Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Dr. Levent Tasciya meme buyutme ameliyati olan var mi? En son deftug oldu sanirim baska?
Biraz detayli bilgi almak istiyorum da

korseyi açınca ödemleri artmış olabilir.. ödem yapnca da sertlik olmuştur belki de..

korseyi açınca ödemleri artmış olabilir.. ödem yapnca da sertlik olmuştur belki de..

canım bunu benim yazıya yazdıysan şöyle söyleyeyim
arkadaşım bandajları çıkardıktan sonra sadece duş alırken ve duş aldıktan sonra korseyi yıkayıp kurutana kadar birkaç saat korsesiz kaldı
hala takıyor korse
neyse umarım memnun kalır sonuçlarını merakla bekliyoruz :KK52:

ben yaptıralı 2 ayı geçti.ilk 20 gün bende korse taktım...önceleri hiç derimi tutup çekemiordum taş gibiydi.. şimdi iseödemlerim azaldı ve derimi çekebiliorum :) kendi derimmiş gibi oldu sonunda.. o yüzden öyle olabileceğini söylemiştim.. bence stres yapmayın bekleyin biraz..forumdaki arkadaşlara resimlerimi yollladım.. ilk önce bende onlar gibi değişikliğin az olduğuu düşünüodum ödemlerimden ötürü..şimdi ise son resmimi çektim ve farka inanamadım..onlara da yolladım.. bakalım ne diyecekler :) kızlar maillerinizi check edin...

ben yaptıralı 2 ayı geçti.ilk 20 gün bende korse taktım...önceleri hiç derimi tutup çekemiordum taş gibiydi.. şimdi iseödemlerim azaldı ve derimi çekebiliorum :) kendi derimmiş gibi oldu sonunda.. o yüzden öyle olabileceğini söylemiştim.. bence stres yapmayın bekleyin biraz..forumdaki arkadaşlara resimlerimi yollladım.. ilk önce bende onlar gibi değişikliğin az olduğuu düşünüodum ödemlerimden ötürü..şimdi ise son resmimi çektim ve farka inanamadım..onlara da yolladım.. bakalım ne diyecekler :) kızlar maillerinizi check edin...

ayy anikacım sen bana da resim yollamıştım
son resmini de yollar mısın mail adresi atayım sana özelden :)
memnun olduğuna çok sevindim :KK3:

anisetta nın da bandajları çıkıyordur heralde şimdi :))))
çok şaşıracak mı acaba görünce kendini ben inanamamıştım ahaha..

anika bana yollamamışsın ya da gelmemiş..

gelelim fasulyenin faydalarınaaaaaaaa............

ya aslında ben biraz gergindim, hastalar biraz sarkmış gidince baya bekledik zaten heyecanlıydım biraz da ne bilim stres vardı 5 gündür evde olmanın verdiği bunalım derken ben yay gibi gerilmişim.. neyse korse çıktı ben karnımın kendini saldığını hissettim yani yok böyle rahatlama.. sonra bandajlar çıkarken benim de musluklar açıldı başladım ağlamaya :) sanki hamile kadınlar gibi görseniz şaşırırsınız, işlemde hiçbişi olmadı bana, o bantlar iki tüyümü çekince canım yandı diye ağlama geldi :) kıyamam coşkun bey de biraz afalladı hani içine kapandı adam :) sonra toparladım kendimi de manzaradan pek memnun değilim doktora da söyledim. yani hakikaten görülebilecek en siyah ve yaygın morluklar bendeydi, gören benim dayak yediğimi düşünür herhalde yağ aldırmaya pek benzemiyordu cildim :)

ha incelmeye gelecek olursak ben şimdi pek değerlendirmiyorum, doktor gözüyle bakamadığım için incelmeyi de fark edemiyorum ama asıl benim için önemli olan bir ay sonrası. şöyle morluklarım geçsin şişliklerim insin.. ayrıca haftaya cuma falan da basen bacak istiyorum kızlar bana bi boşluk bulmaya çalışacaklar. ama doktorun da ayrıntılı şekilde gösterdiği üzere yamuk yumuk çıkıntılarım ortadan kalkmış çok şükür. sanırım her ne kadar heidi klum olmayı beklemesem de sanırım bilinç altımda heidi nin 2 beden büyüğü yatıyormuş ki görüntümden şimdilik çok tatmin olamadım :KK1: sayılarla bakacak olursak can simidim 8cm inceydi.. daha da inceleceğini söyledi doktor bey ve ben ona sonuna kadar inanıyorum dünyanın en iyi doktoru ve insanı süper ötesi iyi niyetli biri Allah nazarlardan saklasın

ya bu arada kusura bakmayın ben cd istemeyi unuttum o gözyaşları arasında aklım karmakarışık olmuştu sonradan aradım mail istedim ama boyutları çok büyük olduğu için çok uzun sürüyormuş ben de üstelemedim, artık bi dahakine toptan alırım.

Son düzenleme:
anisetta çoook geçmiş olsun. morlukları hiiiç dert etme olucak artık okadar. Zor kısmını atlattın işin. 1 ay sonra çok daha memnun kalacaksın kesinlikle.

Anikacım son resmine bayıldııım. Manken gibi olmuşsun ya. Bana da operayon öncesinde büyük moral oldu yeni resmin. Farkı şuan net şekilde gördüm. Daha önceki resimler arasında çok çok az fark vardı ama ödemlerin inince resmen şahane olmuş. Umarım karnın için olacak operasyon da iyi geçer canım.

