Banyo fayans rengi tavsiyeleri?

TozToprak

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
1.211
27
merhaba kızlar
banyomun fayanslarını değiştirmek istiyorum ama karar veremedim rengini.birde duşakabin yaptırmak istiyorum oval olanlarmı daha iyi olur düz olanlarmı.banyom çok büyük değil.

benim banyomda yeni yapıldı
bordürün altı sütlü kahve üstü krem rengi
duşakabinimde oval , ama benim banyom küçük ondan oval aldım.

Yer ve alt duvar fayanslarını koyu renk ve beyaz tercih etmemeni öneririm.
Benim eski banyomun fayansları lacivertti. Su damlalarının bıraktığı kireç lekelerini silmekten fenalık gelmişti. Beyaz da toz, saç gibi şeyleri çok gösteriyor.

Dilim şeklinde olanlardan tercih etmeni tavsiye ederim. Fayanslarını siyahlı beyazlı seçmelisin.

ben mor renginde yaptırdım iç huzur verdiği için bu renk :sm_cool:

benimde favorim mor renkdir.ama koyu mor olursa küçük olan banyona ferah bir görüntü vermez.daha açık tonlar tercih etmelisin.
oval duşa kabinlerin fiyatı düzlerden biraz daha pahalı ama daha şık duruyor

bencede duşakabinini oval al canım çok şık duruyo renk olarakta sana tavsiye edeceğim renk siyah beyazdır modası hiç geçmeyen renklerdir ve banyoyu çok şık gösterir ama ağırlıklı beyazı kullanırsan daha güzel olcaktır

kızlar sonunda evim tadilata girdi banyom için söğüt seramiğin mavi renginden beğendim.banyomun tadilatı bitince resmini koyarım.duşakabin olarakta oval olanı düşünüyorum koçtaştan

kesinlikle banyoyaya giden renk mavidir !lila vs. sıcak tonlarda olabilir ama biz boncuk mavisi yaptık süper oldu

bende kısmetse evlenmeden önce evımızı yenılerken secıcem fayans rengımızı ınsallah :KK69: 1-2 ay sonra karar verıcez fyanslara.paylasmakta nasıp olr umarım..

bana yardım edin yeni gelinim evimizi yapıyoruz ve çok güzel bişey olmasınız istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim iç mekan konusunda çok ii sayılmam yardımınza ihtiyacım var arkdaşlar bana cevap verenler lütfen özelden yazın çünkü çok konuya yazdım bazılarını göremeyebilirim

benim banyom yerler siyah duvarlar koyu gri wc nin arkasıda kırmızı.
yerleri siyah yapma bence su damlasını bile belli ediyo :KK43:

X