Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Zaten coşkun bey samimi tavrı ce enerjîsi ile bence herkesi ikan edebilir:) akşam ya d ayarın size yazarım. Şimdi işteyim uzun yazamıyorum.
Bu arada bana da bi sürü insan çok saçma ya da o yöntem güvensiz deyip içimi sıkmıştı. Bence kimse bilmiyor. Ve herkes bi başkasını kötülemeye çok mehilli..

Selamlar Gmzeeee,

Levent Taşçının lazerle burun ameliyatı konusuyla ben de ilgileniyorum fakat bir türlü karar veremiyorum. Kendisi ile ilgili çok güzel bilgiler vermişsin. Sana özelden mesaj atmak isterdim ama benim de mesaj sayım az olduğu için bunu yapamıyorum. Mailim leylacik@yahoo.com bana da yardımcı olursan çok sevinirim.

Bazılarınız saçmalamaya başlamış iyice kızlar. Yok efendim ameliyat olanlar varmışda ilk etapta yazmışlarda sonra ödemleri kalmışta sonra birden kaybolmuşlarda ortalıktan efendime söyliuim reklam kokan yazılarmış da falanda filan. Opr geçirem birinin gün ve gün size aylarca yazmasını bekleyemezsiniz ki buna rağmen soleil sabırla deneyimlerini yazmaya devam etmiş. Kendisini sabrıbdan dolayı kutluyorum bn opr numu soleille aynı zamanda oldum ve uzunca bir süre deneyimlerimi paylaştım. Ama hepimizin işi gücü var ve hak verirsiniz ki bir süre sonra kendimizde değişimi takip etmeyi bıraktığımızdan yazmayı da kesiyoruz. aklı selim kişi bunu tahmin edebilir. Ki opr düşünen birçok kişiyle resimlerimizi ve deneyimlerimizi de çok detaylı bir şekilde paylaşmış insanlarız. Dolayısıyla yazdıklarınızda biraz daha olumlu olursanız burada deneyimlerini paylaşan insanların iyi niyetini de suistimal etmemiş olursunuz. Ayrıca damdan düşer gb "ay bu iş nasılllll" diye sormak yerine tüm mesajları (bizimde zamanında yaptığımız gb) okursanız bu işi gerçekten düşünüyorsanız faydasını görürsünüz sonuçta herkesin vakti kıymetli sadece sizlerin değil. Defalarca deneyimlerimizi tekrar tekrar yazmamız mümkün değil
Saygılar
(Soleil canım sabrına hayran kaldım..sevgiler)

anikacım ben şimdi yazdıklarımı okuyunca kendime şaşırdım :) bu arada yedikçe yedim yedkçe yedim kilo aldım ama yağ alınan yerlerden çok çok çok az aldım. göbek ve kolları düşünüyorum da ileride kilo alınca nereye birikecek acaba yağlar :/

bu arada sen nasılsın? bir misafir bekliyordunuz geldi mi ?

Merhaba, ben on gün önce burun ameliyatı oldum.Ameliyatım Coşkun bey tarafından lazer eşliğinde yapıldı.Ameliyat olmaktan çok korkuyordum bir türlü cesaret edemiyordum.Çok araştırdım daha önce bir sürü doktorla görüştüm ama kafamda hep soru işaretleri vardı.Internette araştırırken karşıma Coşkun bey çıktı ve randevu alıp görüşmeye gitmeye karar verdim.Coşkun beyle görüştükten sonra bütün tereddütlerim silindi bir de Coşkun beyin ameliyatı lazerle yapıyor olması bana çok büyük cesaret verdi.Ayrıca Coşkun beyin kibar,sempatik ve hastalarına güven veren bir doktor olması ameliyat olmaya karar vermemde çok büyük bir rol oynadı.Ameliyatım çok güzel geçti.Hiçbir ağrı sızı hissetmedim.Uykuda gibiydim doktorum ameliyatın bitti dediğinde çok rahat bir şekilde uyandım bulantı ağrı hiç bir sıkıntım olmadı.Ameliyatım 7.30 da başladı 9.00 da bitti doktorum saat 15.00 den sonra hastaneden çıkabileceğimi söyledi.Ameliyat sonrasında da hemşireler ve doktorum çok ilgiliydi.İlk iki gün çok az şişlik oldu morluk hiç olmadı ameliyat sonrasında da çok rahattım.Ameliyat olduktan sonraki gün arkadaşlarımla kahvaltıya bile gittim.Ameliyat öncesinde burnumda eğrilik kemer vardı ve burun ucum çok büyüktü.Şimdi burnum şiş olmasına rağmen ufacık ve çok güzel.Ameliyat öncesinde, ameliyat sırasında ve sonrasında her şey çok güzeldi.Coşkun beye ve hemşirelerine minnettarım.Eğer burun ameliyatı konusunda tereddütleriniz varsa bir de Coşkun beyle görüşmenizi tavsiye ederim.Coşkun beyin ikna edemeyeceği bir hasta olabileceğini düşünemiyorum.Bunları en büyük hayali Coşkun bey tarafından gerçekleştirilmiş biri olarak mutluluk, huzur ve minnettarlık içinde yazıyorum.

