Doğal Saç Bakım Kürleri Şaka gibi... saçıma bephanten pomat sürdüm

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

heidi81

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
225
94
Arkadaşlar selam.... Ben de maalesef kuru ve sert olan saçlarımı defalarca röfle yaptırarak en son yaktım ve omuzlarımdan aşağıda olan saçlarımı küt kestirdiğim halde uçları şu anda çalı süpürgesinden farksız. resmen çatır çatır uçlarını elimle kırıyorum ve burda yaptığım en güçlü maskeler bile gram yumuşatmadı. Benim de aklıma bepanten pomat merhem geldi çünkü resmen taşlaşmış olan topuklarımı yumuşacık pembe ve bebek topuğu gibi yapmıştı zaten bunu da gülben ergenden duyup uygulamıştım. Neyse saçlarımda acaba bi faydası olurmu dedim sonra aman deniyim olmazsa en fazla yıkarım dedim ama pomat biliosunuz sert ve sürülmesi zor olduğu için durulanmayan bakım kremleri var ya banyodan sonra avucuma biraz onlardan sıkıp içine de bu pomadı sıkıp uçlarına yedirdim ve ben vıcık vıcık yağ olacak diye düşündüğümde onu bile emdi saçım ve diğer kullandıklarıma nazaran belirgin bi yumuşama oldu. Sizce gerçekten iyi gelir mi???

fisfisfisfisfisfisfisfisfisbenneyaptımkibenneyaptımki
:sm_confused:Bilmemm saçıma hiç bepanten pomat sürmedim ki

ama ben gecenlerde sac uzatma basliginda anneannemin sac uzatma yöntemi diye b topikteki tarifi uyguladim benimde uclarinda boya oldugu icin hic islak olmazdi yani hep kuru suda bile yanmis gibi omaske iyi geldi cok süper bisey ve uzatiyomusta saci dedigim gibi turplu suda iyi bu formülde sarimsakli sampuanda hangisini istersen dene bunlarin sac uzatma topiginde tarifleri var

evet canım iyi gelebilir, bephanten pomat dediğin nivea gibi bir krem sanırım. bazı kuaförler kuru saçların uçlarına nivea, arko gibi kremleri sürüyorlar, iyi geldiyse sadece uçlarına sürmeye devam edebilrisin a.s

evet canım iyi gelebilir, bephanten pomat dediğin nivea gibi bir krem sanırım. bazı kuaförler kuru saçların uçlarına nivea, arko gibi kremleri sürüyorlar, iyi geldiyse sadece uçlarına sürmeye devam edebilrisin a.s

haklisin canim bende gecen yil elimle alip kremi az ama sürerdim yada hafif zeytin yagi ama cok az ve islak saca benim sac asiri kabarik oldugundan agirlastirioydu ve güzel oluyodu tabi normal saca gelmez belki ama krem beslerde uclar gec kirilir belki

esmacım bu dediklerim kuru saçlar için zaten, yağlı saçlarda krem, yağ, biryantin vs.. pek iyi gelmez zaten opuyorumnanaktan

kızlar önerileriniz için teşekkür ederim söyledikleriniz gerçekten de işe yarayacak şeyler gibi duruyor nasıl olsa şu anda çalışmıyorum koku da çok fazla problem olmaz önerilerinizi uygulucam opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canim anneannemin formülü diye bi topik var onu mutlaka dene kokusuda harika karanfilli

canım seni dediğin o topiği okudum sonuna kadar gerçekten kullanan herkes olumlu fikir belirtmiş kimse saçımı daha beter yaptı dememiş. ben de bunu yapıcam umarım sayende daha yumuşak saçlarım olur opuyorumnanaktan

insallah canim ben simdi sinemakili karisimi yapiyorum benim uzamaya yardimci ama bemixim bitince hemen o maskeye geccem aldim muskatlarim bekliyo ama ikisini birden karistirmiyim diyom

insallah canim ben simdi sinemakili karisimi yapiyorum benim uzamaya yardimci ama bemixim bitince hemen o maskeye geccem aldim muskatlarim bekliyo ama ikisini birden karistirmiyim diyom
bence bir an önce hazırla, sen yapana kadar beklesin, ben denemiştim o tarifi. ne kadar zeytinyağının içinde çok beklerse o kadar iyi oluyor. kullanmaya başlayana kadar kıvamını bulur.

aslinda dedigin gibi canim muskatlari simdiden rendeliyimsen denemissin sonuclar nasildi ben bi kere yaptim cok memnun kaldim ama uzama olmaz tabikide

Canım bende bepanthen pomat kullandım geçen gün saç uçlarıma benim saç uçlarım boyalıydı böyle tiftik tiftik oluyordu bezelye tanesi kadar pomatı avucumu yaydım saç uçlarıma yedirdim o kuruluğu gitti saçımın memnun kaldım daha pürüzsüz görünüyor saçlarım ben kullanıcam sürekli artık..

X