Kürtaj olduktan kaç ay sonra hamile kaldınız ?

estur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
681
6
meleğimi cennete gönderdim , bebeğini kaybedip kürtaj olan arkadaşlar , kaç ay sonra tekrar hamile kaldınız hamileliğiniz nasıl geçti , tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum , şimdiden teşekkürler..

ben geçen hafta düşük yaptım.doktor ilaç tedavisi ile geçirmemi sağladı.korunamnıza gerek yok dedi.ama 1 adet dönemi beklemeyi düşünüyorum.umarım çabuk bi şekilde tekrar gebe kalırız.

seni çok iyi anlıyorum arkadaşım, kolay değil. Mevlam giden bebeğinin yerini ondan daha hayırlısıyla sağlıklısıyla doldursun. bu günlerde geçecek inşaallah insan nereri atlatmıyor ki.. yeterki Rabbim güç kuvvet versin,senin eşinle gönül bağınız kuvvetli olsun gerisi hayırlısıyla gelir..bende aralık sonu düşük yaptım doktor en az 2 ay beklememi söyledi. şu an beklemedeyiz

seni çok iyi anlıyorum arkadaşım, kolay değil. Mevlam giden bebeğinin yerini ondan daha hayırlısıyla sağlıklısıyla doldursun. bu günlerde geçecek inşaallah insan nereri atlatmıyor ki.. yeterki Rabbim güç kuvvet versin,senin eşinle gönül bağınız kuvvetli olsun gerisi hayırlısıyla gelir..bende aralık sonu düşük yaptım doktor en az 2 ay beklememi söyledi. şu an beklemedeyiz

kaç aylıkken düşük yaptın canım.benimki kimyasal gebelikti.

geçmiş olsun canım ben de dün sabah düşük yaptım ve kürtaj oldum doktorum bana en azından 2 adet gör ondan sonra hamileliği düşün dedi.ben de 6+5 günlük hamileydim.

geçmiş olsun canım ben de dün sabah düşük yaptım ve kürtaj oldum doktorum bana en azından 2 adet gör ondan sonra hamileliği düşün dedi.ben de 6+5 günlük hamileydim.

ben 10 haftalık hamileydim canım daha doktorla görüşmedim , geçtiğimiz cumartesi kürtaj oldum atatürk dev. hast. , şuan lohusa durumundaymışız zaten , bu durum bitince 10 gün sonra falan adet olacakmışız , hayırlısı olsun inşallah hakkımızda.. canım sen hangi doktora gidiyorsun ?

hamileliğimin sonlarına doğru medikalparkta ertuğrul beyle tanıştık çok iyi bir doktor ona devam etmeyi düşünüyoruz ..

bende dış gebelikten sezeryan oldum canım. doktor 6 ay dedi ama ben 2 ay dayanabildim. şimdi 2 buçuk aylık sağlıklı hamileyim

bende dış gebelikten sezeryan oldum canım. doktor 6 ay dedi ama ben 2 ay dayanabildim. şimdi 2 buçuk aylık sağlıklı hamileyim

ALLAH sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin , RABBİM korusun seni ve yavrunu , hayırlı olsun :))

ben 10 haftalık hamileydim canım daha doktorla görüşmedim , geçtiğimiz cumartesi kürtaj oldum atatürk dev. hast. , şuan lohusa durumundaymışız zaten , bu durum bitince 10 gün sonra falan adet olacakmışız , hayırlısı olsun inşallah hakkımızda.. canım sen hangi doktora gidiyorsun ?

canım sana da çok geçmiş olsun ben antalya merkezde değilim manavgattayım. Side Anadolu hastanesinde Seyhun Hanıma'a gidiyorum ben.benim de ayın 19'unda kontrolüm var o zaman daha net ortaya çıkar sanırım.

anladım canım hakkımızda hayırlısı olsun

X