Arnica Hydra Plus 1800W Su Filtreli Elektrikli Süpürge + Turbo Fırça

snowdrop

sağlık,huzur ,mutluluk...
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
952
9
37
Arkadaslar bu makınanın sıparısını verdım bunudan kullanan varmı nasıl memnunmusunuz

Ben de kullanıyorum, turbo fırçası harika.. Ben çok memnunum.. Yanlız süpürdükten sonra suyu içinde bırakma, çok kötü kokuyor kalırsa..

dun tv de reklami cikmisti gordukten sonra daha bir heveslendim.ama henuz elime gecmedi netten siparis verdik bekliyorum bakalim

kizlar dun geldi supurgem /kullandim biraz zahmetli gibi supurdukten sonra yikarken sungerleride yikiyormusunuz her .seferinde. ben yikadimda.parcalarini kurutmak tekrar takmak biraz zaman isteyen bir is sizdemi boyle yapiyorsunuz

Ben süngerleri her seferinde yıkamıyorum, arada bir ihtiyaca göre yıkayabilirsin.. Kovasını haftada bir yıkayanlar da var ama ben her süpürmeden sonra yıkıyorum bahçem ve balkonum, bol da güneşim olduğu için.. Sünger filtreleri de durumuna göre yıkıyorum.. Biraz o kısmı zahmetli ama bence temizliğine değer.. Umarım memnun kalırsın :)) Güle güle kullan..

Haftada bır mı daha neler kokar be ya /bende yıkamım har seferınde tesekkurler canım zahmetlı bıraz olsun ama saglıklı

yaklaşık iki hafta önce yorumlara bakarak aldık ama
turbo fırçası dışında ürün hiç iyi değil kullanılan
malzeme çok kötü,çok ses çıkarıyo
turbo fırça halıyı çok iyi temizliyo iyi hoş ama
düz zemini hiç temizleyemedik ve hemen iade ettik
tavsiye etmiyorumm.

bak bende şimdi kararsız kaldım sulu olması bence çok iyi normal elektrik süpürgelerinden acayip soğudum buda uygun diye almayı düşünüyorum kafam karıştı kafamçokkarıştı

X