Doğuma Hazırlık bebişlerinize park yatak için uyku seti aldınız mı???

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kurabi

içiMdeBiŞeyVarBuAkşaM
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2007
40
3
40
ben netten biraz baktım hem boyutları çok büyük hem de fiyatlar çok uçuk.İstanbulda oturan arkadaşlar park yatak içine şöyle hem güzel hem de uygun uyku seti alan,bulan var mı??ya aslında yorgan,nevresim takımı vs yaptırıyorum ama uyku setleri öyle şeker ki bi tane almak istiyorum.Şöyle gönlüme göre bişi bulsam fiyatına da bakmıycam artık nerde bulurum acaba??:sm_confused:

Ben yorgancıoğlunun internet sitesinden almayı düşünüyorum cnm

evet ben de o markanın ürünlerini çok beğendim ama en pahalısı da o şu ana kadar baktıklarımın içinde .Bi de dediğim gibi park yatak için biraz büyük değiller mi??

ben park yatak içine visko yatak aldım ,mikrofiber yorgan aldım terlemeyi önleyici,yastık almadım henüz güvenli yatış yastığı veya boğulmayı önleyici yastık alacağım.funnababy den de nevresim takımı aldım yatak için ölçüleri çok uygun büyük gelmedi ve çok güzel modeller var.

biz eşimle beraber bisikletçiler çarşısından almıştık park yatağı. 3 sene önce peşin 100 liraydı. şimdi bilmiyorum. ben çok fazla kulanmadım park yatağı. çok ses yapıyo bebiş sağa sola dönerken bide pek öyle güzel bir sallanması yok. o yüzden minik pembe bi beşik almıştık 90 liraya. 1 sene kullandım. çok rahat ettik bebeğimle. sonra bebek karyolasına geçtik zaten.

nupecim sen en iyisini yapmışsın galiba ayrı ayrı bişiler almak daha mantıklı.Bu arada senin park yatağın ölçüleri neydi benimki en olarak iyi de (65cm) boyu biraz kısa kalıyor (95 cm) hazır takımlara. funna baby benimkine de olur mu ki bi de netten mi sipariş ettin??ay çok soru sordum kusura bakma

biz eşimle beraber bisikletçiler çarşısından almıştık park yatağı. 3 sene önce peşin 100 liraydı. şimdi bilmiyorum. ben çok fazla kulanmadım park yatağı. çok ses yapıyo bebiş sağa sola dönerken bide pek öyle güzel bir sallanması yok. o yüzden minik pembe bi beşik almıştık 90 liraya. 1 sene kullandım. çok rahat ettik bebeğimle. sonra bebek karyolasına geçtik zaten.

ben de en fazla 1-2 sene kullanabilirim herhalde sallama kısmını kullanmazsam tabiii.Park yataklar bence beşik gibi kullanmaya elverişli değil :eek:lmaz: eltim sallama aparatını hiç kullanmadı oğlu iki yaşına girecek hala rahatça yatıyor park yatağında.eee chicconunkiler de boşuna koymamazlık etmemişler adamlar biliyo gıcır gıcır edecek sallama filan yok.

Uykuseti düşünürseniz park yataklar yataklar icin size tavsiyem
sarachane haşimişcan gecidinde bulma şansınız var 50 civarı 65 ..100 ebatlar icin adresini .ben bebek gerecleri sektöründe calışıyorum ..yardımcı olduysam mutluluk duyarım

Son düzenleyen: Moderatör:
ben yorgancıoğlunun nazar boncuklu uyku setini ve nevresim takımını aldım uyky setini karyolasına nevresim takımını da park yatağa sereceğim ama park yatak ebatında nevresim takımı almadım düşünmüyorum da ne gerek var normal bebe yorganları ayak ucundan katlayınca sığar denedim zaten orada sanki biz boyumumza göre yorganlarla mı büyüdük para tuzağı....hem bi de yedek nevresim takımı aldım hem karyolada hemde park yatakta kullanabilirim..

ben altınbaşaktan nevresim takımını aldım. annem de yorganını yaptırdı. uyku setlerındeki yan yastıklar bana park yatak ıçın gereksız geldı. sert değil zaten yanları onun ıcın ayrı ayrı aldım.

Ben de yorgancıoğlunun uğurböceklisini beğenmiştim, ama malesef yeri izmirdeydi ve kargosu çok olduğu için vazgeçtim. Konyada da güzel bir şey bulamayınca, ben de yorgan yastık, nevresim takımı aldım ayrı ayrı. Çok da içime sindi. Hatta extra bir nevresim takımı da hediye geldi, çok çok iyi oldu. Biri kirlenince diğerini kullanıyorum. Oğluşum da tertemiz yatıyor.

nupecim sen en iyisini yapmışsın galiba ayrı ayrı bişiler almak daha mantıklı.Bu arada senin park yatağın ölçüleri neydi benimki en olarak iyi de (65cm) boyu biraz kısa kalıyor (95 cm) hazır takımlara. funna baby benimkine de olur mu ki bi de netten mi sipariş ettin??ay çok soru sordum kusura bakma

canım sen kusura bakma biraz geç gördüm sorduklarını,bizim park yatak ölçüleri 100x70x77,5cm,nevresim kılıfı aldığım yorgana oluyor yatağa da uygun sayılır zaten tam ölçüsünde bulmak zor hazır yaptırmadıkça,çarşafıda lastikli takımın.ben netten sipariş vermedim özelcan dan aldım.

özelcan nerede oluyor ki hayatım ben anadolu yakasındayım var mı burda şubesi??

canım özelcan ankarada bir mağaza şubeleri var ama istanbulda yok sanırım internetten de sipariş verebiliyorsun özelcan bebe diye aratırsan web sitesinde birçok ürün var.ben ankaradayım şuan ,mağazadan aldım.

park yatak için uyku setinden çok nevresim takımı almak yeterli..çünkü kenar korumalıkları park yatakta çok gereksiz..zaten bağlamak için yeride yok..

ben özdilekten aldım çok şekerr park yatağa da uydu kenar kısımları daha çok hoşuma gidiyo benimm o biraz yüksek geldi onu da yatağın altına katlayıp ayarladık

X