Victoria's Secret Parfümlerinden kullana var mı ?

purple_busra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
109
1
31
Nette dolasırken gördum arkadaslar Victoria's Secret Parfüm serisini kullanan varmı nasıl sizce ?opuyorumnanaktan:asigim:

evet var :) şuan very sexy kullanıyorum.. Dream Angel Desire ve hevanly yide kullandım.. bide sexy little noir mi neydi o da çok hoşş :) bide normal losyonlarının parfümünü kullandım love spell felan ama onlar edt kalıcı değiller..

evet var :) şuan very sexy kullanıyorum.. Dream Angel Desire ve hevanly yide kullandım.. bide sexy little noir mi neydi o da çok hoşş :) bide normal losyonlarının parfümünü kullandım love spell felan ama onlar edt kalıcı değiller..

hadi yaa ne güzel yaa nereden buluyorsunuz bunları :) birde pamuk şeker kokanı hangisi biliyormusunuz = )

malesef sitesinden getrtemiyorsun, giyisi losyon ayakkabı felan sitesinden alıyorum 75 dolara kadar 27 dolar kargo ödüyorsun 75-100 arası 33 dolar kargo.. derken bu şekilde artıyor.. ama parfüm yollamıyor malesef spreyli hiç bir şeyi göndermiyor yola kırılma patlama gibi riski olduğundan.. o yüzden ben parfümlerini gittigidiyordan alıyorum diğer şeyleride kendi sitesinden. pamuk şekeri kokan hangisi hiç bilmiyorum hiç te duymadım açıkçası canım :) Ama VS de kötü bir kokuya hiç rastlamadım ben :)

malesef sitesinden getrtemiyorsun, giyisi losyon ayakkabı felan sitesinden alıyorum 75 dolara kadar 27 dolar kargo ödüyorsun 75-100 arası 33 dolar kargo.. derken bu şekilde artıyor.. ama parfüm yollamıyor malesef spreyli hiç bir şeyi göndermiyor yola kırılma patlama gibi riski olduğundan.. o yüzden ben parfümlerini gittigidiyordan alıyorum diğer şeyleride kendi sitesinden. pamuk şekeri kokan hangisi hiç bilmiyorum hiç te duymadım açıkçası canım :) Ama VS de kötü bir kokuya hiç rastlamadım ben :)

çok sağol canım yardımın için yaa çok seviyorum pamuk şekerli kokuları yaa ama yok hiçbiri türkiyede uff senağlamagamyoncuiremsu

Victorias Secret Angel kullandım meyvemsi, çiçek, çileğimsi tatlı bir kokusu var.. bulabilirseniz tavsiye ederim. :KK66:) ben de zar zor bulmuştum çok aramıştım...

Keşke parfümleri biraz daha kalıcı olsaydı bu sene bir tane daha almak istiyorım. Angel Dream'im bitti :KK43:

X