Doğuma Hazırlık oğluna isim arayanlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
a.s.kızlaarrr merhaba. ben aranıza bugün katıldım.uzay ismi nası sizce??

merhaba.kısmetse benimde oğluşum olcak .isime bende karar veremedim ama isimde şunada dikkat ediyorum yarın öbür gün okula gittiğinde dalga geçerlerse içine kapanır çocuk.bu sebeple uzay ismi biraz riskli gibi bilmiyorumkismile

bencede fazla güzel değil daha anlamlı bişey olabilir

:umursamaz:=sweetpurple;11512062]doruk güzel bi isim bence[/QUOTE]

canım, Doruk ismini ben de beğeniyorum ama, o kadar çok duyuyorum ki etrafımda bu aralar. böle değişik bi isim olsun istiyomboshayallersmile

bence çok güzel bir isim...benim fikrim isim koyarken çocuk büyüyüp yakışıklı bir adam olduğunda ona yakışacak bir isim olmasına dikkat edilmeli... mesela erkeklere aşkın falan koyuyorlar ya bence çok komik oluyor.. koskoca pala bıyık bir adam ismin ne? aşkın :KK70: komik değil mi :KK70:
uzay bu konuda başarılı bence guclubacismile hatta oğlum olursa düşünebilirim yerimseniben

gulben ergen kotu örnek oldu herhal
atlas dunya derken bı uzay eksıktı
acayıp yano yorum bıle yapamadım

Bence Uzay güzel bir isim. Anlamını düşünsene, ne kadar sonsuz, ne kadar büyük. Ben de hamileyim, düşünebilirim. Ama kaderleri benzemesin Uzay Heparı'yı hatırlattığı için biraz hüzünlü gelir hep bu isim bana.

Dalga geçilme konusuna gelince, çocuklar herşeyle dalga geçerler zaten. Çok abes olmadıkça o konuya takılmamak lazım. Yani çocuklar bir çocukla dalga geçmeye karar verdiyse, adı Ahmet de olsa "Ahmet Ahmet gel buraya bi zahmet" diye dalga geçebilir. Çocuk bu. Ama tabi gidip de Börtü de koymamak lazım. Bile bile lades gibi.

Bence Uzay güzel bir isim. Anlamını düşünsene, ne kadar sonsuz, ne kadar büyük. Ben de hamileyim, düşünebilirim. Ama kaderleri benzemesin Uzay Heparı'yı hatırlattığı için biraz hüzünlü gelir hep bu isim bana.

Dalga geçilme konusuna gelince, çocuklar herşeyle dalga geçerler zaten. Çok abes olmadıkça o konuya takılmamak lazım. Yani çocuklar bir çocukla dalga geçmeye karar verdiyse, adı Ahmet de olsa "Ahmet Ahmet gel buraya bi zahmet" diye dalga geçebilir. Çocuk bu. Ama tabi gidip de Börtü de koymamak lazım. Bile bile lades gibi.

opuyorumnanaktançok teşekkür ederim canım, ismi beğenmen hoşuma gitti. Haklısın bence, aynen senin gibi düşünüyorum. Çocuklar dalga geçmek istedikten sonra kolaylıkla bi yolunu bulurlar.Sen kaç aylık hamilesin ?

Kızlar hepinize tek tek teşekkür ediyorumopuyorumnanaktan Hadi yeni isimler bekliyorum, zemuszemus

bence çok güzel bir isim...benim fikrim isim koyarken çocuk büyüyüp yakışıklı bir adam olduğunda ona yakışacak bir isim olmasına dikkat edilmeli... mesela erkeklere aşkın falan koyuyorlar ya bence çok komik oluyor.. koskoca pala bıyık bir adam ismin ne? aşkın :KK70: komik değil mi :KK70:
uzay bu konuda başarılı bence guclubacismile hatta oğlum olursa düşünebilirim yerimseniben
Canım, doğru söylüyosun, karizma bi isim olması lazım. Aklında başka isimler varsa yazar mısın?Bekliyorum:ecrin_bebek:

opuyorumnanaktançok teşekkür ederim canım, ismi beğenmen hoşuma gitti. Haklısın bence, aynen senin gibi düşünüyorum. Çocuklar dalga geçmek istedikten sonra kolaylıkla bi yolunu bulurlar.Sen kaç aylık hamilesin ?

Ben henüz 16. haftadayım. Cinsiyetini bilmiyorum o endenle çok yoğunlaşamadım isim konusuna da. Ama şimdiden düşünmeye başladım.
Aklımdakilerden yazayım birkaç tane. Utkan, Barış, Deniz, Aydın, Arhan, Gökay, Eren, Can. Bunların hepsi güzel ama çevremde var. benim işim baya zor olacak erkek olursa.

uzay anlamına gelen bir isim olarak feza da koyabilisin

FEZA ısmin Anlamı : Boşluk, sınırsızlık; Uzay.

cnm bende 24 haftalık hamileyim ve oğluma seyit görkem ismini koymaya karar verdik asında ben sadece görkem istiyodum ama ilk oğlumun isminide ben koymuştum (yiğit olarak )şimdi babası sıra bende diye ısrar ediyo ama bende seyit ismini begenmiyorum eski bi isim yani bi türlü anlaşamayınca iki isimde karar kıldık.uzay ismine gelince bencede pek hoş bi isim deil ama sen beğeniyosan içine siniyosa kimse laf sölemek düşmez tabi arkadaşım allah sağlıkla doğmayı nasip etsinde isim zaten bulunuyo:))

X