cok aklım karıştı bir aydır resmen interneti talan ediyorum . mezuniyet var e fazla kilolarda var :) doktorlarla görüşmeden bi fikir sahibi olmalıyım çünkü ilk gittiğim doktor konuşmaya başlayınca ikna olacağım biliyorum .. ilk coşkun beyle mi konuşmalıyım

merhabalar ben Şeyda Ardıç.Lazerle burun ameliyatı olur mu demeyin evet oluyor :) coşkun beyin ülkemize getirdiği bu yöntemden daha önce coşkun beyde ameliyat olan bir arkadaşım vasıtasıyla haberdar oldum.sağolsun bir randevu ayarladı ve ben en ince ayrıtısıyla dünyanın en beyefendi doktoru olan coşkun bey hastanesinde bana zamanını ayırarak burun estetği hakkında bilgi verdi.kafamda hiçbir soru işareti kalmamıştı !iyileşme süresinin 8 günü geçmeyeceğini ve yüzümde herhangi bir morluk ve şişkinilk olmayacağını anlattı.bu bana mantıklı geldi çünkü çalışan bir bayan olduğum için zaman benim için önemliydi.öyle de oldu 23 nisan da olduğum ameliyatım sonrası yüzümde herhangi bir morluk ve şişlik olmamıştı.6 gün sonra bandajlarım çıkınca da coşkun beyin sihirli parmakları sayesinde doğal ve güzel sağlıklı bir burun benim oldu. şimdi hem çok güzel ve rahat nefes alabiliyorum.lazerle burun estetiği olmanın avantajlarından faydalanıyorum.kırıp dökülerek yapılan ağır ameliyatlar artık geçmişte kaldı.ben Dr.coşkun levent Taşçı beyin yaptığı lazerle burun ameliyatından 2 saat sonra evime gittim.şiddetle tavsiye ediyorum ! aklınıza gelen tüm sorulaı cevaplayabilirm.

Ben basenlerimi slimlipo ile aldireli yaklasik 8 ay oldu. Bazi arkadaslarim cok fark var diyor ama ben oncesi resimlerime baktigimda cok fark goremiyorum. Sanirim beklentim tamamen duz olmasiydi ama bence hala basenlerim fazla.:KK43:

Ben basenlerimi slimlipo ile aldireli yaklasik 8 ay oldu. Bazi arkadaslarim cok fark var diyor ama ben oncesi resimlerime baktigimda cok fark goremiyorum. Sanirim beklentim tamamen duz olmasiydi ama bence hala basenlerim fazla.:KK43:

benimde yaptıralı bir ay oldu operasyon gerçekten ağrısız sızısızdı ama 1 ay geçmesine karşın anlatıldığı gibi bir değişiklikle karşılaşmadım.doktoruma sorduğumda sonuç için en az 3 ay geçmesi lazım dedi hala ödem olduğunu söyledi.yani beklemedeyim

benimde yaptıralı bir ay oldu operasyon gerçekten ağrısız sızısızdı ama 1 ay geçmesine karşın anlatıldığı gibi bir değişiklikle karşılaşmadım.doktoruma sorduğumda sonuç için en az 3 ay geçmesi lazım dedi hala ödem olduğunu söyledi.yani beklemedeyim

