Cilt Bakımı Ürünleri Garnier Saf & Temiz Derinlemesine Arındırıcı Peeling

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sedefonur

Huzur..
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
10.114
1.270
Kızlar garnier saf & temiz derinlemesine arındırıcı peelingi kullanan var mı:uhm: Benim cildim karma, özellikle burnumda çok fazla siyah noktam var =( bir arkadaşım bu üründen memnun kalmış ama ben ne kullandıysam bir türlü işe yaramadı.Sizlerin de fikirlerini almak istedim.
Ürün bu kızlar

garnier.jpg

ben beğenmedim, yapış yapış, ciltten arındırmasıda ayrı bi dert. bir iki kere kullandım, bi daha kullanmadım.

canım sağol yorumun için.Peki siyah noktalar için önerebileceğin bir ürün var mı :uhm:

ben 2 3 aydır kullanıyorum cildimde olumsuz bi etki yapmadı siyah noktalara iyi geliyor ama benm gözenek problemim var bu ürün pek işime yaramadı o yüzden ama ziyan olmasın diye bitene kadar kullanıyorum :)

arkadaşıma katılıyorum.cildimde sorun yaratmadı bende kullanıyorum kii benim cildim aşırı duyarlı bu tarz şeylere hemen lekeleniyor.bunda öyle birşey olmadı fakat benim derdimde gözenekler sırf aldım boşa gitmesin diye temizleyici niyetine kullanıyorum

EvM ve semiha benim sadece siyah nokta sorunum var, gözenek sorunum yok, o yüzden iyi geleceğini umuyorum.
Sanırım bu tür ürünler herkesin cildine göre olumlu veya olumsuz sonuç veriyor boshayallersmile denicem görücem =)

yok yavrum o siyah noktaların çaresi yok iki gün sonra pat tekrar çıkıolar benimde burnumda çok siyah nokta var ama ben ne kullanıyorum bilio musun nivea burun temizleme bandı patır patır çıkartıyo tek seferde yoksa diğer temizleyiciler sadeec cildin kirini alıyo bacım ben o kadar ürün denemiş deneyimli biri oalrak diorum bunu sanayerimseniben

bnde kullandım iki ay fln hiç bi işe yaramadı ayrıca cok duznlı kullanmıstım qüzel bi ürün diil kutu tamamen duruo ..

arkadaşlar bendede aynı sorun var (siyah nokta gözenek). Tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmı?Bende bir çok ürün denedim ama faydasını göremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Kızlar garnier saf & temiz derinlemesine arındırıcı peelingi kullanan var mı:uhm: Benim cildim karma, özellikle burnumda çok fazla siyah noktam var =( bir arkadaşım bu üründen memnun kalmış ama ben ne kullandıysam bir türlü işe yaramadı.Sizlerin de fikirlerini almak istedim.

bende işe yaradı canım. hatta herkese anlatıyorum.gidip pahalı ürünler almayın. bu çok iyi diye.

ben beğenmedim, yapış yapış, ciltten arındırmasıda ayrı bi dert. bir iki kere kullandım, bi daha kullanmadım.

açıkçası ilk başlarda ekonomik olduğu için aldım idareten kullanırım diyordum ama hem kullanırken farkettim hemde herkes cildimdeki pürüssüzlüğü gördü....Valla BİM de indirimi vardı gidip hemen aldım. Garnier de falanda çalışmıyorum valla...Cildiniz yağlı ve gözenekli ise tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile3:lepi:hihoyyytzemuszemus:emir_bebek:

açıkçası ilk başlarda ekonomik olduğu için aldım idareten kullanırım diyordum ama hem kullanırken farkettim hemde herkes cildimdeki pürüssüzlüğü gördü....Valla BİM de indirimi vardı gidip hemen aldım. Garnier de falanda çalışmıyorum valla...Cildiniz yağlı ve gözenekli ise tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile3:lepi:hihoyyytzemuszemus:emir_bebek:

Aynen katılıyorum bende bu gün ilk defa kullandım duştayken . burnumun üzerindeki bazı siyah noktalar yok oldu resmen , etkisini paylaşmak için topik açacaktım baktım önceden açılmış.Ama tek başına bunu kullanmak yetmez bence kil maskesiyle desteklemek lazım kalıcı olması için.

X