bant

nilsaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
120
3
Kızlar atel alındıktan sonra burunda bantın ne kadar kalması gerekio? Ona göre rapor alıcam. sevgiler...

çok sağol cnm teşekkür ederim. peki bir haftadan önce çıkarsam ne olur ki?

bir hafta daha durması demek sana karşı etrafındakilerin daha dikkatli olması demek çarpmaya karşı olsun darbeye karsı olsun ameliyatlı oldugun belli olsun diye ..
ben bir gün erken cıkarmıştım dr dan izin alarak evde cıkardım.. sebebi de bandajım çok kirlenmişti makyaj yaparken kirlettim cok

Kızlar atel alındıktan sonra burunda bantın ne kadar kalması gerekio? Ona göre rapor alıcam. sevgiler...

:1shok: atel ne arkadaşım? yani atel alınınca tekrar bandaj mı oluyor ? eee ne yani artık 1 ay evden çıkmıcazmı ? nasıl gezilir dışarıda öyle ki ? bir haftada iş hayatına geri dönüyorsun deniliyordu ....... :1no2: ben iyice korkmaya başladım bu ameliyattan , kaldı 9 gün

:1shok: atel ne arkadaşım? yani atel alınınca tekrar bandaj mı oluyor ? eee ne yani artık 1 ay evden çıkmıcazmı ? nasıl gezilir dışarıda öyle ki ? bir haftada iş hayatına geri dönüyorsun deniliyordu ....... :1no2: ben iyice korkmaya başladım bu ameliyattan , kaldı 9 gün

ilk bir haftada atel alınır 2. haftada bantlar çıkar.

ben 1 hafta alçılı bantı gezip 1 haftada dinlenip toplam 15 günde eski sosyal ve iş hayatıma dönceğimi sanıyodum forumda yazılanlardan..ancak ve ancak tam 1 hafta alçılı,17 günde bantlı ve burnumun içinde slikon plakalar la dolaştım.artık gına gelmişti walla nefes alamamaktan..neyseki 24. günde kurtuldum..boshayallersmile gel gelelim doktorun bant takma nedeninin burnun şeklini korumasını sağlamak ve şişmesini mümkün olduğunca önlemek olduğunu biliyorum..

...evt ödemlerin daha cok şişmesini engelleyebiliyor üstü bantlı oldugu icin, ancak şekli veren alçı.. bant ın sekil vermede hic bir gücü kuvveti yokki. tabi buda benim bildigim

ben 1 hafta alçılı bantı gezip 1 haftada dinlenip toplam 15 günde eski sosyal ve iş hayatıma dönceğimi sanıyodum forumda yazılanlardan..ancak ve ancak tam 1 hafta alçılı,17 günde bantlı ve burnumun içinde slikon plakalar la dolaştım.artık gına gelmişti walla nefes alamamaktan..neyseki 24. günde kurtuldum..boshayallersmile gel gelelim doktorun bant takma nedeninin burnun şeklini korumasını sağlamak ve şişmesini mümkün olduğunca önlemek olduğunu biliyorum..

supergirll silikon plakalar çıkınca nefes alabiliyor musun merak ettim, özelden mesaj atamıyorum yanıtlarsan sevinirim.:dance::dance:

bantlarin şekil düzeltmede bi etkisi yok aynı sekilde alcınında.. Alçı bir hafta boyunca şekil verilen kemik ve kıkırdakların yerinden oynamasını engelliyo.. yani verilen şekli koruyo ekstra bisey yapmıyo.. bantlar ise şişmeyi daha aza indirgiyo... benimde bantlarımın 6.günü.. inş 9. gün cıkıcaklar.. herkesin bir an once iyileşmesi dileğiyle.

X