Kızlarr merhaba,
Aylardır slim lipo araştırıyorum okuyorum türkçe yabancı bütün sitelere baktım okudum fotoğrafları inceledim ama hala aklımdaki karmaşa bitmedi. Vücut olarak kilo alıp vermeye bağlı çok sıkı bir vücudum yok. Spora başlamayı kafama koydum ama öncesinde slim lipo yaptırıp yeni bir başlangıç istiyorum. Kliom normal ölçülerde hatta çevremde zayıf olduğum söylenir. Boy 1.72 kg 51 ama gelin görün ki dizi içi basen ve belimin alt yan bölgelerinde yağlanmalar var ve 34 beden giymeme rağmen diz ve basenler kıyafetlerime hiç uymuyor. Çok şükür belim ince ve karnım düz ama işte biz kadınlar hep bi yer buluruz ya şikayet için :) aynı böyle durumum. Çoşkun Bey le görüştüm bir sürü öncesi sonrası foto gösterdi ve yaklaşık 2 saat aklımdaki bütün soruları cevapladı. İnanılmaz samimi açık ve güvenilir bir doktor. Kendisinden yana hiç şüphem yok ama slim lipo nun benim vücudumdaki etkileri nasıl olur bilmiyorum. Tavsiyenize yorumunuza çok ihtiyacım var. Sonuçta maddi manevi bir bedeli olacağı için slim lipo yaptıran ve uzun dönemde son durumları hakkında bana bilgi verecek birileri olursa çok sevinirim. Zayıflasan daha kaç kg olabilirim ki hadi diyelim azimle 51 den 45 kg ye düştüm yine de bölgesel yağlarım geçmicek biliyorum hem 45 kg diğer organlarım için saçım tırnağım cildim için de tehlikeli hem de hayatım boyunca 45 kg kalamam :)
uzun oldu ama lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşın çünkü son kararımı 1 ay içinde vereceğim.
Şimdiden herkese çok teşekkürler :KK3:

Kızlarr merhaba,
Aylardır slim lipo araştırıyorum okuyorum türkçe yabancı bütün sitelere baktım okudum fotoğrafları inceledim ama hala aklımdaki karmaşa bitmedi. Vücut olarak kilo alıp vermeye bağlı çok sıkı bir vücudum yok. Spora başlamayı kafama koydum ama öncesinde slim lipo yaptırıp yeni bir başlangıç istiyorum. Kliom normal ölçülerde hatta çevremde zayıf olduğum söylenir. Boy 1.72 kg 51 ama gelin görün ki dizi içi basen ve belimin alt yan bölgelerinde yağlanmalar var ve 34 beden giymeme rağmen diz ve basenler kıyafetlerime hiç uymuyor. Çok şükür belim ince ve karnım düz ama işte biz kadınlar hep bi yer buluruz ya şikayet için :) aynı böyle durumum. Çoşkun Bey le görüştüm bir sürü öncesi sonrası foto gösterdi ve yaklaşık 2 saat aklımdaki bütün soruları cevapladı. İnanılmaz samimi açık ve güvenilir bir doktor. Kendisinden yana hiç şüphem yok ama slim lipo nun benim vücudumdaki etkileri nasıl olur bilmiyorum. Tavsiyenize yorumunuza çok ihtiyacım var. Sonuçta maddi manevi bir bedeli olacağı için slim lipo yaptıran ve uzun dönemde son durumları hakkında bana bilgi verecek birileri olursa çok sevinirim. Zayıflasan daha kaç kg olabilirim ki hadi diyelim azimle 51 den 45 kg ye düştüm yine de bölgesel yağlarım geçmicek biliyorum hem 45 kg diğer organlarım için saçım tırnağım cildim için de tehlikeli hem de hayatım boyunca 45 kg kalamam :)
uzun oldu ama lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşın çünkü son kararımı 1 ay içinde vereceğim.
Şimdiden herkese çok teşekkürler :KK3:

Merhabalar, ben daha çok liposuction topiğinde tecrübelerimi paylaşmıştım sizin içinde özet geçmeye çalışayım. Ben 2012 yılı nisan ayında lazer lipo ameliyatı oldum. Boyum 1,62 kilom maksimum 61'e kadar çıkmıştı ameliyat öncesi. 38 bedendim hatta 40 bedeni zorluyordum. Ameliyata karar vermeden önce kavitasyon v.s yaptırdım hatta 55 kiloya kadar düştüm ama görüntüme yansıyan fazla bir şey olmadı. Yerleşen yağlar bir türlü gitmedi. Benim özellikle karın bel ve yan simitlerde toplanmıştı yağlar. Sonrasında lazer lipoya karar verdim. Ben başka dr'da oldum ameliyatı, 5 ltr'ye yakın yağ alındı. Ameliyat öncesi yine biraz rejim yapmıştım 58 kiloyla girdim ameliyata. Bu ameliyatın bana çok faydası oldu. aradan 2 sene gibi bir zaman geçti şu an 51 kiloyum ve 36 bedenim hatta zaman zaman 34 beden pantolonlar aldığımda oluyor...Kilom boyuma göre ideal olmasına rağmen bayağı zayıf görünüyorum. Çevremden de çok zayıfladığıma dair her daim yorum alıyorum. Size de kesinlikle tavsiye ederim. Normalde boyunuza göre çok zayıfsınız aslında. Bu durumda sizden yüksek oranda yağ almayacaklardır problemli bölgelere biraz rötuş yapıldığı taktirde yeterli olur ve güzel de sonuç alırsınız ekstra kilo vermenize gerek yok bence. Ayrıca sizin iyileşmeniz ve sonuç almanız da daha hızlı olacaktır. Ben memnun kalacağınızı düşünüyorum. Doktorunuz da bu konuda öncü gelem isimlerden bence yaptırın derim.

