hamilelikte karın ağrısı olur mu??

tuut 2924

Rabbim kuzularımı koru....
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
2.107
77
arkadaşlar benim sormak istediğim hamileyken adet sancısına benzer karın ağrısı olur mu.geceleri uykumdan uyanıyorum ağrıyla ve çok fena belim ağrıyor kıpırdatamıyorum bile.ama bir yandan da adet günüme 1 hafta var acaba onun belirtisi mi diyorum yardım edin yaa.nolur.hamilelikten olsun lütfen bütün bunlar .Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin.:CüvCüv:

walla ben hamile kaldım ay adet sancısını 1 hafta önce çekmeye başladım ve nerdeyse 11 haftalık hamileyim hala karın ağrım var. inş hamilesinizdir

Ben 1 senedir uzun zamandir bu sayfalarda hamilelik belirtilerini okuyorum su anda hamileyim ve farkettimki pozitif cikmasina ragmen hicbir belirti yok bazen hayal ediyormusum gibi geliyor.Bence o yuzden hic kendini strese sokma biliyorum cok zor bende yapmiyordum ama herkesin soyledigi dogruymus ne zaman belirtiler falan dusunmuyorsun yeter artik diyorsun o zaman geliyor

Ben 1 senedir uzun zamandir bu sayfalarda hamilelik belirtilerini okuyorum su anda hamileyim ve farkettimki pozitif cikmasina ragmen hicbir belirti yok bazen hayal ediyormusum gibi geliyor.Bence o yuzden hic kendini strese sokma biliyorum cok zor bende yapmiyordum ama herkesin soyledigi dogruymus ne zaman belirtiler falan dusunmuyorsun yeter artik diyorsun o zaman geliyor

çok haklısın.aslında tamamen psikolojik ama insan düşünmeden de edemiyor Allah sağlıklı bebekler nasip etsin her isteyene inşallah.

walla ben hamile kaldım ay adet sancısını 1 hafta önce çekmeye başladım ve nerdeyse 11 haftalık hamileyim hala karın ağrım var. inş hamilesinizdir

inşallah hamileyimdir. test yaptırmaya da korkuyorum yine hüsran diye beklemeye karar verdim bu ay.zaten evden çıkacak halimde yok bugün kendimi çok fazla halsiz hissediyorum.Allah size de sağlılklı bir hamilelik nasip etsin.meleğinize sağlıka kavuşursunuz inşallah.:emir_bebek:gamyoncuiremsu

hamilelik belirtileri adet belirtileriyle aynıymış zaten onu anlayamaz insan ama belirtisi hiç olmayıp hamile kalan da var ve genelde belirtiler gün geçtikten sonra belli olurmuş.

hamilelik belirtileri adet belirtileriyle aynıymış zaten onu anlayamaz insan ama belirtisi hiç olmayıp hamile kalan da var ve genelde belirtiler gün geçtikten sonra belli olurmuş.

doğru haklısın.mide bulantısı falan gün geçince başlar diyorlar.benim mide bulantım yok gerçi bel ve karın ağrım var.neyse artık bekleyip göreceğiz :)))))

bel ve karın agrısı oluyo hemde adet olucakmışsın gibi benimde migde bulantım gögüslerde çok hasasiyet olmadı ama bel ve karın agrımm oldu

8 aylık evliyim cocuk istiyoruz ama olmuyor doktor bir sorun olmadigini soyledi hatta en son gittigimde bu zamanlar gebelik sansin yuksek dedi fakat bu ay yine adet goruyorum neden olabilir acaba

X