Bslove canım ben coşkun beye mail attım şimdi sorularımı sordum. bakalım ne diyecek ona göre yağ enjeksiyonuna karar vericem. Yani kalçam çok düşük fln değildi daha doğrusu bugüne kadar rahatsızlık hissetmemiştim ama tabiki daha iyisi olabilir öyle müthiç kalçalarım da yok. Eğer böyle bir fırsatım varsa ben de isterim yaptırmak. Cuma günü saat 12.00de operasyona gireceğim. Heycanım artmaya başladı. Korkuyorum sanırım kalbim çarpıyo düşündükçe. Yanlız başıma gitmek de beni çok korkutuyo destek olacak kimsem yok. Umarım benimde hepiniz gibi iyi geçer operasyonum kızlar...

Anika buarada hiç dikiş izi görmüyorum. Geçti mi izlerin? benim için en önemli şeylerden biri dikiş izleri ya?

Anika buarada hiç dikiş izi görmüyorum. Geçti mi izlerin? benim için en önemli şeylerden biri dikiş izleri ya?

Canım izler geçmedi ama dikiş izi gibi de değil hani.. böyle kolunu bi yere çarparsın küçük bir kabuk olur sonra o kabuğu yanlışlıkla yolarsın bir küçük iz kalır ya şu anda o modda dikişlerin olduğu yerler. benim belim ve srtımda çok fazla "ben" olduğu için göze çarpmıyor ancak karnımda belli olacak diye korkmuyo değilim..bakalım deneyip görecğiz artık.. operasyondan sonra yara merhami fln almak lazım heralde benim gibi hassas ciltlerde..ben opr sonra Levent beye sormuştum gerek yok demişti aslında..karnım içn muhakkak kullanırm bişeyler..

Anladım canım. Dikiş izleri için bi merhem var eczaneden alırım ben de ondan olmazsa. bende bacaklarımda sivilceler çıkmış gibi görüntüler olsun istemiyorum açıkcası. Yani bizi de memnun etmek zor yav :KK70: kilolar gitse izlerden şikayet edicez :KK9:

Canım izler geçmedi ama dikiş izi gibi de değil hani.. böyle kolunu bi yere çarparsın küçük bir kabuk olur sonra o kabuğu yanlışlıkla yolarsın bir küçük iz kalır ya şu anda o modda dikişlerin olduğu yerler. benim belim ve srtımda çok fazla "ben" olduğu için göze çarpmıyor ancak karnımda belli olacak diye korkmuyo değilim..bakalım deneyip görecğiz artık.. operasyondan sonra yara merhami fln almak lazım heralde benim gibi hassas ciltlerde..ben opr sonra Levent beye sormuştum gerek yok demişti aslında..karnım içn muhakkak kullanırm bişeyler..

anika hani bana? valla şu moralsiz halimle senin resimlerini görüp biraz moral bulmayı unutm ediyordum :) söylenenlere göre manken gibi olmuşsun, yani heidi klum bir hayal değil :)

ya umarım benim de bir an önce iner şişliklerim cidden yaşamadan bu hissedilmiyormuş moral verdik herkese ama başımıza gelince anladık :KK43:

anika hani bana? valla şu moralsiz halimle senin resimlerini görüp biraz moral bulmayı unutm ediyordum :) söylenenlere göre manken gibi olmuşsun, yani heidi klum bir hayal değil :)

ya umarım benim de bir an önce iner şişliklerim cidden yaşamadan bu hissedilmiyormuş moral verdik herkese ama başımıza gelince anladık :KK43:

kardeş bozma moralini bak benim arkadaşın 11 gün oldu fazla bi değişiklik yok
ama anikanın çok süper olmuş çok bariz fark var ve şekilli
yani bence zamanla oturacak şekil. :KK1:

kardeş bozma moralini bak benim arkadaşın 11 gün oldu fazla bi değişiklik yok
ama anikanın çok süper olmuş çok bariz fark var ve şekilli
yani bence zamanla oturacak şekil. :KK1:

:) teşekkür ederim ama işte vakit geçmiyor ki ben eve kapandım resmen sıkıldım ona buna sarıyorum artık :)

hareket etmekte çok zorlanmıyosan çık biraz hava al canım bence :KK1:

ya zorlanmıyorum da pimpirikliyim ben biraz.. dışarı çıkınca bişiler yiyip içmek gerekecek ben de yeni yağ aldırdıktan sonra baya dikkat ediyorum zararlı hiçbişi yemiyorum.. dışarı çıkmamak için bahane çok anlayacağın :)

kızlar sizde de oldu mu şu ödemlerin yoğun olduğu bölgelerde hissizlik? bi de korsenin kırılan bölgelerinde etim de ona göre şekiller aldı hep içinde dura dura.. hamur şekil alır ya.. böyle sert bölgeler de var ufak tefek de olsa ve özellikle onlar hissiz.

Merak etme hissizlik cok normal hic kafani takma.sekil alma da olabilir ici odemli cunku.
Zamanla odemler inecek.benim haftalar surmustu hele ki morluklarim coooktu.
Merak etme oyle yada boyle inecek sislikler ve hissizlik gidecek

X