Merhabalar, ben daha çok liposuction topiğinde tecrübelerimi paylaşmıştım sizin içinde özet geçmeye çalışayım. Ben 2012 yılı nisan ayında lazer lipo ameliyatı oldum. Boyum 1,62 kilom maksimum 61'e kadar çıkmıştı ameliyat öncesi. 38 bedendim hatta 40 bedeni zorluyordum. Ameliyata karar vermeden önce kavitasyon v.s yaptırdım hatta 55 kiloya kadar düştüm ama görüntüme yansıyan fazla bir şey olmadı. Yerleşen yağlar bir türlü gitmedi. Benim özellikle karın bel ve yan simitlerde toplanmıştı yağlar. Sonrasında lazer lipoya karar verdim. Ben başka dr'da oldum ameliyatı, 5 ltr'ye yakın yağ alındı. Ameliyat öncesi yine biraz rejim yapmıştım 58 kiloyla girdim ameliyata. Bu ameliyatın bana çok faydası oldu. aradan 2 sene gibi bir zaman geçti şu an 51 kiloyum ve 36 bedenim hatta zaman zaman 34 beden pantolonlar aldığımda oluyor...Kilom boyuma göre ideal olmasına rağmen bayağı zayıf görünüyorum. Çevremden de çok zayıfladığıma dair her daim yorum alıyorum. Size de kesinlikle tavsiye ederim. Normalde boyunuza göre çok zayıfsınız aslında. Bu durumda sizden yüksek oranda yağ almayacaklardır problemli bölgelere biraz rötuş yapıldığı taktirde yeterli olur ve güzel de sonuç alırsınız ekstra kilo vermenize gerek yok bence. Ayrıca sizin iyileşmeniz ve sonuç almanız da daha hızlı olacaktır. Ben memnun kalacağınızı düşünüyorum. Doktorunuz da bu konuda öncü gelem isimlerden bence yaptırın derim.

Sevgili Peganum,
Öncelikle sesimi duyup cevap verdiğin için gerçekten çok teşekkür ediyorum :):):):) inan yazdıkların çok moral oldu. biliyorum herkeste etkileri ve sonuçları farklı ama en azından olumlu yorumun beni daha da cesaretlendirdi sanırım slim lipo operasyonunu olmaya karar verdim bile diyebiliriz. Lazer lipo ameliyatının başarılı geçmesine senin adına çok sevindim. İnşallah bu güzel zayıflığın her daim kalır :) Dediğin gibi Çoşkun Bey 1.6 ltr max 2 ltr yağ alınır ve popo bölgene enjekte edilir demişti :) bu konuda uzman olmuş sayılırsın. O zaman senden aldığım cesaretle operasyon tarihini ayarlamak kalıyor geriye :) tekrar çok teşekkür ederim. :KK34::KK34: kendi tecrübelerimi diğer üyeler için ben de paylaşacağım :KK54::KK54:

merhabalar ben Şeyda Ardıç.Lazerle burun ameliyatı olur mu demeyin evet oluyor :) coşkun beyin ülkemize getirdiği bu yöntemden daha önce coşkun beyde ameliyat olan bir arkadaşım vasıtasıyla haberdar oldum.sağolsun bir randevu ayarladı ve ben en ince ayrıtısıyla dünyanın en beyefendi doktoru olan coşkun bey hastanesinde bana zamanını ayırarak burun estetği hakkında bilgi verdi.kafamda hiçbir soru işareti kalmamıştı !iyileşme süresinin 8 günü geçmeyeceğini ve yüzümde herhangi bir morluk ve şişkinilk olmayacağını anlattı.bu bana mantıklı geldi çünkü çalışan bir bayan olduğum için zaman benim için önemliydi.öyle de oldu 23 nisan da olduğum ameliyatım sonrası yüzümde herhangi bir morluk ve şişlik olmamıştı.6 gün sonra bandajlarım çıkınca da coşkun beyin sihirli parmakları sayesinde doğal ve güzel sağlıklı bir burun benim oldu. şimdi hem çok güzel ve rahat nefes alabiliyorum.lazerle burun estetiği olmanın avantajlarından faydalanıyorum.kırıp dökülerek yapılan ağır ameliyatlar artık geçmişte kaldı.ben Dr.coşkun levent Taşçı beyin yaptığı lazerle burun ameliyatından 2 saat sonra evime gittim.şiddetle tavsiye ediyorum ! aklınıza gelen tüm sorulaı cevaplayabilirm.

