Pinar Altug ve Petek Dincoz'un estetiksiz burunlari

beyazlii

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
150
6
Arkadaslar size bir kac eski resimlerini ekliyorum Pinar Altug ve Petek Dincoz'un.

Baya bir degisim olmus degilmi ???

$pinar_altug_06h[1].jpg

$Pinar-Altug-23[1].jpg

$28.jpg

$petek-dincoz-p6Px5oxZox[1].jpg

$petek-dincoz-resim-11.jpg

Resimlerin orjinal hali daha buyuk, herhalde tam iyi ekleyemedim :KK43:
Uzerine tiklarsaniz biraz daha buyuk gozukuyor

bende pınar altugun burnunun estetik oldugunu bilmiodum:)dogal duruyo onunkide:)

pınar altuğun burnu o kadar doğal ki bende hep kendi burnu diye biliyordum ama yüzüne o kadar yakışıyorki estetikli gözükmüyor, kim yapmış ki acaba ameliyatını yapanında ellerine sağlık harika yapmış.

peteğin burnunu beğeniyorum ama estetik olduğu çok belli pınarınki çok doğal gerçekten kime yaptırmış acaba çok merak ediyorum:26:

resmen evrim geçirmişler bu hallerine alışmalarıda baya zaman almıştır tahminimce ama ikisinede çok yakışmış :)) estetik düşünen ve yaptıran herkesin gönlüne göre olur inşallah :KK34:

pınar altuğun burnu benim hayalimdeki ve bana yakışacağına inandığım burundu bunu neden doktoruma söylemedim diye kızıyorum kendime şimdi kadının burnu çok hoş inşallah revizyondan sonra benimkide öyle olur

pınar altuğun burnu benim hayalimdeki ve bana yakışacağına inandığım burundu bunu neden doktoruma söylemedim diye kızıyorum kendime şimdi kadının burnu çok hoş inşallah revizyondan sonra benimkide öyle olur

geçmiş olsun benide eklermisin resimlerini görmek isterim :KK34:

yahu bu hatunalr bize dedikleri 6ayla 1 sene süresini nasıl aşıyorlar hiçmi çıkımıyolar ekrana o süre boyunca o dönemde çekilen fotolar hele önden çok kötü çıkıyo çünkü en azından benım öle öndeki asimetrik şişlikler ilk aydan sonra milim milim inmeye başlıyo yada yapıya göre değişiyo...

Pınar altuğ çok güzel olmuş. Petek in yüzünde bildiğim kadarıyla çok işlem var zaten. birkaç burun ameliyatı, yüze yağ verilmesi vs vs

ben pınarın doktorunu çok merak ediyorum acaba twitterı falan varmı ordan öğrenebilirmiyiz ki kızlar:21:

Son düzenleme:
X