Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salonum için değişik fikirler verebilirmisiniz?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
R

RUKPE

Ziyaretçi
3 Aylık evliyim.Salonumu siyah beyaz dekore ettim ama şimdi bana çok soğuk geliyor.Odamı biraz daha sıcak hale getirmek için ne yapmalıyım?Aslında bir kaç kırmızı obje de ekledim ama yetmedi.Beyaz koltuklarımın üzerine şal filan atsam sizce canlandırabilirmiyim? Fikirlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekürler.

bence hiç dokunma insanın gözü alışınca öyle görünüyo.benim salonumda ağır renkler ama çocuk odası rengarenk fıstık yeşilli turunculu.bir süre sonra oda göz yoruyo gibi geliyo insana.ayrıca ben salonda siyah beyaza bayılırım.keşke resmini koysaydın bakardık

Aslında resmini koymak isterdim,spaceme koymuştum ama resim eklemek için 100 mesaj olması gerekiyormuş,bende daha yeni üyeyim,o yüzden resim ekleyemedim. Fikrinizi benimle paylaştığınız için teşekür ederim.

avatar resmime bakarsan,salonumun çok azı arka planımızda görünüyor.

bence kırmızı objelerle renk katabilirsin ben siyah beyaz kırmızı uyumunu çook beğeniyorum

bence kırmızı objelerle renk katabilirsin ben siyah beyaz kırmızı uyumunu çook beğeniyorum

Evet aslında bende kırmızı birkaç obje koydum ama beyaz koltuklarımın üzerine kırmızı şal atmayı düşünüyorum(hem renk katmak hemde birazda beyazı korumak amacıyla)
nasıl olur acaba?

canım siyah beyaza gümüş rengi yani simli objelerde çok yakışıyor. hemde asil duruyor. kırmızıyı ben çok sevmediğim için böyle dekor etmiştim bayağıda güzel olmuştu

canim avatar resmindecok guzel gorunuyor sade ve sik evin.sal atma konusunda bende kararsizim benim evimde krem rengi koltuklarim bej halim krem mabilyalarimda ismini bilmiyorum ama acik renk yani onlarda krem anliycan heryer krem ve bende degisiklik istiyorum ama ne yapsam bilmiyorum bu arada bir vazonm var 3 yildir ici bos ne renk cicek alicama karar veremedim

kırmızı bence de güzel olur,ya da pembe de kullanabilirsin, şöyle tatlı bir pembe, cart fuşya gibi değil.

kırmızı canlılık ve dinamizm verir ama fazlası göz yorar dengeyi korumak önemli tabiki ayrıca aksesuarlar da önemli bence bir eve kişiıik kazandırıyor canlı çiçekler mumlar yastıklar gibi...

kizlar bede daha konu acamiyorum sizden ricam benim evimde krem agirlikli degisiklik yapmak istiyorum sizce neler yapabilirim mesela bir vazom var buyuk baya kup seklinde ama ici bos nasil ve ne renk cicek alabilirim fikirleriniz icin simdiden hepinize tesekkurler

fikirleriniz için teşekür ederim.ben en iyisi salonum için kırmızı veya gri simli aksesuarlar bulayım.böylece salonumu biraz daha değiştirmiş olabilirim.

ben krem rengi ile fıstık yeşilini,lilayı çok yakıştırırım.Aslında krem ile bütün renkler uyar bence.

tesekkur ederim fikrini dikkate alicam.benim koltuklarim oyle acik krem degil sariya meyilli bide vazoma ne renk cicek alabilrilim

kırmızı objeler evet :lepi:
harika olur bencede bayılırım şu ev dekorunda yenilikler yapmaya yaa
kırmızı-gümüş mumluklar,uzun-kısa vazolar ama kırmızının yanında siyah objede kullan ki çok göz yormasın benim fikrim yanii
koltukların üzerinde şal harika durur bence ama koltuğunun birine siyah beyaz desenli diğerine de düz kırmızı püsküllü
hatta püsküllerinden arasınada minik siyah ara ara boncukalar da koyabilirsin

tesekkur ederim fikrini dikkate alicam.benim koltuklarim oyle acik krem degil sariya meyilli bide vazoma ne renk cicek alabilrilim

mor- sarı bütünlüğü harika oluyor
mor her tonunu kullanabilirsin bence
yada turuncu-kırmızı fıstık yeşilide süper olur hemde canlılık katar
perdelerinin ve kullanıyorsan eğer halının da renklerini dikkate alarak ( eğer onlarda düz ve krem renklerindeyse istediğin renkleri kullan bence) kullan derim ben
canlı çiçek kullanma bence şu uzun vazolara yine uzun dallar yada yapraklar koyuyalar hemde onlar renk renk oluyor bende yeni aldım hatta çok güzel duruyor

kırmızı objeler evet :lepi:
harika olur bencede bayılırım şu ev dekorunda yenilikler yapmaya yaa
kırmızı-gümüş mumluklar,uzun-kısa vazolar ama kırmızının yanında siyah objede kullan ki çok göz yormasın benim fikrim yanii
koltukların üzerinde şal harika durur bence ama koltuğunun birine siyah beyaz desenli diğerine de düz kırmızı püsküllü
hatta püsküllerinden arasınada minik siyah ara ara boncukalar da koyabilirsin

Peki bu bahsettiğin şallardan nasıl bulabilirim? Aslında elişi yapmaya bayılırım,acaba bu şallardan kendim örebilirmiyim diyede düşünmüyor değilim.İnsanın kendi elemeğini kullanması başka olur kaydirigubbakcemile5
acaba nette model bulabilirmiyim bir bakayım

i.m.ç ye bak derim ben orda mutlaka bulursun
eminönüde bir seçenek tabii
ben geçen hafta ikea dan aldım fıstık yeşili ve fuşya pembesi vardı fiyatı da oldukça uygundu
kırımızı da var hatta salonuma rengi uysa hiç düşünmeden alıcam
ama yanılmıyorsam kırmızı düz örtü şeklindeydi püskülleri falan yoktu
eğer kendim yaparım diyorsan tabiiki el emeği bambaşka bir şey belkide alıcağından kat be kat daha güzel olur
yada düz kırmızı örtüyü alıp şu manifaturacılarda satılan püsküllerden alıp yanlarına da dikebilirsin (bu fikir şimdi aklıma geldi) hazır püsküller satılıyor çünkü

ırmızı şal at canım güzel durur bencede
gri simliler de gene soğuk hava verir gibi geliyor ama denemeden bilinmez tabi

ırmızı şal at canım güzel durur bencede
gri simliler de gene soğuk hava verir gibi geliyor ama denemeden bilinmez tabi

Evet yarından itibaren beyaz koltuklarımın üzerine şal modelleri bakmaya başlayacağım.Renk olarakda kırmızıya karar verdim.Burdan bana fikir veren arkadaşlara teşekürü bir borç bilirim.

X