geçmiş olsun. fiyat hakkında bilgi verebilir misiniiz?

Merhaba, sitedeki gorusleri okumaktan sasi olmus vaziyetteyim. Dr Ibrahim Askardan randevu aldim lipo icin. Bacaklarim cok kalin ve acilen birseyler yaptirmam lazim.. kac senedir mutsuzum bu konuda. Simdide Coskun bey aklimi karistirdi. Yorumlar inanilmaz olumlu. Bana lutfen yol gosterirmisin?:KK53:

oldu da bitti maşallah nazar da değmez inşallah modundayım :)

az önce geldim eve, bugünün ilk operasyonu benimkiydi, bel sırt yaptırdım ve hayatımda aklımın ucuna gelmezdi bu kadar kolay olabileceği.. hakikaten -yaptırılan bölgeye göre, bacak popo haricinde ise- uzun bir öğle molasına sıkıştırılabilecek bir operasyon. tek canımın yandığı yer koluma kelebek takılırkendi! hiiiiiiiiiiiç birşey hissetmedim, kiiiii ben acıya dayanamam; ağdadan köşe bucak kaçan bir insanım o yüzden çocuk yaşta lazer yaptırmıştım! herkes süreci aşağı yukarı biliyor, bi de ben tekrar edecek olursam:

1- muhasebeye gidip yatış işlemlerinizi ve ödemenizi yapıyorsunuz (korseler ücrete dahil, ekstra bişi ödemiyorsunuz)
2- odanıza geçiyorsunuz; soyunup dökünüp ameliyat önlüğü giyiyorsunuz.
3- hemşire geliyor form dolduruyor imzalıyorsunuz kabul şartlarını, göğüslerinizi ve bacak aranızı kalın flasterlerle bantlıyorsunuz (yine yaptıracağınız bölgeye göre)
4- hemşire damar yolunuzu açıyor, kelebek takıyor, kan alıyor.
5- anestezi doktoru geliyor iki muhabbet ediyorsunuz ve sakinleştirici ilaç yapıyor kafanız hafif güzel oluyor ama ameliyathanede anlıyorsunuz ilacın etkisini :)
6- tekerlekli sandalyeyle ameliyathaneye çıkıyorsunuz, sonrası hayal meyal artık.. ama ağızdan burundan hortum sokmaca yok, ağzınıza maskeyi takıyorlar oksijen veriyorlar, gözlerinizi de pamuk gazlıbez işte herneyse kapatıyorlar ki lazer ışınlarından etkilenmeyin..

sonrasında ben ya kendi beynimden konuşuyordum ya da onlarla konuşuyordum farkında değilim ama arada cevaplar alıyordum doğrusu..

heyecanlı bir yapım vardır benim ve; panik ve heyecan anlarında gevezeliğim tutar.. boyuna ay hiçbişi hissetmiyorum ne güzel bu mu yani hiçbişi değilmiş fln dediğimi hatırlıyorum doktora.. onların da konuşmalarını duydum ama net olarak ne dediler hatırlamıyorum :) sadece duyduğumu hatırlıyorum.

en son eee dikiş atıldı mı ben korkarım dikişten dediğimi ve onların da tabi herşey bitti şimdi odaya gidicez dediklerini hatırlıyorum :) ha bi de alınan yağları gösterdiler baya yağ alınmış yahu iki tüp.. veya ben ilacın etkisiyle filmlerdeki gibi çift gördüm :KK70: doktora kontrole gittiğimde sorucam ne yaptım ben operasyonda dicem :KK70: :KK70:

gayet rahat bir şekilde korseyi taktılar kalktım ayağa sonra tekerlekli sandalyeyle odama getirdiler serum taktılar ben bu sırada sabahkinden daha da ayıktım yani hiçbişi olmamış gibi.. sonra sonra fark ettim vücudumun orta kısmı tamamen uyuşmuş, hani dişçilerin uyuşturduğu gibi dokununca hissetmeme olayı fln.. sonra iki lokma bişi yeseydim keşke, tadı güzel diye peynirli zımbırtılardan biraz daha istedim 2. çayımı da içtim giyindim çıktım.

ama takside oturarak geldiğim için "keşke yemeseydim" dedim midem bulandı çok yediğim içn korse sıkıştırdı sağ olsun taksici de pek bir hırpaladı hızlı gidecek diye..

ama çıktıktan sonra nişantaşında iki tur attım eczaneye gittim fln..

