Tüp Bebek Merkezleri ankara gürgan clinic te tüp bebek yaptıranlar buraya.lütfen bu merkez hakkında bilgi

ulku_tas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
97
0
eyvahedigeldismiletüp bebek için ankarada merkez önerebilirmisiniz .gürgan clinic in adını duydum acaba nasıl memnun kalan varmı lütfen cevaplarınızı acil bekliyorum

gurgan clinic hafta içi trt 1 de programa katılan dr galiba izledin mi bilmiyorum ama bazen tedavi ettiği hastaları programa getiriyo

hiç izleme fırsatım olmadı netten buldum ve acaba tedavi olan varmı tecrübeli arkadaşlardan yarım bekliyorum

Ben şuan gürgan klinikte tedavi görüyorum. lucrin kullanıyorum cumartesi ikinci iğneme başlayacağım. Sonuç ne olur bilmiyorum. Bu bizim 4. denememiz olacak. Şua ana kadar merkezle ilgili olarak bir şikayetimiz olmadı. Zaten hemen hemen bütün merkezler aynı devletini de denedim özelinide. maya, genart gürgan farklı fazla bir şey yok aslında. Ekip tabiki önemli kullandıkları teknoloji önemli. Mesela mayada sperm seçme (maks) dedikleri tedavi ücretinden ayrı olarak ücreti alıyorlar. Gürganda bu işlem tüp bebek tedavisi içinde ve ayrıca ko-kültür de uygulayacaklar oda tedavi için belirledikleri ücretin içinde. Anlayacağın hepsi aynı tecrübeli biri olarak fark göremedim. Kullandığın ilaç aynı uygulayacakları yöntem belli. Bütün ekip elinden geleni yapıyor ama sonrası tamami ile Yüce Rabbimize kalmış. O ol diyecek gerisi hikaye bence

tşk ederim orası öyle allah izin verirse herşey olur ama merkez hakkında biraz da bilgi sahibi olarak tedaviye başlamak istiyorum

Merhabalar

Ben ilk aşılamamı yaptırmak üzereyim ama kafam çok karıştı, tecrübeli arkadaşlar varsa yardım etsin lütfen.

Adetin 3.gününden itibaren 5 gün boyunca klomen kullandım ve adetin 13. günü yumurta kontrolüne çağırıyorlar. Forumdaki kişilerin çoğu adetin 6. gününden itibaren sürekli kontrole gittiklerini söylüyorlar, benim ki baya bayaaa geç bir tarih olmuyor mu?

Merhabalar,

Ben 2004 yılından beri sevgili Timur hocamın hastasıyım. İki aşılama ve ikinci tüp bebekde ikiz bebeklerime hamile kaldım. Bebeklerimin birini üç aylıkken düşürdüm Allahıma şükürler olsunki diger bebeğim dünyaya geldi.

İlk önce Allahıma ve sonra Sevgili Hocam Timur Gürgan ve ekibine her zaman dua ediyorum. Allah hocamızı uzun ömürler versin. Altı yıllık bebek hasretimiz sona erdi ve annelik duygusunu yaşayabildik. Başka bir yer aramayın ben bir çok arkadaşımıda yönlendirdim. Onlarında çok şükür bebekleri oldu. Umarım sizde sağlıklı bir evlat sahibi olursunuz. Sonuna kadar başarmak için elinizden geleni yapın sakin yılmayın ve umudunuz kaybetmeyin.

Sevgiler

Arkadaslar ben Almanya da yasiyorum burdaki Doktorlarin sifir bilgisi var Tüp Bebekle ilgili oyüzden istanbul Alman Hastanesinde ilk Tüp Bebek yaptirdik oranin merkezi de Dr. Gürgan Beyindi suanda ayrlimis diger denememiz Ocak ayinda olacagi icin Dr. Timur Gürgan nerde ben orda diyorum cünkü böyle ilgi alaka böyle biseyi baska yerde bulamicami düsünüyorum... Herkese tavsiye ediyorum istanbulda da baska bi sube acicaklarmis.
Sorun esimde oldugundan dolayi Embriyolar transfer edilmeden iptal edildi bölünme olmadi ama ikinci denemede olacagina inaniyorum. Rabbim herkese sabir versin insallah hepimiz Anne oluruz...:CüvCüv:

mrbarkadaşlar bende gurkan klınıkte yaptırdım ılk tup bebeğimi 23unde transferım oldu ınş tutar.tımur hoca gırdı transfere çok mutlu ettı benı...gurkan klınık çok guzel bence ben çok memnunum..sonuç ne olucak bakalım :)) :84:

mrbarkadaşlar bende gurkan klınıkte yaptırdım ılk tup bebeğimi 23unde transferım oldu ınş tutar.tımur hoca gırdı transfere çok mutlu ettı benı...gurkan klınık çok guzel bence ben çok memnunum..sonuç ne olucak bakalım :)) :84:

merhaba gurgan clınıgemı gıdıyosunuz

Arkadaslar, ben Ispanyadan geliyorum. Burda Tüp Bebek cok pahalli diye Ankaraya gelmek istiyorum, fakat orda hangi/kim / nerde Tüp bebek Merkezi var hic fikrim yok. Bana bu konuda yardim edermisiniz? Arti Fiyat bildirirmisiniz, sizler nekadar ödüyorsunuz? Bizler kendi cebimizden ödicegiz. Devletten yardim yok yani. Simdiden bilgileriniz icin cok tesekkür ediyorum. Yorumlarinizi bekliyorum.

Bende timur gurganin sihirli elleriyle hamile kaldim bugun11. Gunum ve pozitifff. Allah basimizdan eksik etmesin. Embriyolog erkin beyden de ozellikle memnuniyetimi dile getirmeliyim. Erkin bey o.d.t.u mezunu (yaniiii siz dusunun basari durumunu) Timur hoca ise yurt disindaki tup bebek dr. Larina egitim verecek kadar bilgili bu konuda zaten yorum yapilmaz hemsireler coookkk hos ve cici valla her gidisimde arkadasimin ofisine gider rahatligiyla gidiyordum. Ankarada olup imkani olanlara otavsiye ederim ozelliklee gebelik asisini tavsiye ediyorum rahim duvarini 12.5 mm ye kadar cikardi kalinligini oysa normalde en fazla 10 faln olurdu

X