normal dogum yapanlar kaçıncı haftada dogum yaptılar?

Ben de kendiminkine çok durdu diyordum. 40+6 da doğurdum. Sıfır sancı ile hastaneye gittim açılmam 1cm di. Bebek aşağı inmemişti. Hastanedeyken suyum geldi muayenede. Suyumun geldiğini farkedemedim bile. Suni sancı verdiler. Onlar sancıyı kesince kendi sancım devam etti. Çok şükür normal doğum yapabildik.

Suni sancı insanın gözünü çok korkutuyor. En istemediğim şeydi diyebilirim. Ama sabredin. Etrafınızdaki insanlara da çok önemli. Ben daha son ayıma bile girmeden eşime telkinde bulunmuştum; "ben o sancıyla sezaryen derim sen beni cesaretlendir. Öyle söylememe bakma" diye. Gerçekten de doğumdan önce o suni sancının acısından sezeryana alın beni dedim:) Eşim de geçmiş uyarımı dikkate aldı sanırım. İnş tüm Bebek bekleyenler sağlıkla kucaklarına alırlar. Bizimki şimdi 4. Ayına girdi

Bnde bugun gittim hastaneye 1 cnm acilma war dedi nst de hafif sancilarim cikti biraz öncede akinti geldi üzerinde sanki pembe lekeler war su anda da hafif sancim war ins bu gunler içerisinde doğar bnmde .

Arkadaslar nişan gelmesi nasil bisey kanama cokmu oluyo azmi renkli ic camasiri giyince geldigi belli oluyormu nişanin geldigi

Benimki pembemsiyi Canım ama doğum ondan 10 gün sonra olduz

Hayır çok değildi Canım. Adetin sonu gibi silinince farketmiştim. Senin doğum yakın heralde

Hayırlısı olsun, sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inş. Ben ha bugün ha yarın derken 40+6. Günde doğum yaptım

Insalahh canim amin ya arkadaslar suan bitter cikolata yedim rengi baya bi acikti cikolatanin son kullanma tarihi vardi daha ama rengi acikti bayat felan degildir demi korktum simdi

X