Saç Rengi ve Saç Boyama soğan kabuğu ve irlanda kızılı

denisse35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
306
1
32
arkadaşlar soğan kabuğu rengi ve irlanda kızılı rengi nasıl oluyor örnek resim gösterebilirmisiniz? teşekkürler şimdiden :)

ırlanda kızılı muhteşem bir kızıl tonu, beyaz tenliysen muhteşem olur.Renk tonu boyanın üstündekiyle aynı oluyor.

img7526iw9.jpg

ur1208841273.jpg

HOŞ BıR RENK ama bu boya da sonuç nasıl olur bilemıyorum

kızlar çok sağolun yardımlarınız için :) evet beyaz tenliyim peki doğuştan kızıl saclılar gibi mi oluyor rengi o resimdeki renk çok hoşmuşş..birsey soracagım peki soğan kabugu daha farklı bir renk mi oluyor? tekrardan çok sagolunnn :KK70:

ahh beyaz tenli olmak varmış. ne güzel renkler...

kızlar çok sağolun yardımlarınız için :) evet beyaz tenliyim peki doğuştan kızıl saclılar gibi mi oluyor rengi o resimdeki renk çok hoşmuşş..birsey soracagım peki soğan kabugu daha farklı bir renk mi oluyor? tekrardan çok sagolunnn :KK70:

Arkadaşımın biri boyattı o renge aynısı oldu resimdekiyle :KK70:

ya evet o akması durumu çok kötü yaa bir çözüm bulsunlar şu işe akınca ne renk olur ki acaba

bende kestane akaju kızıl var :) ama maalesef o renk üretilmiyomuş.. birazda koyu bi renk, üstüne bu irlanda kızılı boyasam tutmaz dimi :S

aktığında çok kötü bir renk alıyo ben bu renge bayılıyorum ama sırf akıyo diye wazgeçtim saçlarımı kendi rengine boyattım ama bu resimleri gördükten sonra sanırım yine boyatıcam çok güzel bir renk çünkü

mrh. kızlar ya ben buğday tenli esmer biriyim ve saçlarımın petek dinçözün son hali gibi olsun istiyorum ne yapaım sizce

bende bu iki renk arasında kaldım :44: saçım şuan açık kumral ciddi bir değişiklik yapmak istiyorum hep sarı röfleliydim açık tenliyim koyu saç hiç gitmiyor acaba diyorum bu iki rengide alıp karıştırsam ikisinin ortasımı olur yoksa berbatmı olur ne olur :KK61::KK51:

X