şuanda da evde pıtır pıtır yürüyorum, yürümek iyi geliyor gibi, hiç yatıp dinlenesim yok.

olmayı düşünen herkese söylüyorum, ben hayatımda bu kadar basit bişi olabileceğini tahmin etmezdim ammmmmaaaaa burada iş doktor ve ekibinde!

Coşkun bey kesinlikle aileden biri gibi inanılmaz sıcak biri ve ilgili ve herşeyden önemlisi işinin ehli, herşeyi ciddiye alıyor ve hastasını asla ama asla riske atacak birşey yapmıyor, maddi kaygısı da yok o yüzden diğer tüccar kılıklı doktorlarla aynı kefeye asla giremez.

her hafta vücudumun her tarafına yaptırabilirim o kadar keyif aldım ve tüm ekiple kaynaştım. bakalım yarın ne olacak halim :))) reçete olarak antibiyotik ve ağrı kesici veriliyor.

sonuçlardan öyle mucizevi birşey beklemiyorum çünkü işlem süreci beni çok tatmin etti, ötesini hayal etmiyorum, sağlık olsun, birden bire heidi klum gibi olamaz ya kimse :) şu an için başarılı sağlıklı ve risksiz bir işlem geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

olmayı planlayan herkese de kafalarında hiiiç bir soru işareti olmamasını öneriyorum.

ha ücrete gelince 4000tl peşin. 1,5 2 lt gibi bişi alınmış ama pazartesi netleştiricem.

ben Coşkun beye 15 ay önce gitmiş ve görüşmüştüm, bir yıldır o kadar ince eleyip sık dokudum ki.. herşeyi ıncık cıncık araştırdım ve sonunda annemi de Coşkun beye görüşmeye götürüp onu da ikna ettikten sonra yaptırdım. hiç de pişman değilim, Allah kimseyi pişman etmesin. önemli olan işlemin sonucundan ziyade süreci bence.

ha neticede cilt bakımı yaptırmaya gidilmiyor tabiki de bir başkasının bu anlatımlarına göre gözü kara gidilmez; mutlaka ama mutlaka kendinizi bilgi ve güven yönünden tatmin ettikten sonra yaptırmanızı tavsiye ederim. benim için iyi geçmiştir ama bir başkası aynı şekilde hissetmeyebilir. ben sadece başımdan geçeni anlattım, belki de önceden gözümde çok büyüttüğüm için sonradan aaaaaman bu da bişi miymiş sanki dedim..

olay aslında sizin moralinizle alakalı, nasıl ki kuaföre gittiğinizde asabiyseniz saçınız ne kadar güzel olursa olsun ağlayarak bile çıkabilirsiniz, önce beyninizi ikna edin mucize beklemeyin, sağlık herşeyin başı. :KK34:

Meric merhaba canim,

Operasyondan 3 sene gecmis.. simdi bir sans daha verseler operasyon icin ameliyat olurmuydun? Bazi kisiler cok pisman. Seni merak ediyorum suan durumun ne? Cunku randevu almama ramak kaldi. Parami biriktirdim bu doktorda ameliyat olmak istiyorum. Lutfen beni aydinlatirsan sevinirim. :44:

Anisetta çook geçmiş olsun tekrardan. Kızlar nihayet internete girebildim şimdi size heerşeyi anlatıcam. Süreci zaten anika çok güzel anlatmıştı. ama ben de neler yaşadığımı özetleyeyim.

