Bebek Beslenmesi gece beslenmesi,emme istegi ve sık uyanma sorunu yardım edin kızlar..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aynı şekilde bende uykusuzluktan bunalıma girdim resmen gece 12den önce uyumuyo yarım saatte bir uyanıyor en kötüsüde benim yanımda uyuyor yatağına koyduğum zaman çığlık atıyor yarın 1 yaşını dolduruyor gece emzirmeyi kesmek istiyorum ama daha da azıtacak diye korkuyorum gündüz de 2 saatten fazla uyumuyor çıldırmak üzereyim eşimle yatakları ayırdık artık

aynı şekilde bende uykusuzluktan bunalıma girdim resmen gece 12den önce uyumuyo yarım saatte bir uyanıyor en kötüsüde benim yanımda uyuyor yatağına koyduğum zaman çığlık atıyor yarın 1 yaşını dolduruyor gece emzirmeyi kesmek istiyorum ama daha da azıtacak diye korkuyorum gündüz de 2 saatten fazla uyumuyor çıldırmak üzereyim eşimle yatakları ayırdık artık

canım bizde aynıyız,kızımda hep benle yatıyor yatağında uyanıyor gece yanımda yatarken hemen emzirdiğim için uykusu açılmadan tekrar uyuyor ama bikaç gündür çok kalkıyor,tek tarafa dönüp yatıyorum sabaha kadar put gibi,işin kötüsü bende onla uyumaya alıştım:KK1::KK1:

beimde sabah bazen kolumu hissetmiyorum aynı tarafa yatmaktan. ya bu çocuklar için humana gece çayı aldım bizimkinde ters tepti çocuk iyice kudurdu başka neler kulanılır önerileri bekliyoruz

beimde sabah bazen kolumu hissetmiyorum aynı tarafa yatmaktan. ya bu çocuklar için humana gece çayı aldım bizimkinde ters tepti çocuk iyice kudurdu başka neler kulanılır önerileri bekliyoruz

canım bizede doktor iyi geceler çayı verdi hiç fayda etmedi,huyları böyle heralde,ben tek biz böleyiz sanıyodum yalnız değilmişim meğerse:KK1::KK1:

Kızım 14 aylık.Bende çalışan bir anneyim ve kızım geceleri ağlayarak belki 10 kere uyanıyordur.Neden böyle bende siizin gibi bir çare bulamadımn.Bende sırf bu uykusuzluk yüzünden memeyi kesmeyi düşünüyorum üzülerek:KK43: Bu uykular nezaman düzene girecek.Bilen biri çıksında aydınlatsın bizi..

oyyy oyyy benım kızım da 6. aylık oldu..2,5 aylıkken de bu yana ınsan olarak degıl zombi olarak yasıyorum ...5. aylıkken emmeyı bıraktı..su donemde ek gıda verıyorum zaten ..sabaha kadar kac kez uyandıgının sayısı bıle yok..aclıkken degıl cunku uyandıgında beslenmeyı reddeıyor..bı ara rezene-anason -papatya kaynatıp ıcırıyordum 1 hafta falan uyudu 2 3 kez uyandı ..ama sonra oda ıse yaramadı..basa gelen cekılır..yasıyorz ıste..

arkadaslar 3 ay kadar once kızımın uyumadıgını sık uyandıgını yazmıstım ben gecen ay emzıgı bıraktırdım ve ondan sonra uykusu duzeldı yanı eskısı kadar sık uyanmıyo eskıden emzık ıcın uyanıyormus megerse.. hasta degılse yada diş agrısı yoksa 1 yada 2 kere uyanıyo bende sallıyorum tekrar uyuyor.10 kez uyanmıyo artık cok sukur insallah sızınkılerde duzelırr..

Benim bebeğimde haziran 15 de bir yaşını dolduracak.doğduğu günden beri geceleri 1 saatte bir uyanıyor ne yapacağımı şaşırdım.sabah işe gidiyorum.işten gel yemekti ev işiydi bebeğim di derken dinlenemeden gece oluyo gecede uyuyamayınca hayalet gibi geziyorumm.benimki kendi yatağındada yatmıyo ne yapacam bilemiyorum emerek uyuyo uyuyunca yatağına koyuyorum hemen uyanıyo yanımıza alınca bazen emmeden bile uyuyor arkadaşların gün içerisinde seni göremediğinden özlediği için yapıyo diyorlar bende kıyamıyorum onunla yatmak güzel ama iyi olmadığını bildiğimden hemde ezilir diye korktuğumdan istemiyorum ama vazgeçiremiyorumda memeden kesmeyede kıyamıyorum ne yapmalıyım sizce?

