Sivilceli Ciltler Cilde Direkt Vitamin Sürülür mü?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

ponpik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
5
0
Arkadaşlar merhaba,

Hep misafir olarak ziyaret ettiğim bu güzel siteye bugün üye oldum:) Gelir gelmez hemen bir soruyla yardımınızı rica ediyorum. Öncelikle cildim sanırım karma. Gözeneklerim ve siyah noktalarım var.Sivilceler artık çok çok az çıkıyor ve nadir olarak. Gözeneklerimin toplanması ve hücrelerimin yenilenmesi için aklıma bir fikir geldi ama ne kadar doğruyum bilemedimCADIARZU

C vitaminini ampul olarak aldım ve dün cildime sürmeye başladım. Maden suyunun marifetlerini hepimiz biliyorum.ıçinde ki kalsiyum ve magnezyumdan dolayı sanırım ciltde harikalar yaratıyor.Birde magnezyum aldım ama suda eriyen:) Birde a vitamini alıp zeytinyağıyla karıştırıp denesem acaba faydasını görür müyüm?Ebru Akel direk c vitaminini yüzüne uyguluyormuş ve memnunmuş.Siz ne dersiniz? Mantıklı mı bu fikirlerimbilmiyorumkismile

cnm her cilde olmaz alerjik rxn yapabilir. eger c vitamini uygulamak istiyorsan nemlendırıcı surmeden 2 damla taze limon suyu sık o da aynı etkiyi gorecektır

Teşekkürler hmsecz.Bakalım çilek yağına falanda başladım ev aktara döndü:) Gelişmeleri yazarım.Şuan yaptıklarımı yazayım;

Sabah ve akşam seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzümü yıkıyorum.

Maden suyunun içine c vitamini damlatıp buz kalıplarına koyup günde bir tane yüzümde dolaştırıyorum.

Kuru kayısı ve incir yiyiyorum her öğlen.Akşamları maden suyu içiyorum.Hergün olmasada 250 gr.yoğurt yemeye çalışıyorum.

Vücudumda ki yağ oranını düşürmek için sabahları limon-sıcak su karışımı içiyorum.

Hafta ortasında göz çevreme e vitamini ve cildime c vitamini sürüyorum.

Gözeneklerime ve burnuma sadece yeşil kil maskesi uyguluyorum.Son olarak pirinç suyu:)

Buzdolabımız bozulduğu için maden suyuna ara verdim:) gözenekler sanki daha az kırmızı gibi geliyor,yumuşaklık acayip zaten.Kullanmaya devam daha çok yolum var:)

arkadaşlar bugün aldığım iltifat üzerine:dance: hemen yazayım dedimopuyorumnanaktan işyerinden arkadaşım cildine kapatıcı mı pudra mı sürdün çok diri,canlı olmuş cildin deyince bende tabi dişler hemen 32 oluverdi:teytey::teytey: işte yine 5 adet kayısımı yedim,adaçayımı içtim ve akşam gelip 3-4 damla çilek yağıyla gözeneklerimi sildim. Ezel başlayıncada c vitaminini sürcem:eek::emir_bebek: bakalım bu azmimi yitirmem inşallah:)

e ve c vitaminini herhangi bir yağla yumusatıp kullan demişti bana doktorum, direk sürmek uzun vadede tahriş edebilir bence. benim formülüm fix; yaş maya elma sirkesi ve maden suyu.
en çok yaş mayayı seviyorum cildi süper yapıyobayanssulusmile

e ve c vitaminini herhangi bir yağla yumusatıp kullan demişti bana doktorum, direk sürmek uzun vadede tahriş edebilir bence. benim formülüm fix; yaş maya elma sirkesi ve maden suyu.
en çok yaş mayayı seviyorum cildi süper yapıyobayanssulusmile

cildim yağlı olduğu için yani gözenek,siyah noktaya pek bi müsait olduğu için yağ veya krem kullanmıyorum:KK43: senin formüllerde çok iyi:lepi: peki şuan e yada c vitamini kullanıyor musun?

cildim yağlı olduğu için yani gözenek,siyah noktaya pek bi müsait olduğu için yağ veya krem kullanmıyorum:KK43: senin formüllerde çok iyi:lepi: peki şuan e yada c vitamini kullanıyor musun?

canım bence direk sürme, sürceksen beslemek için zeytinyapıyla sür 10dk filan beklet yıka.
balı söylemeyi unuttum, bal sürünce çok iyi geliyo bi yarım saat beklet biraz kaşıncak yüzün sonra ılık suyla yıka pamuk gibi oluyo cildin. besinlerde zaten vitaminler var, doğal şeyler sürsen daha iyi olur bence. sütle limonu karıstırıp sürebilirsin mesela limonun asidini alır süt.

