adetime 4 gün var test yapsam çıkarmı?

canım ben 1 günlük gecikmemde yaptım çok net çıktı.Bünyeden bünyeye değişiyor herhalde.Arkadaşımda gecikmesi olmadan yapmıştı onda da çıktı.

cnm bnce yapma erken sonra cıkmayınca üzülüyosun bide ama daha erkendi diyip tekrar umutlanıyosun bide yine cıkmazsa iki kere yıkılıyosun bn bekle derim insallh hamilesindr cnm

canım bencede yapma ben 4 gün kala yapmıştım hiç bişi çıkmadı ve üzüldüm doğal olarak, adet günümde yaptm çok hafif çizgi vardı ..inşallah hamilesindirr ama test için biraz daha sabırr

Bence merak ediceğine yap gitsin ben 5 gün varken öğrenmiştim:)

ben geçen ay 4 gün kala yaptım çıkmadı cnm zaten kırmızılarda geldi gününde ama sen sonuş negatif çıksada üzülmem diyosan yap

mrblar bu siteyi daha yeni keşfettim baya bi geç oldu ama sonunda gerçekten bilgi alabilicek güzel bi site ve şeker insanlar buldum =)danışmak istediğim şey bi çoğumuzun başına gelen şeyle aynı=) ben 28.mart.2010 da evlendim eşimi çocuk için kandırma çabalarım 1 ay sonra son buldu 16 nisanda regl oldum şu anda 3 günüm daha kaldı dün idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı yalnız biri silikti çok heycanlandım ama ümitlenmek istemedim 1saat sonra tekrar yaptım sadece tek çizgi vardı sizce hamilemiyimdir :KK43: ne yapmam gerekir tekrar test yapmalı mı yoksa 3 gün daha beklemelimiyim inş.bebiş vadırrr:sm_confused:

sabah ilk idrarınla yap ilk yaptığın testte 2.çizgiyi görmüşün testi yenile en ii si ya da kanda baktır onda varsa mutlaka çıkar inşallah hamişsindir canım

slm canım senın ıcın belkı erken olabılır ama benım adetten 4 gun once cıkmıstı..hıssetmıstım...eger ıcınde ole bır hıs varsa ve de cıkmadıgı takdırde uzulmem dıyorsan yap ...bır sey kaybetmezsın

Canım bünyeden bünyeye değişiyor istersen yap ama negatif cıkarsa umutsuzluga kapılma. bazı bünyelerde cok gec belli oluyor hatta regli bir hafta gecince bile cıkmayanlar var bazılarında da adetine 3 gün kala bile belli olmus bi yap sen hayırlısı olsun

Bencede yapam.Çünkü insan üzülüyor çıkmadığında.sanırım kafayı çok takmamk lazım ama bu mümkün olmuyor.Sitres yapmamayı öğrensek iyi olacak sanırım.

mrblar bu siteyi daha yeni keşfettim baya bi geç oldu ama sonunda gerçekten bilgi alabilicek güzel bi site ve şeker insanlar buldum =)danışmak istediğim şey bi çoğumuzun başına gelen şeyle aynı=) ben 28.mart.2010 da evlendim eşimi çocuk için kandırma çabalarım 1 ay sonra son buldu 16 nisanda regl oldum şu anda 3 günüm daha kaldı dün idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı yalnız biri silikti çok heycanlandım ama ümitlenmek istemedim 1saat sonra tekrar yaptım sadece tek çizgi vardı sizce hamilemiyimdir :KK43: ne yapmam gerekir tekrar test yapmalı mı yoksa 3 gün daha beklemelimiyim inş.bebiş vadırrr:sm_confused:
beklemelısın...adet gunun geçsın tekrar yap...yada hastahanede yaptır..daha garantı..

Allah hayırlısıyla evlat versin sonrada hemen hayırlısıyla öğrenmeyi nasip etsin.Delirmek üzereyim stresten bi öğrenemedim gitti 7 gün var adetime evde bir tane idrar testi var yapmamak için zar zor tutuyorum kendimi :gitme:

Allah hayırlısıyla evlat versin sonrada hemen hayırlısıyla öğrenmeyi nasip etsin.Delirmek üzereyim stresten bi öğrenemedim gitti 7 gün var adetime evde bir tane idrar testi var yapmamak için zar zor tutuyorum kendimi :gitme:

aynı durumdayız ama ısrarla yapmıyorum o hayal kırıklığını yaşamaktan bıktım:kahve:

Benimde günüm geldi ama bi leke falan yok şuanda.Çatlıyorum meraktan ve test yapmamak için zor tutuyorum kendimi.Ne olur dua edin kızlar.2,5 yıldır uğraşıyoruz:KK43:( Rabbim aynı durumda olan hepimize yardımcı olsun.

X