Düğün Takı için boynuma şerit takmak istemiyorum. Değişik fikirleri olan var mı???

happyzhr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
186
0
takı sırasında boynuma o şeritten takmak istemiyorum.. fakat ne yapabileceğimide bilmiyorum:KK43:( farklı fikirlere ihtiyacım var. yanımda biri bi sepet mi tutsa yada başka bişii.........CADIARZU

yastık kullanabilirsiniz. biri sizin yanınızda durur ve tutar, takacak olan yastığa takar. ya da aynı şekilde kese de yapabilirsiniz, keseye atarlar. ama bu pek şık olmayabilir.

Bende hiç istememiştim, ben de takı sandıı yada kese gibi bişey düşünmüşyüm ama ennem de eşimin ailesi de karşı çıktılar.... Kimin ne taktığı belli olmuyormuş o zaman elini boş boş keseye daldıranlar oluyormuş... O yüzden beyaz kurdele takmıştık.. Zaten takı merasiminden sonra hemen çıkartıyrsun, bence dert etmeye değmez....

Bir arkadaşım konuklara hoşgeldin derken takılarını da sepete almıştı. Ama bence çok da önemli değil. Takı bittikten hemen sonra çıakrıyorsun o şeriti sonuçta.

misafirleri tek tek dolaşmam biraz zor olur kalabalık olacağı için. sonradan çıkarsakta ne bileyim 1 saat ayakta boynumda şerit ile durmak istemiyorum.. küçük bir detay ama biraz kafama takılıyor cnm :KK43:(

takı sandığı yapabilirsiniz :) benim arkadaşımın düğününde vardı, her masaya da bi miktar zarf ve kalem koymuşlardı. böylece herkes takısını, parasını, hediyesini neyse işte zarfa koyup kapattı, üstüne de ismini yazdı ve sandığa attı :)) biraz oy veriyomuş hava oluyo ama kmin ne getirdiği asla karışmaz hem böylece kaydirigubbakcemile3

bu benim düşüncem ve fikrim ama ben bunlara katılmıyorum takı bence boyunda kurdela takılı olması daha iyi sandık sepet pek cazip değil ne takıldığını görmek en güzeli bencedeee

ben de istemiyrm o şeridi bir düğünde görmüştüm gelinin yanında annesi vardı ve şık bir sepete koydular takıları bende öyle yapıcam kese flnda modası geçti gibi gelio bana
bridaltapestryflowergir.jpg

gs007.jpg
bunlar gibi

Son düzenleme:
bebemmm, ben kimsenin ne taktığını görmem ki o heyecanda annemde kalkıp yan tarafta asla bakmaz insanlar ne takıo die ne takarsa taksınlar kimin bütçesi ne elveriyorsa takar zaten..

sonbahar14, birinci sepet gerçekten güzelmiş. bende öle düşünüyorum ama şu ana kadar gittiğim düğünlerde görmediğim için nasıl olur acaba, şık olur mu yoksa insalara parayı bunun içine koy git der gibi mi olur acaba die düşünüyorum.....

cnm bence gezip dolaşıp para topluyormuş gibi olmasından sepet içinde olması daha iyidir.
ben asla takmam o şeridi nişanda da takmadım gece çantamın içine koydurdum kim ne taktı onuda unutmam zaten ama eğer kimin ne taktığını bilemem dersen zarfın içine koyarlar isim yazarlar olur zaten en gzli de o sonradan o ne taktı bu ne taktı derdi olmaz.
ben hep görüyorum gittiğim bi düğünde ki yaklaşık 5 6 yıl oluo ilk orda görmüştüm çok hoş bi sepetti ve bende evet böyle olmalı die düşünmüştüm ben böyle yapcam kısmetse
evet ilk sepet gerçekten hoş

Son düzenleme:
teşekkürler cnm bunu düşünücem.... ama değişik fikirleri olan arkadaşlardanda öneriler bekliyorum..

cnm valla ben hep masaları dolaşmayı istiyordum bana en mantıklısı o geliyor ama çok misafir olucak o yüzden yine dikilip bekliycem ve mecbur boynumuza şerit takıcaz gibi geliyor bana sepette çok hoş olmaz sanki

takı sandığı yapabilirsiniz :) benim arkadaşımın düğününde vardı, her masaya da bi miktar zarf ve kalem koymuşlardı. böylece herkes takısını, parasını, hediyesini neyse işte zarfa koyup kapattı, üstüne de ismini yazdı ve sandığa attı :)) biraz oy veriyomuş hava oluyo ama kmin ne getirdiği asla karışmaz hem böylece kaydirigubbakcemile3

aaaaaa ne kadar deişikmiş yaa :))

Bende hiç istememiştim, ben de takı sandıı yada kese gibi bişey düşünmüşyüm ama ennem de eşimin ailesi de karşı çıktılar.... Kimin ne taktığı belli olmuyormuş o zaman elini boş boş keseye daldıranlar oluyormuş... O yüzden beyaz kurdele takmıştık.. Zaten takı merasiminden sonra hemen çıkartıyrsun, bence dert etmeye değmez....

beyaz kurdela iyi fikir denizbaris
ben de şu bele takılan kırmızı kurdeladan nasıl kurtulucam onu düşünüyorum bilmiyorumkismile

cnm valla ben hep masaları dolaşmayı istiyordum bana en mantıklısı o geliyor ama çok misafir olucak o yüzden yine dikilip bekliycem ve mecbur boynumuza şerit takıcaz gibi geliyor bana sepette çok hoş olmaz sanki

arkadaslar masaları dolasırken de mı takı takılıyor :ecrin_bebek:
off sanki verin bakim hediyeleri der gibi çok utanıyorum valla

bizde alışkanlık üste takılır
sevmez bizim aile öle sepet tepek davalarını
benim nişanlım takmak istemio ama takcak mecbur
ona siyah bana beyaz kurdela alırsak üstümüzde pek de sırıtmaz sanırım

X