Teşekkürler hmsecz.Bakalım çilek yağına falanda başladım ev aktara döndü:) Gelişmeleri yazarım.Şuan yaptıklarımı yazayım;

Sabah ve akşam seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzümü yıkıyorum.

Maden suyunun içine c vitamini damlatıp buz kalıplarına koyup günde bir tane yüzümde dolaştırıyorum.

Kuru kayısı ve incir yiyiyorum her öğlen.Akşamları maden suyu içiyorum.Hergün olmasada 250 gr.yoğurt yemeye çalışıyorum.

Vücudumda ki yağ oranını düşürmek için sabahları limon-sıcak su karışımı içiyorum.

Hafta ortasında göz çevreme e vitamini ve cildime c vitamini sürüyorum.

Gözeneklerime ve burnuma sadece yeşil kil maskesi uyguluyorum.Son olarak pirinç suyu:)

Süpersin valla :KK34:

Arkadaşlar merhaba,

Hep misafir olarak ziyaret ettiğim bu güzel siteye bugün üye oldum:) Gelir gelmez hemen bir soruyla yardımınızı rica ediyorum. Öncelikle cildim sanırım karma. Gözeneklerim ve siyah noktalarım var.Sivilceler artık çok çok az çıkıyor ve nadir olarak. Gözeneklerimin toplanması ve hücrelerimin yenilenmesi için aklıma bir fikir geldi ama ne kadar doğruyum bilemedimCADIARZU

C vitaminini ampul olarak aldım ve dün cildime sürmeye başladım. Maden suyunun marifetlerini hepimiz biliyorum.ıçinde ki kalsiyum ve magnezyumdan dolayı sanırım ciltde harikalar yaratıyor.Birde magnezyum aldım ama suda eriyen:) Birde a vitamini alıp zeytinyağıyla karıştırıp denesem acaba faydasını görür müyüm?Ebru Akel direk c vitaminini yüzüne uyguluyormuş ve memnunmuş.Siz ne dersiniz? Mantıklı mı bu fikirlerimbilmiyorumkismile

Bence maden suyuna limon sık daha faydalı olur çünkü vitamini direk cilde uygulamak zararlı olacaktır.sonuç olarak neden hiç bir doktor bize direk c vitaminini al direk yüzüne sür demiyor dimi? Ayrıca cildin karma ve yağlıysa kesinlikle doktora görünmelisin.Siyah noktaların içinde michelle phan'n bir karışımı var.1yemek kaşığı Süt,1yemek kaşığı jelatin(pastalarda kullanılanlar) bunu mikrodalga fırınında 1dakika kadar pişiriyorsun daha doğrusu jel kıvamına gelene kadar sonra fırça yardımıyla siyah nokta olan kısımlara sonrada nasıl soyulan maskeleri yüzümüzden çıkarıyorsak o işlemi yapıyorsun sonrasında michelle phan'e dua ediosn :))

Cildinize her vitamini süremezsiniz bazı vitamin moleküler yapısı cilt için uygun değildir. sıvı e vitaminleri cilt için en uygun vitamin diye düşünüyorum. Tabi bitkisel olanını kullanıcaksın.

bir kadın önermişti ama krem kullanmak daha iyi bence

Bende ampul şeklinde alıp , direk yüzüme uygulamıştım geceleri. Ben bir faydasını görmemiştim.
Umarım sizde işe yarar :)

arkadaşlar gittiğim güzellik uzmanı ablamın yüzündeki beyaz noktaları aldı ve bu vitaminlerin yani ampül şeklindeki vitaminlerin karışımını ablamın yüzüne batırdı 50den fazla iğne atışı ile ...tabi onların özel ayarlı iğneleri deri altına yolladı vitaminleri.. yani şaşırdım bende saçlarıma uyguluyordum ama sampuana atıp simdi evde de redox c var galiba bende saçlarıma uygulayacağım bunu bu arada bemiks iğrenç kokuyor..

arkadaşlar gittiğim güzellik uzmanı ablamın yüzündeki beyaz noktaları aldı ve bu vitaminlerin yani ampül şeklindeki vitaminlerin karışımını ablamın yüzüne batırdı 50den fazla iğne atışı ile ...tabi onların özel ayarlı iğneleri deri altına yolladı vitaminleri.. yani şaşırdım bende saçlarıma uyguluyordum ama sampuana atıp simdi evde de redox c var galiba bende saçlarıma uygulayacağım bunu bu arada bemiks iğrenç kokuyor..
C vitamini direkt uygulamada tahriş edici diye biliyorum. Seyreltilip kullanılması gereken bir vitamin.

X