inanamıyorum, benim gibi onlarca kişi varmış

kızım 4 aylık, nadiren 2 saatte bir, genelde saat başı uyanıyor, doymadığı için diye düşünüyodum, ek gıdaya geçişi hızlandırmaya çalışıyodum ama sanırım mesele emzikmiş
ne kadar denesem de emzik tutmadı öğürerek atıyodu
gün içi de yaramaz mı mızmız mı artık bilmiyorum başedebilmek için emzirmeyi sıklaştırmıştım acıkıyor zannediyodum, saat başı emziriyodum
bir arkadaşımla konuştum muhallebi vercektim gceler için, 2.5 saatte bir emziriyomuş o, o seni emzik olarak kullanıyor, muhallebi için çok küçük dediler ki duruma aydım, akşama doğru hiç sütüm kalmıyodu, gece de uyumayınca yorgunluktan üretemiyordum tabi
gündüz oyalamaya çalışıp 2 saatte bir emzirmeye başladım, 3-4 gece 2 saatte bir uyandı, çok iyi geldi ki sorunu çözdüm zannettim ama yanılmışım
gece-gündüz emzik olmuşum galiba, dişleri de kaşınıyo, çıkmaya yakın mahvolucam anlaşılan

aslında ek gıda ile ilgili bi konuya dertlerimi yazacaktım, çünkü ne versem yüzünü ekşitiyor
neyse şimdilik sütten başka bişey istemiyor anlaşılan nasılolsa uyumayacaksa zorlamayım bari daha küçük
1-1.5 yılı gözden çıkardım şu anda
ben ve memem prob olmuşuz sanırım?

internete girmeyi de bırakıp o uyudukça uyumaya çalışmalıyım, işe başlayınca onu da yapamayacam :KK43:

Biz de 7 ayin icindeyiz ve gece ne yapiyoruz artik hic bilemiyorum durmaksizin uyaniuor uyutup yatagina koyduğunda ise iğne batmis gibi bagariyor tekrar em tekrar uyut ama yineyatagina koyamiyorum kkoynunda yatiyir ya dönersem ya o uyanir ben uyanamazsam yataktan düşerse ne olacak bilemiyorum sabah kadar artik dişlerim çekiliyor durmadan içip duruyor ve de uyumuyor anlamıyorum hepinizin yazilarini okudum çare bulan olmamis uyku arkadaşı diye bir şeyden bahsediyorlardı o bunun için miydi acaba bilemiyorum anlayabilmiş değilim

kızlar kızım 14 şubatta 1 yaşını dolduracak ama hala bir uyku düzenimiz yok..o kitaplarda yazan herşeyi uyguladım ama başarılı olduğumuz söylenemez..gerçi hergün aynı saatte uyuyor uyumasına ancak sorunumuz su kı gecelerı aglayarak uyanıyor ve sürekli emmek istiyor her saat başı yada yarım saatte bir...yatmadan önce karnını iyice doyuruyorum,tok tutacak şeyler verıyoru uykusu gelsin diye ballı ılık süt verıyorum yok banamısın demiyor yanı dogdugundan berı uyku problemı yaşıyoruz ama şimdilerde iyice arttı..diş çıkarma dönemlerınıde biliyorum suan 7 tane dişi var o dönemlerde de zor oluyordu ama bunu alışkanlık haline getirid artık..geceleri beslemek istemıyorum hiç bir şekilde ne yapmalıyım nolur akıl verin...bıkmış durumdayım..hem uykusuzluk,hem yorgunluk hem iş hem ev işi..valla ne zormuş anne olmak yahu:))

merhaba biras gec oldu ama nezaman duzene gırdı uykularınız ben delirmek üzereyim

arkadaslar aynı sorun bende var.kızım 11 aylık ve gecelerı kac kere uyanıyor saymıyorum bıle.sabahları uykulu uykulu ıse gıdıyorum bende.ne zaman duzelecek acaba cok merakedıyorum.karnı tok , altı temız ama yıne uyanıyor yıne uyanıyor..delıksız uyumayı ne kaxdar ozledım.
merhaba biras gec oldu ama nezaman duzene gırdı uykularınız ben delirmek üzereyim

X