Saat 12de idi ameliyat normalde ben 10da gittim hemen odama aldılar beni ödeme yapıldktan sonra. Hemen önlüğümü giydim bantlarım takıldı vs. Sonra damaryolu açıldı coskun bey çizimleri yaptı sakinleştirici verildi derken saat 11 de kendimi ameliyathanede buldum. Ben basen ve bacak içi için gitmiştim ama coskun bey çizim yaparken belden de alırsak çok fark eder dedi. Ve bel bacak içi ve basen oldum. Biraz da popoya enjekte edildi. Sonra 13 gibi bitti operasyon ve odama alındım. Ama anisetta ben de senin gibi ameliyatta çok olay yarattım:KK43: Panikledim sanırım coşkun bey beni bırakıp gitti sandım fln coskun bey nerde diyip durdum adamcağızda bana hep burdayım burdayım merak etme dedi. Sonra elimi yüzüme uzatıp durdum sanırım Elini yüzüne götürme diyolardı bana hep. Bir sürü söylenip duruyodum bende hiç hatırlamıyorum ama.

Neyse sonra ikram ettiklerinden yiyip cıktım hastaneden. Taksiyle dogru eve. Eşime de anlattım durumu şok oldu :) Ama çook ağrlı geçti açıkcası. Hem bel hem popo hem bacak aynı anda çok zor oluyomuş. Ne oturabildim 3 gun ne kalkabildim ne yatabildim. eşimin desteğiyle yürüyodum her adımda canım acıyodu. Öyle ağrıdan ağlayacak kadar kötü değildim ama yine de tahmin ettiğimden zor olud. bide arkadaşlar ameliyattan sonra alışverişe gittim işe gittim fln diye yazınca ben gözümde çok hafife almışım operasyonu. Arkadaşlar ertesi gün hiçbir yere gitmem imkansızdı. Çok komik yürüyodum zaten eşim taklidimi yapıyo ölüyorum gülmekten :KK70: parmakların ucunda hafif öne doğru eğilip popo dışarda küçük küçük adımlar atıyodum.

Bugün de bandajlarım açıldı. Tahmin ettiğim üzere morluklar oldukça fazla. Ödem de var sanırım.Birde bandajlar yüzünden bacağımda çizgi halinde iki adet kesik gibi bişey oluştu ama bu benim derimin ince ve hassas olmasından kaynaklı sanırım kimse böle bişeyden şikayet etmedi daha önce. Sonuçlara gelecek olursam belde ciddi değişiklik var ödemli olmasına rağmen. Fazlalıklar gitmiş. Basen de idare eder. Ama bacak içlerimde değişim göremedim. Bide popoda da değişim yok öle çok. Keşke biraz daha enjekte ettirseydim diyorum. Şimdi alınacak yağımda kalmadı popoya tekrar istesem yaptıramıcam:KK43: Ben özellikle bacak içi için gitmiştim değişim görmediğime üzüldüm çok :KK43: Ama umarım ödemlerdendir. Coşkun bey yine bile fark var dedi ama ben çok göremedim. Fotoları alıcam ama şuan morluklardan bişey belli değil ve kötü görünüyor. iyileşince tekrar çekilecek resim. Ozaman hepinize yollarım.

Sorularınızı cevaplayabilirim ne de olsa artık ben de uzman oldum bu konuda :)

İmkanın varsa her iki doktorlada görüşüp öyle karar vermeni tavsiye ederim :KK34: Bende iki çocuktan sonra estetik işlemlerine başladım,iyikide yaptırmışım diyorum insanın özgüveni,kendini begenisi geri geliyor vallahi :KK16: Albümdeki fotografları görebilmeniz için 25 yorumunuzun olması lazım..Yoksa göremezsiniz :KK34: Biraz daha fazla yorum yazmaya çalışın :KK54:

Suan durumunuz nedir?

Canım sana da bel korsesi mi verdiler ? yanı bu bıldıgın bel korsesi ne işe yarıyor anlayamadım ? Kendime rahatlıkla kullanacağım bır korse mı alsam acaba ? Ben cok yag alınmadıgı kanısındayım kafam cok karısık :KK43: Sen de sadece simit bölgenden mi yaptırmıstın canım ?
Edepsiz.kiz@hotmail.com maılını beklıyorum ordan kolay olur

kizlar o korse 2 haftadan sonra fayda etmiyor.. benim doktorum 2 hafta tavsiye etti sonrasindan cikardim ve agirlik yaparak spor yaptim. Kolumdaki sarkma gitti yerine adeleli kollarim oldu.

merhaba eya , benim de bazı problemlerim var , bunlardan biri gıdı problemim. lazer lipolizle gideriliyormuş. bu konu için çoşkun beyi düşünüyorum. ilk muayene için ortalama ne kadar ücret alınıyor.

muayene ucret alan bi doktor karacalar var.. digerleri ucretsiz.

