iş göremez belgesi

SPELL42

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
1.093
23
arkadaşlar benim doğum sonrası 8 haftalık izinim bitti.. Doktordan 20 günlük rapor aldım. raporu doktor pazar günü acilden yazdı. . Sonra çıktı olarak belge almam gerekiyormuş. Ertesi günde belgeyi hastaneden aldım.(İş göremezlik belgesi ek 11-b belgesi (üzerinde 1. 10 günlük ve 2.on güne kadar ayakta tedavisi geçen belge)) . Okula verdim. okulda milli eğitime vermiş ama milli eğitimdekiler bu sözleşmeliler için bu olmaz kadrolular için olması gerekir demişler. İnternette tarattım ama sözleşmeli kadrolu ayrımının olduğu bir iş göremez belgesi ya da farklı rapor örneği göremedim.Acaba bu belgeyi alan var mı? kadrolular içinde başka bir belgemi var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ben öyle bişey duymadım arkadaşım aldı yeni 20+20 leri almak istemiş ama 10+10+10+10 şeklinde vereceklerini söylemişler

hallodu kızlar kadrolu sözleşmeli diye ayrı rapor yokmuş doğrusu benim aldığım gibiymiş ama çok anlayan memur bey!!! olmaz demiş bugün konuştum memurla doğrusunun böyle olduğunu bana ne dese iyidir.... o zaman getirin kabul ediyim...alsanaalsanasmile

X