Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

35 haftaligim 12 kilo almisim oda son 8 ayinda ve almaya basladim hizli kilolari

37 hafta 15 kılo dıkkat etmeme ragmen alıyorum nasıl oluyor anlamadım bebeğim de 3100 gr

Arkadaşlar merhaba bende 19. haftamdayım sadece 1 kilo alabildim bu normalmi 63 kiloyla hamile kaldım şimdi 64 kiloyum doktorum ilk 5 ay kilo almaman lazım dedi.

Arkadaşlar merhaba bende 19. haftamdayım sadece 1 kilo alabildim bu normalmi 63 kiloyla hamile kaldım şimdi 64 kiloyum doktorum ilk 5 ay kilo almaman lazım dedi.

neden kilo almaman gerekiyomuş ben ilk5 ay 5 kilo aldım ::,)her ay1 kilo aldım normal 1 kilo alman 5 aya kadarbebek kilo almıyor zaten ...

37 hafta 15 kılo dıkkat etmeme ragmen alıyorum nasıl oluyor anlamadım bebeğim de 3100 gr

aynen sana katiliyorum dikkat etmesem acaba ne olucak cok merak ediyorum cok hizli kilo alyiorum bu son günlerde doguma 15 kilo ile girerim sanyiordum ama öyle olmayacak gibi

15. haftadayım ben hamile kaldığım kilodan 4 kilo eksik gidiyorum bebeğim sağlıklı çok şükür...

kızlar ben 10 haftılıgım ve 1,5 kg verdim 54kilo ile hamile kalmıştım sizce normalmi.............?çok istigfar ediyorum o yüzden diyor herkes..................ama bebek kilo alıyormus ilerkiki zamanda dogrumu kızlar.........

kızlar ben 10 haftılıgım ve 1,5 kg verdim 54kilo ile hamile kalmıştım sizce normalmi.............?çok istigfar ediyorum o yüzden diyor herkes..................ama bebek kilo alıyormus ilerkiki zamanda dogrumu kızlar.........

doğru canım 5 . aydan sonra kilo almaya başlıyor bebekler en çokda son 3 ayda hayırlı olsun ...:nazar:

cnm bende 5. ayımın ortasına kadar 3 kilo vermiştim ama sonrasında iştahsızlık yavaş yavaş azaldı mide bulantılarım geçti ve kilo almaya başladım şimdi verdiğimi geri almışım birden bire.. hamurişini abartmıştım onu kestim ve yürüyüşe başladım ayda en fazla 1,5 kilo alabilirmişim bundan sonra en ideali öyle dedi doktorum.. bebişimde 2hafta önce 500 gramdı ondan 2 hafta öncesinde de 360 gramdı yani o da hızla kilo alıyor meraklanma şimdide 650 civarı falandır heralde:emir_bebek:

ben şu an 16 haftalık hamileyim ve 1 kilo aldım zaten sadece 1 hafta bulantı sorunu yaşadım amahiç kusma olmadı...normal yememe aynen devam hatta bazen abartıyormda.ama önemli olan yürümek yine hareketli olabilmekte...bir arkadaşımız dr 5 aya kadar kilo almaman gerek demiş ben dr konuştugumda ilk 5-6 ay ayda 1 kilo alman çok normal dedi...

bende 9. haftamdayım daha kilo almadım ama makarna tek tediğim besin gibi bişey.yemeklere karşı tiksintim çok fazla var.soğan,tavuk,kıyma etten çok tiksiniyorm halbuki çok severdim.

ben bebeğimin kilosunuda boyunuda bilmiyorum doğru düzgün göremedim bile zaten ben dr. değiştirecem ya kızlar.

X