Herkese merhabaaa,

Sonunda lazerle burun estetiği konusunu, bu işin öncülerinden Dr. Coşkun Levent Taşçı ile görüşebildim ve ben bilgi eksikliğini çok yaşadığım için bildiklerimi buraya yazmak istedim. Kısmet olur da deneyimlersem sonuçlarını da mutlaka paylaşacağım. Bu ikinci doktor görüşmem, ilki Barış Çakır’dı klasik yöntemle operasyon yapan hasta memnuniyeti yüksek bir doktor Barış Bey’de. Ama onda bir şey içime sinmemişti. Sanki “burun” mevzuundan bunalmış bir hali vardı, işini şevkle yapacak birini göremedim karşımda belki o anlık psikolojisi öyleydi ve bana rast geldi bilemiyorum ama kanım ısınmadı, yaptığı burunların bir kısmı çok yapay göründü gözüme, bazıları gerçekten doğal duruyor ama, doğruya doğru. Bir de yağ enjeksiyonu konusunu otomatiğe bağlamış sanırım, alına göz altına göz kapaklarına yağ enjekte edelim dedi. Göz altı makul, biraz çukur benimkiler ama alnım gayet bombeli, nesine yağ enjekte edecek anlamadım, kafamı patlatmak istiyor herhalde dedim  Göz kapaklarım ise doğuştan şiş, oraya ilave yağla kurbağa kermite benzerdim gibi geldi, bilemiyorum işin uzmanı kendisi tabii ama herkese yağ enjeksiyonu öneriyor gibi geldi bana…

Diğer doktorları da araştırırken tesadüfen duydum Coşkun Bey’i ve ilginç yöntemini. Araştırdıklarımdan yeterince bilgi sahibi olamadığım için kendisiyle görüştüm. Çok samimi ve alçakgönüllü bir doktor ve bana tam yarım saatini ayırdı (diğer doktor 10. dk.sını zor ayırdı), ikna etmeye uğraşmadı olanı olduğu gibi anlattı. Anlattıklarını aşağıya yazıyorum, doğruluğuna inanmak istiyorum, kendisini ve yaptığı burunları pek sevdim çünkü:

-Yıllarca klasik yöntemle binlerce burun ameliyatı yapmış, 2006’dan beri lazeri de burun estetikleri için kullanıyormuş, ABD’den taklit ettik dedi, ABD’de sıkça kullanılıyormuş bu yöntem. İlk yaptığı ameliyatlardan birisi kendi kız kardeşininkiymiş ve onun resimlerini gösterdi, şimdiki halini de gösterdi gayet güzel. Kendi kız kardeşine inanmadığı güvenmediği bir yöntemi uygulamaz diye düşündüm, bu bana güven verdi doğrusu.
-Eskiden yaptığı klasik teknik uygulanan ameliyat görüntülerini gösterdi; ameliyat esansındaki durum gerçekten fecaat. Klasik yöntemde burunda kesmediğimiz yer kalmıyor, dokular, kıkırdak bazı vakalarda kemik kırılıyor vs. diye anlattı; sonra tek tek kestiklerinizi dikiyorlarmış; dikim sonrasında en usta ellerden bile dokuların kaynama yeteneğine gre olumsuz sonuçlar çıkabiliyormuş. Lazerde ise kesme, kırma yok; bu nedenle sonrasında tampon da yok; morarma yok denecek kadar azmış. Kemik ve burun ucunu lazer ile şekillendiriyor kısaca. Kesmeden nasıl olur deyince; gözle klazer ameliyatını düşün dedi; gözdeki yedi katmanı geçerek sadece odağı düzeltir lazer çünkü buna göre tasarlanmıştır diye anlattı. Lazer müthiş bir buluş ama çoğu doktor science-fiction gözüyle bakıyor, bilmemeden dolayı ama sonuçlar ortada diyor.
-Diğer doktorlar neden kullanmıyor diye sorunca şöyle cevap verdi; çok pahalı bir yöntem, sadece cihaz almakla kalmıyor bir sürü uzmanlık/sertifika alınması gerekiyormuş. Çoğu genç doktor ev/araba almak varken buna yatırım yapmak istemez; yaşlı olanlar da pek cesaret edemez dedi???

Genel olarak aklıma yattı, en eski sonuç 7 yıllık ama, 17 yıl sonra ne olur bilemiyorum… Klasik operasyonlarda da o kadar kesme kırma törpü ve dikişi düşününce de bir milyon risk var gerçi…

Sevgilerimle,

helal..gercekten bu doktorc cok iyi sanirim. HIC OLUMSUZ BIR MESAJ YOK HAKKINDA

X