arkadaslar transfer sonrasi

zulalcat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
131
0
arkadaslar bu gun transferim oldu 3. gun transferi 7 hucreli bir tane transfer edildi ikisi donduruldu birinci kalite drum agir spor yapma baska dikkat etcek hic bir sey yok dedi ama ben banyo yapmiycam bir hafta ananas yiyecem badem ceviz kayisi yiyecem kaqbizlik icin hazir gida tursu konserve tavuk yemiycem dogal beslenicrem salati tefriciye hatmi yapiyorum dua ediyorum bide iki gun sonra gunde bir saat normal yuruyecem zaten yururdum 8. gun hastane cagirdilar artik Rabbim verirse artik vermezse zamani gelmemistir ilk denememdi bende tecrube kazanmis oldum hic bir yerde aci cekmedim cok rahattim bunlari ogrenmis olurum canim arkadaslarim dert ortaklarim optum

arkadaslar bu gun transferim oldu 3. gun transferi 7 hucreli bir tane transfer edildi ikisi donduruldu birinci kalite drum agir spor yapma baska dikkat etcek hic bir sey yok dedi ama ben banyo yapmiycam bir hafta ananas yiyecem badem ceviz kayisi yiyecem kaqbizlik icin hazir gida tursu konserve tavuk yemiycem dogal beslenicrem salati tefriciye hatmi yapiyorum dua ediyorum bide iki gun sonra gunde bir saat normal yuruyecem zaten yururdum 8. gun hastane cagirdilar artik Rabbim verirse artik vermezse zamani gelmemistir ilk denememdi bende tecrube kazanmis oldum hic bir yerde aci cekmedim cok rahattim bunlari ogrenmis olurum canim arkadaslarim dert ortaklarim optum

hayırlı olsun canım... inşallah sıkı sıkı tutunur... dogru söylemiş bencede çok fazla yatmana gerek yok ilk iki gün yattım bende ama kan dolaşımı için sık sık yürüdüm.. sonrasında normal yaşantıma döndüm.. evet banyo yapma bencede biraz bekle... rabbim dualarını kabul etsin...

arkadaslar 7 hucreli iyimi

3. gun ıcın bence cok ıyı. insallah sıkı sıkı tutunur sana yawrun :))

Tavuk neden yemiyorsun ki ?

Haftada en az bir kez et, tavuk, balik yemek gerekiyorrr ..

canim tavuk normal gebeliklerde bile dusuklere neden olyomus diye duydum tabiki diger etlerden gerktigi kadar yiyebiliriz ne yapalim artik her duydugumuza inaniyoruz

Arkadaslar tarnsferimin 4. gunu bugun ve sanirim nezle oldum sabahtan beri surekli hapsuruyorum:KK43:( Birsey olurmu cok korkuyorum:KK43:((

kizlar gecen bir gazetede okudum saracoglu bebek deneyen kadinlar her turlu cekirdek findik fistik yememeli yazmisti icindeki tohumlarla ilgiliydi ama nedenini unuttum simdi. isterseniz bir arastirin.

hatta ben hep cok yerim esime yedirirken ben de yerdim, artik yemeyeyim dedim. yani yemeli degil yememeli kadinlar icin.

krisim nasilsin, nezle olmussun, merak etme, 4. gun artik bebegin rahime tutunacaksa tutunmus olmasi gereken bir gun. Normal gebeliklerde dollenmenin 6. gunu tupten rahme inip yerlesiyorlarmis. Yani artik yerlestiyse yerlesti. Yerlestikten sonra da hapsirmadan etkilenecek kadar gucsuz olmuyorlar. Kendini kasman daha tehlikeli. Yine de genel saglik durumuna dikkat etmek lazim. Bolll portakal yemek lazim, son gunleri artik zaten:)))

Haymatlos valla cok dikkat ediyorum esim neredeyse pamuklara sarip yatiracak beni hic bir is yapmama musade etmiyor. Zaten surekli portakal kivi ananas yiyorum . Zaten birsurude vitaminim var onlar yetecek:)
bugun 5. gunum artik dayanamayacagim banyo yapmak istiyorum bakalim esim izin verirse yine:)) en erken nezaman test yapabilirim acaba cok merak ediyorum?
Sen nasilsin neler yapiyorsun ne durumdasin?

canım merhaba ben ilk kez dün duş aldım, 6. günde yani ama banyodan 1-2 saat sonra çok fena agrım oldu 15-20 dk uzandıktan sonra gecti ama biraz kendimi yordum gaiba dün ondan da olmus olabilir..

X