorum. Doğum fotoğrafcısı da ayarlamak istiyorum. Normal doğumda nasıl oluyor bilmiyorum. Memnun kalmış arkadaşların acil tavsiyesini bekliyorum..
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

Esra Pozan var düğün ve doğum fotoğrafçısı arkadaşım düğünde çekim yaptırmıştı çok memnun kaldı.

Bende ıstıyorum dogum fotarafcısı ...dogumu devlette yapsak fotarafcıyı nasıl ayarlaya bılırım bana fıkır verırmısınız ...yada dogumdan sonra eve mı getırsem yada kırkı cıkınca sÜdÜtyoda cekılsek bı karar veremedım

valla benim doğum yapacağım hastanenin özel doğum fotoğrafçısı var istersen giriyor doğumuna.albümlerine baktım çokta hoş bebişin saniye saniye fotoları.20 adet basıyo bir albüme ama bize pahalı geldi 250 tl istiyor.kararsızım ben de.

Bende İstİyorum dogum fotarafcısı ...dogumu devlette yapsak fotarafcıyı nasıl ayarlaya bİlİrİm bana fİkİr verİrmİsİnİz ...yada dogumdan sonra eve mİ getİrsem yada kırkı cıkınca sÜdÜtyoda cekİlsek bİ karar veremedİm

merhaba,ben baydaşı ayarladım doğum için.normalde mesada çekim yapıyolar ama ayarlayınca devlet hastanesine de geldiler.ben doğumdan bir gün sonra hastane odasında çekim yaptırdım.çok güzel pozlar çıktı.değişik değişik paketleri var.doğuma da kamera(kendi amatör kameramız) soktuk.şimdiden iyi bir doğum diliyorum

merhaba,ben baydaşı ayarladım doğum için.normalde mesada çekim yapıyolar ama ayarlayınca devlet hastanesine de geldiler.ben doğumdan bir gün sonra hastane odasında çekim yaptırdım.çok güzel pozlar çıktı.değişik değişik paketleri var.doğuma da kamera(kendi amatör kameramız) soktuk.şimdiden iyi bir doğum diliyorum

cok sagol canımm..peki amatör kamerayı kim soktu..çok güzel düşünmüşsünüz darısı bana

ben de bu konuyu araştırmaya başladım. hatta birkaç fotoğrafçıdan fiyat aldım. 500-750 arası söylediler hep. çok uçuk geldi, napıcam bilmiyorum fisfisfis
bursada sizin bildiğiniz ve önerdiğininiz fotoğrafçılar var mı? şehir dışından olması anlamsız sanki, normal doğum olursa nasıl gelecek ki...

özel hastanelerin fotoğrafçılık hizmeti oluyor.ankara'da mesa hastanesinde doğum yapacağım hastanenin fotoğrafçısı ile çekim yaptırmayı düşünüyorum albümleri gördüm çok güzel çekimler yapılmış.doğumumu istanbul da yapsaydım mutlaka çiseren korkut 'a çektirmek isterdim.

Arkadaşlar merhaba, internette rastladım bu siteye yeni üye oldum.
Bende 5 aylık hamileyim. Hrs'de olacak doğumum. Doğum için annemlerin yanında olmak istedim ankara'dayım şu anda. doğum yapan arkadaşlarımdan istanbul'daki fotoğrafçıları biliyordum ama ankaradaki doğum fotoğrafçılarını internetten araştırdım. iki gün önce de biriyle anlaştım ankaradogumfoto sitesinden ulaştım. benim için sanat eğitimi almış bir fotorafçı önemliydi. diğer türlü fotoğraf çektirmek istemedim. onlar herkesin çekebileceği şeyler. bu konuyu halledince içim rahatladı böyle bir anı bırakmak çok önemli bence. herkese sağlıklı doğumlar diliyorum.
Nevin

ay bende severim boyle seyleri aslinda ama esim kildir biraz bu konuda:)) resme alerjisi var adamin.. dugunde bile zor cekindi resim..ondan ben hemsirelerden birine vericem fotograf makinesini ceksin bi kac tane ,,

ay bende severim boyle seyleri aslinda ama esim kildir biraz bu konuda:)) resme alerjisi var adamin.. dugunde bile zor cekindi resim..ondan ben hemsirelerden birine vericem fotograf makinesini ceksin bi kac tane ,,

benimkide kıldır kıskanlıktan yaptırmaz ama kendi çeker bakalım nasıl çıkarrtırcak resimleri kıskanlıktansempatiksalakcinni

Arkadaşlar merhaba, internette rastladım bu siteye yeni üye oldum.
Bende 5 aylık hamileyim. Hrs'de olacak doğumum. Doğum için annemlerin yanında olmak istedim ankara'dayım şu anda. doğum yapan arkadaşlarımdan istanbul'daki fotoğrafçıları biliyordum ama ankaradaki doğum fotoğrafçılarını internetten araştırdım. iki gün önce de biriyle anlaştım ankaradogumfoto sitesinden ulaştım. benim için sanat eğitimi almış bir fotorafçı önemliydi. diğer türlü fotoğraf çektirmek istemedim. onlar herkesin çekebileceği şeyler. bu konuyu halledince içim rahatladı böyle bir anı bırakmak çok önemli bence. herkese sağlıklı doğumlar diliyorum.
Nevin

CANIM BENDE ANKARADAYIM BENDE İSTİYORUM BÖYLE Bİ ANI ANLATIM DEMİŞSİN PAKETLERİ VARDIR GERCE ONLARIN SANA NE KADARA MAAL OLDU.İNŞ. İSTEDİGİN GİBİ OLURa.s.

Bende İstİyorum dogum fotarafcısı ...dogumu devlette yapsak fotarafcıyı nasıl ayarlaya bİlİrİm bana fİkİr verİrmİsİnİz ...yada dogumdan sonra eve mİ getİrsem yada kırkı cıkınca sÜdÜtyoda cekİlsek bİ karar veremedİm

ben de bi aksilik olmazsa normal yapacgm dogumumu. dün fotoğrafçıyla anlastim. internete yazinca çıkıyo. her butceye uygun paketleri var. ben de normal olursa nasıl olcak diye korkuyodum. genelde bebek geldikten sonra yada sonraki gun cekiyomuş. düşününce normal doğum zor yani böylesi daha mantıklı geldi biz de bebek geldikten sonra cektimeye karar verdik.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de doğum fotoğrafçısı düşünüyordum ama pahalı bir fotoğraf makinası aldım.
Çünkü normal doğum istiyorum, doğum sonrası veya doğum esnasında çekinmek istemem gibi geldi bana.

arkadaşlar benim kardeşim izmirde songül turguta yaptırdı çekimini ..çoook memnun kaldık..harika pozlar yakalamış,her ay bir kişiye ücretsiz çekim yapıyor adresi. fiyatıda çok uygun..paket seçenekleride var bir görüşün derim..

(ÜCRETSİZ ) profostonel fotrfcıyım su an kadar bi cok konuda fotrflar cektim doğum fotrfları cekmeyede başlıyacağım kendime portfoy olusturmak için doğum fotorafı cekmek istiyorum bunun için ücret almıyacağım burdan kendimle ilgili ve dusuncelermle ilgili ayrıntı yazmıorum ilgisini ceken olursa ayrıntılı konusabilirzz ( antalya için )

istanbul da olsan denerdik,tabi azda olsa emeğinin karşılığını verirdik ama malesef antalya dasın canım.bol şans.

interneten arastırırken buldugum bazı siteler var umarım yardımı olur...

X