Adete 1 hafta kala kahverengi akıntı

nisotum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
28
0
39
kızlar iki gündür bende açık kahverengi renkte akıntı mevcut öyle rahatsız etcek kadar çok deil az ama neden olabilr ki acaba bilgisi olan varmı buarada reglime 1 hafta var

Aynı sıkıntı bendede var ama bendeki 3 gün kala falan oluyor bazende rengi pembe oluyor .problem yaratır mı acaba?

Bilmiyorum bende her ay olan bisey deil oyuzden tuhaf geldi dün aksam bı geldi bugün sabah da peceteye geldi neden olur ki bu

Merhabalar, benim de adet öncesi değil ama adet sonrası kahverengi- kırmızı- pembe tonlarında değişen akıntı geliyordu. 4 ay falan sürdü, pek önemsemedim.
ama adet düzenim bozuldu ve doktora gittim, ultrasonda 2,5 cm'lik kist çıktı. doğum kontrol hapı verdi.

Daha 20 yaşındayım ve bekarım. Demek istediğim şu ki bence bu kanamalar, akıntılar ciddi ipuçları veriyor. ıhmal etmeyin bence, bir uzmana görünmenizde fayda vardır. ınşallah korkulacak bir şey yoktur ama :).

bendede aynı olay vardı kızlar ve enfeksiyon kaptığımı söyledi doktorum tedavi oldum geçti ama şuan yine başladı

ben 1 senedir doğum kontrol hapı kullanıyorum zaten en iyisi doktora danışmak galiba önemli bişey olmasın da bakalım öbür ay aynı sorun olura doktora danışırım teşekkürler kızlar

X