Bipolar bozukluğu olan ve buna dayanarak rapor alan var mı?

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
ben 1 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum geçmişi 3 seneye dayanıyor aslında....buna dayanarak heyet raporu alma hakkım olmasına rağmen doktorlar teşhisi koymaya gekince varlar raporda yok...bu hastalığı olupda rapor alan varmı lütfen yazın bana bekliyorum..

öncelikle geçmiş olsun benim eşimde var bu hastalık ama raporu neden almak istiyorsun ilaç içinmi eğer onun içinse eşim çok kolay almıştı.

annem ve abimde bi polar
ikisininde raporu var ilaçlar için
ama iş için nasıl oluyor bilmiyorum

öncelikle geçmiş olsun benim eşimde var bu hastalık ama raporu neden almak istiyorsun ilaç içinmi eğer onun içinse eşim çok kolay almıştı.

henüz özele mesaj atamadığımdan buraya yazıyorum-bipolar bozukluk konusunda yardıma ihtiyacım var. internette tedavisi vardır diyor ancak ablam yıllardır yaşıyor bu hastalığı ilaç tedavisi görmesine rağmen. sizin eşinizin durumu nasıl? düzeldi mi? doktor/hastahane öneriniz var mı?
şididen çok teşekkürler

annem ve abimde bi polar
ikisininde raporu var ilaçlar için
ama iş için nasıl oluyor bilmiyorum

henüz özele mesaj atamadığımdan buraya yazıyorum-bipolar bozukluk konusunda yardıma ihtiyacım var. internette tedavisi vardır diyor ancak ablam yıllardır yaşıyor bu hastalığı ilaç tedavisi görmesine rağmen. sizin abinizin ve annenizin durumu nasıl? düzeldi mi? doktor/hastahane öneriniz var mı?
şididen çok teşekkürler

öncelikle çok geçmiş olsun,tadavisi olmayan bir hastalık değil bildiğim kadarıyle.okuda birlikte çalıştığımız bir arkadaşımız da bipolar bozukluk rahatsızlığı var.rapor vs.. işleriyle uğraşıyordu bir ara.sorarım ona.ama siz tam olarak neyi öğrenmek istiyorsunuz yani ne sorayım kendisine?onu anlayamadım...
ama tedavisi olduğunu biliyorum.%100 bastırılamasada %90 etkisiz hale getiriliyormuş bu rahatsızlık.eşimde dr. benim.(psikaytr falan değil cerrah ama sormuştum bilebilir diye)oda aynı şeyi söylemişti.hastalığın seyir evresine göre tadavi oranı değişiyormuş.okuldaki arkadaşın durumu oldukça iyi görünüyor ama yani demekki büyük oranda iyileşme gsterdi.eskisi gibi değişik davranmıyor kimseye...sizin rahatsızlığınızın oranı nedir ve teşhisi nasıl koydular?raporu neden vermiyorlar?

X