Cilt Bakımı Ürünleri yağLı ciLtLer için nemLendirici tavsiyesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

keLebeksu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
52
0
ciLdim yağlı ve sürekli sivilce önleyici ürünler kullanıyorum.. ama nemlendiriciye ihtiyacım var tabiki yumuşak bir cilt istiyorum.. krem sürdüğümde ise cildim parlıyor sivilceler artıyor.
"cildim yağlı ve şu ürünü gönül rahatlığıyla kullanıyorum" diyecek arkadaşlar söz sizde...
buyrunnnnnnnnn

Dermokil karma ve yağlı ciltler için nemlendirici krem güzel.Yağlandırmadan nemlendiriyor.Tavsiye edebilirim.

benim de cildim yağlı ve cildime uygun nemlendiriciyi bulamıyordum hiç. yaklaşık 1 senedir shiseido pureness serisinin pompalı şişede olan nemlendiricisini kullanıyorum çok memnunum. zaten yapısı su gibi hemen emiliyor ve matlaştırıp yumuşacık yapıyor cildi. baya da uzun süre gidiyor hemen bitmiyor. seri de zaten yağlı ve problemli ciltler için olduğundan sivilcei yağlanma gibi sorunlara neden olmuyor. tavsiye ederim ben çok memnunum.

Oriflame optimals balance mattifying fluid (losyon olanı) çok memnunum, cildimi yağlandırmadan nemlendiriyor. parlamasını da büyük ölçüde engelliyor. yıllardır özlemini çektiğim bir ürünmüş ben de yeni buldum. 100 yaşına kadar kullanmayı planlıyorum.

2 haftadır yepyeni bir ürün kullanıyodum,daha bugün arkadaşlar senin yüzünde bi farklılık var,çok güzel görünüyor dediler,bende çok çektim neler kullanmadım bilemezsin,krem sürmesen olmuyor,özellikle kışın.
Sürüncede parlıyosun,siyah nokta ,sivilce falan derken çoşuyo cilt...
benim formülüm şu tavsiye ederim:
1-diadermine dermo detoks yüz temizleme jeli,mavi pompalı olandan... 15 lira falan
2-haftada bikaç kez özellikle banyoda clean-clear in mor siyah nokta sabunu 4,5 lira
3-diadermine purity su bazlı sıvı nemlendirici, okadar hafif ki hemen emiliyo,yumuşacık,ilk sivilce yapmayan kremim... 18 lira

ilk 2 sini uzun zamandır,kullanıyorum zaten ,beraber kullanınca mı etkili oldu,onuda bilemiycem vallabayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile

Oriflame optimals balance mattifying fluid (losyon olanı) çok memnunum, cildimi yağlandırmadan nemlendiriyor. parlamasını da büyük ölçüde engelliyor. yıllardır özlemini çektiğim bir ürünmüş ben de yeni buldum. 100 yaşına kadar kullanmayı planlıyorum.

benimde ihtiyacım var nemlendiriciye bu kremi merak ettim şimdi oriflame satıyorum ama dikkatimi çekmemişti

cevaplar için çooook teşekkür ederim arkadaşlar.. listeme aldım hepsini.. yarın hemen araştırıyorum.. umarım kurtulurum bu sorundan..cevaplar için çooook teşekkür eddelikafaduldenerim

cnm clean & clear ın ürünü var akne önleyici nemlendirici diye ben çok memnunum,cildim yaağlı üstelik.:KK52::KK51::KK62:

X