Bebek Beslenmesi gece beslenmesi,emme istegi ve sık uyanma sorunu yardım edin kızlar..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
canım, şaka bir yana, 2yaş civarı düzeliyor deniyor...çalışırken daha zordur eminim...ben gelecek sezon başlayacagım tekrar işe...davulun sesi uzaktan hoş da bir de yakından duyacagız o zaman:teytey:. Allah yardımcın olsun arkadasımfisfisfis

yok öyle bi sey korkutmak gıbı olmasında

oglum 2 yasında bı hafta gece sadece 1 2 kere kalkmıştı ama sımdı yıne 3 4 5 6 ya cıktı asfhsahfsd

ama bızım zaman geldı zaten full kesecegız ınsallah 1 aya :)

Ben de artık çözümü olmadığını düşünüyorum. Kızım 13 ayını doldurdu hala aynı, hala sürekli uyanıyor ve memeye almadan da mümkün değil uyumuyor. Benim de bünye alıştı sanırım artık buna artık işe gitsem de bir kahve içtikten sonra yorgunluk hissetmemeye başladım 🙄

Arkadaslar merhaba

Merak ediyorum konu cok eski ama bebeklerinizin uykusu düzene girdi mi ? Benim oglum 8 aylik gece her yarim saatte bir yada bir saatte bir uyanıyor. Karni tok eminim uyaninca emziriyorum yada salliyorum ayagimda baska turlu uykuya dalamıyor. Ama gece emmesi de kesinlikle acliktan degil hatta agzina memeyi alip 1 dk sonra bırakıp tekrar dalıyor uykuya. Birde yanimda yatiriyorum kendi yataginda dönemiyor saga sola sonra tekrar uyaniyor. Bu sorunu çözmüş anneler yardimci olabilir mi ? Kendim icin degil ama derin uykuya gecemediginden bebegim icin endiseleniyorum.

Arkadaslar merhaba

Merak ediyorum konu cok eski ama bebeklerinizin uykusu düzene girdi mi ? Benim oglum 8 aylik gece her yarim saatte bir yada bir saatte bir uyanıyor. Karni tok eminim uyaninca emziriyorum yada salliyorum ayagimda baska turlu uykuya dalamıyor. Ama gece emmesi de kesinlikle acliktan degil hatta agzina memeyi alip 1 dk sonra bırakıp tekrar dalıyor uykuya. Birde yanimda yatiriyorum kendi yataginda dönemiyor saga sola sonra tekrar uyaniyor. Bu sorunu çözmüş anneler yardimci olabilir mi ? Kendim icin degil ama derin uykuya gecemediginden bebegim icin endiseleniyorum.
4.aydan itibaren önlem almanız lazımdı. Bu durum 12.aya kadar devam eder. Sallama olayını bırakın. Çocuğa emzik verin. O kadar çok beslemekte iyi değil. Zaten dediginiz gibi agzina alip bırakıyormuş. Insallah düzene girer . Gündüz uyuyor mu?

Arkadaşlar biz de katı gıdaya geçtik, her şeyin çorbasını yapıp veriyoruz. Bir de Hipp, Arılac ve Arı mama veriyoruz. Gaz sorunumuz artık yok. 8 ay kucak kucağa geldi geçti mutluyuz. Benim sorum siz günde kaç kere emziriyorsunuz?? Bizde anne sütü ek gıda gibi oldu. Bebeğimiz artık daha çok ek gıda yiyor

Arkadaslar merhaba

Buraya en son kızm 13 aylık iken yazmıştım şimdi 20 aylık. Saat başı uyanan kızım artık gece 1-2 defa kalkmaya başladı. Sanırım düzene giriyor artık. Bunun için hiçbirşey yapmadım hala emiyor, gece de sırf emmek için uyanıyor ama buna şükür diyip dert etmiyorum artık :)

kızlar kızım 14 şubatta 1 yaşını dolduracak ama hala bir uyku düzenimiz yok..o kitaplarda yazan herşeyi uyguladım ama başarılı olduğumuz söylenemez..gerçi hergün aynı saatte uyuyor uyumasına ancak sorunumuz su kı gecelerı aglayarak uyanıyor ve sürekli emmek istiyor her saat başı yada yarım saatte bir...yatmadan önce karnını iyice doyuruyorum,tok tutacak şeyler verıyoru uykusu gelsin diye ballı ılık süt verıyorum yok banamısın demiyor yanı dogdugundan berı uyku problemı yaşıyoruz ama şimdilerde iyice arttı..diş çıkarma dönemlerınıde biliyorum suan 7 tane dişi var o dönemlerde de zor oluyordu ama bunu alışkanlık haline getirid artık..geceleri beslemek istemıyorum hiç bir şekilde ne yapmalıyım nolur akıl verin...bıkmış durumdayım..hem uykusuzluk,hem yorgunluk hem iş hem ev işi..valla ne zormuş anne olmak yahu

kaşık maması veriyor tok tutuyor yatmadan önce aptamilin çeşitlerini sevdi özellikle sütlü büsküvili olanını iyide tok tutuyor isterseniz bir deneyin

X