normal dogum yapanlar kaçıncı haftada dogum yaptılar?

38+2 de hastaneye qittiğimde 3cm açıklık var diye suni sancı verdiler
ve sancım 13 saat sürdü

37+5te normal doğum yaptım gece saat 3te suyum geldi 6da hasteneye gittim suni sancı verdiler 8 saat şiddetli sancı çektim doğumum 5dk sürdü doğum anı hiç zor değil sancılar belki bizimki suni olduğu iöçin zordu ama inanın arkadaşlar videolarda izlediğiniz gibi ya da kafanızda canlandırdığınız gibi korkunç bir olay değil kendimle gurur duyuyorum sadece sancıları zor oluyo

öğlen 12 de suyum geldi
3 saat sonra sancıları hissetmeye başladım.
akşam 20.30 da doğumhaneye gittim
20.56 da kızım dünyaya geldi.
doğumdan önceki 2 saatim çok sancılıydı. doğumdan sonra zaten kuş gibi oluyorsunuz

canım ben 41. haftada doğum yaptım. sabah hafif sancım vardı hastaneye gittik açılma olmadığı için suni sancı verdiler. 2,5 saat sonra doğumhaneye aldılar 10 dakika içinde bebişim dünyaya geldi.doğumda sıkıntı yok aslında tüm sancılar rahim açılana kadar. doğuma yakın bol bol yürüyüş yapmanı tavsiye ederim.daha rahat açılıyo. inşallah sağlıkla bir solukta alırsın bebişini kucağına:ecrin_bebek:

slm nesecim nasılsın canım...ya benim sana bir sorum olacak...bugün adetin 19 günü ve hala yumoş çatlamadı...kist falan oluşmasın...çok moralim bozuk...yarın tahlil için doktora gidecem....prolaktine bakacak..o zaman onada söyleyecem...canım çok sıkılıyor...bir haftadır ovulasyon testi yapıyorum...çatlama yok...geçen cumartesi kontrole gittiğimde 13mm demişti...offffffff..ne olacak benim halim...çok üzgünüm çok...senağlama

39+1 deyken doğum yaptım.Sancılarım başladıktan 24 saat sonra doğum gerçekleşti.Son 3 saatinde suni sancı verildi 4 cm açıklık varken...

36+0 da normal doğum yaptım. Akşamüstü 16.30 gibi suyum geldi. Akşam 6 da hastaneye gittim. Gece 12 ye kadar hiç sancım olmadı ama sunni sancıda istemedim bekledim. Gece 12 den sonra sancılanmaya başladım hafif hafif.. son 2 saat daha ağrlaştı.04.30 da doğumhaneye aldılar..8 cm açıklık olmuştu. Doktorumun gelmesi hazırlanmaları .4.45 idi. 4.51 de de bebeğim kucağımdaydı..

bende şafak saymaya başladım içimden bi ses erken gelcek diyo ama kısmet :) odası geldikten snra gelir inş kızım :)

tam 40 haftam bittiği gün doğum yaptım. ultrasonda çıkan tarih yani.oğlum var. kızlar daha erken geliyor ama genelde..

40+1 de doğum yaptım..gece gidip sabah 9 kadar doktoru beklemeyi:ecrin_bebek:KK43:açılma olmadığı ve sezeryana alma ihtimalleri vardı kendi doktorumu bekledimopuyorumnanaktan).doktor gelip normal yaparsın.suni sancı verecem ama sakın sezeryan istiyorum deme dediğini:eek:lmaz: (tabi açılma 6-7 cm olduktan sonra benim doktoru çağırtıp sezeryan talebi yapmam doktorun sinirlenip aile yakınları konuşsun şununla normal şansı varken sezeryan niye kızmasını saymazsak.eyvahedigeldismile) doğum 10-15 dk arası sürdü .delikafadulden

40.haftayı doldurmama 2 gün kala doğdu oğluşum... 13'te masaya alındım. 13.10da doğdu.

o sabah 4.30da başlamıştı sancım. toplamda 7-8 saat sürdü. epidural yaptırdığım için hiçbirşey anlamadım. bidaha olsa bidaha doğururum vala:KK70:

39 haftalıkken doğum yaptım bi oğlum oldu.benimki epidural ağrısız doğumdu.saat 12 de epidural takılmıştı gece 10 da doğdu.ağrı hissetmedim ama açılmam nerdeyse 12 satte tamamlandı.masada toplasan yarım saat anca kalmışımdır.herkese hayırlısıyla doğum yapmak nasip olsun

39+5 te doğum yaptım. akşam 9 da sancım başladı 00:40 ta kızım doğmuştu.

36. haftada doğum yaptım hiç sancım olmadı akşama kadar damla damla suyum geldi. akşam 9 da suni sancı verdiler 23.30 gibi masadaydım 23.45 te oğluşum doğdu :nazar:

slm arkadaşlar bende 39.haftamdayım doktorum normal doğum yapacaksın hiçbir engelin yok diyor,ancak ben çok korkuyorum normal doğumu internetten izledim felaket gibi geldi bana.bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim...Allah hepimizin yardımcısı olsun ...bu arada ilk bebeğim ve mucize eseri hamile kaldım çeyrek yumurtalıkla ve hiç tedavi görmeden ....Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu inş....

39+0 da dogum yaptım.. sabah uykumun arasında baya sıklasmıs sancılarım.. ama uykuya duskunlugumden farkedememısım en son uyandıgımda 2 dk bır gelıyodu sancım... sonra suyum ve nişan geldı...9 da hastaneye gıttım 1:15de kızım dogdu kolay bı dogum oldu...

ben 39+1 de yaptım
sancılarım gece baslamisti,sabah 6 da artti,9:30 gibi hastaneye gittik,10:45 te dogum yaptım

X