Bebek Beslenmesi chicco yeni emzikler...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

darkolive

eski obez, şimdi lopez :)
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
6.913
5
40
kızlar emziğimizi :ecrin_bebek: 3 ayı geçgin süredir kullandığımız için eşime bugün emzik aldırdım

bebeğimiz 8 aylık 0-3 4-12 emzikler var eşimde 12artı olanı almış artık chicco emziklerin her tarafı kauçuk şekilde üretiliyormuş bebekler hareketlendikleri için bi taraflarına batmasın diye her tarafı yumuşak

ama çok çirkin bir görünüşleri var bilen varmı bu konuda bişiyler :sm_confused:

ewet yatarken boyunlartının altına giriyo genelde onun için yumuşak üretmişler ama dediğin gbi görüntü ofsayt:)almadım almam da...ben yine Chicco'nun damaklı,kauçuk,dış çewresi fosforlu olanından kullanıyorum tutma yeri olmayanlardan.gece yatağına düştüğünde rahatlıkla görebiliyorum bulmak kolay oluyo yani.bu da son çıktı!ben çok memnunum tawsiye de ederim.hep Chicco kullandım zaten ondan başkasını da emmiyo.o dediğin her tarafı kauçuk olanı bebek emdiğinde alttan baktığında ağzının içi gözüküyo.çok kötü bi görüntü.tawsiye etmem.ama benim kullandığımı ederim şiddetle canım

çok teşekkürler canım zaten paketini açmadım da senin bahsettiğin 8ay için mi dış çevresi sert olan 0 aydan itibaren mi karanlıkta görünmesi mükemmelmiş yahuu el yordamıyla bulucam diye canım çıkıyor opuyorumnanaktan

kızlar emziğimizi :ecrin_bebek: 3 ayı geçgin süredir kullandığımız için eşime bugün emzik aldırdım

bebeğimiz 8 aylık 0-3 4-12 emzikler var eşimde 12artı olanı almış artık chicco emziklerin her tarafı kauçuk şekilde üretiliyormuş bebekler hareketlendikleri için bi taraflarına batmasın diye her tarafı yumuşak

ama çok çirkin bir görünüşleri var bilen varmı bu konuda bişiyler :sm_confused:
diş hekimleri de onu tavsiye ediyor. ayrıca emziğin bebek tarafından yutulması riski de yok. ama emerken çocuk çok çirkin gözüküyor.

benim oğlum 9.ayına giricek 6 ay we üzeri için olanını almıştım.çok rahat ettim.daha önce de chicco kullanıyodum ama onlar parlamıyodu bunu yatakta dediğin gibi araman gerekmiyo hemen bulabiliyosun

bir de tutma yeri olmayanlardan tercih edin çünkü tutma yeri olanlar gece yatarken boynunun altına girdiğinde bi de dik konumda girerse nefeslerini daraltır.tutma yerleri rahat sallandığı için dik konuma rahatlıkla gelebiliyo.Allah muhafaza aklıma bile getirmek istemiyorum.

ben de chicco physio kullanıyorum.çok memnunum. fosforlu ve silikon emzikli. benim kızım kauçuk emziği almıyor .

bende bugün eşimle geri gönderdim başka yerden bakalım diye kenarı sert olanlarında bi tehlikesini görmedim ben atladığım bi yermi var acaba :hulya:

bende cihicco kullanıorum ama wee nuk falanda güzel diyolar kızım kauçk hiç dedmdik silikon kullanorz 6 aylık olck yeni doğan emziği kulnyr sizce ay ay mı kulllanmak makbul cewaplarınızı bekliorum :):KK3:

X