Cilt Bakımı Ürünleri gözenek sıkılaştırıcı yardımm

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

minikkedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
825
3
gözeneklerimin hafif açıldığını fark ettim
kızlar ne kullanıyorsunuz gözeneklerinize.
önerdiğiniz maske,krem ,tonik varmı???

bende de var ve 3 gündür amwayin dengeleyici 3lü setini aldım aha sonra da gözenek için maskesini alıcam umarım iyi gelir

benım cıldım cok guzel ama son zamanlarda yanaklarımda gozenekler acıldı. cok sıgara ıcıyorum sıgara ıctıkce suda tuketemıyorum o yuzdenmı oldu acaba offff ne yapmam lazım..sınırlerım bozuldu:KK43: olay tonık kullandım gul suyu aldım ama bır faydasını goremdım

canım ben de aynı sorundan muzdaribim. milyonlar senin gibi tek değilsin... ben ne yaptıysam olmadı. gözeneklerdeki siyah noktalar için çözümler var o zaman pek belli olmuyor fakat açık gözenekleri tamamen kapatacak sıkılaştıracak şeyi insanoğlu icad edebildi mi bilmiyorum. ben edemedim.bilmiyorumkismile

bende de aynı sorun var malesef... eğer önemsiyorsan daha da gözüne batıyor ...
ben kendi adıma cildi soymaktan başka çare olmadığını düşünüyorum...Üstteki deriyi atarsak alttaki yeni deri daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum... Tretin kullanıyorum, bakalım faydası olacak mı. Cildi soyuyor , sivilcelere karşı da faydası var... Onun dışında tonik de kullanıyorum sıkılaştırıcı, ama malesef düzenli olarak diil , bi düzenli kullanabilsem :mymeka:

gozeneklerın cozumu yok bence
kıl maskesı kucultuyor ama onunda etkısı 1 gun suruyor her sabah yapmak lazım
benım cıldım genıs gozeneklı ve keske sıkılastıran bır cozum olsaydı hemen uygulardım ama nerdee

ben cilt bakımı yaptırarak epey büyük oranda küçülttüm profesyonel bakım işe yarıyor ama tabi baya masraflı

kızlar bi sitede okudum bende denicem.. gece yatarken yüzünüzü süt ile temizleyin :ecrin_bebek:

kızlar diadermine ürünlerini hiç kullanmamıştım
kullanmayı da düşünmüyodum açıkcası .market ürünü sonuçta nekadar etkili olabilir ki diye düşündüm..
sonrada bi deneyim tonik aldım13 lira kötü olursa yüzüm kullanmam dedim
iyiki almışım..gözle görülür bi sıkılık oldu cildimde

ben cilt bakımı yaptırarak epey büyük oranda küçülttüm profesyonel bakım işe yarıyor ama tabi baya masraflı

nası bir cilt bakımı özelleikle gözenekler için mi yoksa normal cilt bakımı mı ben de düşünüyorum da bir seferlik bir çüzüm olcağını pek sanmıyorummm

loreal pure zone gözenek sıkılaştırıcı losyon aldın bi hafta oldu hemen etkisini göstermez sanırım şişeyi bitirince belli olur diye düşünüyorum..inş işe yarar..

ben amway artistry ürünlerini kullanıyorum ve çoookk memnunumbayanlar kesinlikle herkese tavsiye ederim % 100 sonuç aldım

ben öndecen amway artistry 3 lü setinı kullanmıştım ama pek memnun kalmadım.şimdi clinique kullanıyorum cildime iyi geldi hafta da 2 kere peeling ve kil maskesi yapıyorum yumuşacık oluyor.

loreali deçok övüyorlar.
sende durumlar nasıl .bi değişiklik oldu mu

2.5 hafta oldu kullanalı..işe yarıyorr gibi sanırım iki şişe kullanmak lazımm olabilir ama hem uygun fiyatı hemde en işe yarayan loreal pure zone en çok bundan memnun kaldım..şişe bitince yine yazarım cnm fark varmı diye:)

vichy nin normaderm serisinin yüz temizleme losyonu gözenekleri sikilastiroymus daha 1 gün oldu kullanali...tonik gibi birsey....bakalim ise yarayacak mi???

X