Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

selam arkadaşlar bizde sonunda almaya başladık kilo eyoooo eyoooo hamiş kalınca 6kilo verip 45 kilo oldum ama şuanda 48,5 oldum hoş herşey bebişime gidiyo sanırım o kilosu boyu ii hoş kilo hakkında bişi billmiom ama boyu posu yerinde kıuzumun 1hafta kadarda önden gidiyos büyüyos teyseleri ama ben şöle 30 kilo bile almaya razıyım bulantıları çok olan varmı

hanımlar bugun kontrolumuz var 35+2 olduk :) bakalım kılomuz boyumuz n kadar oldu:) doktordan gelınce yazarım bol boll :)))

37 haftalik hamileyim 21 kilo aldim :teytey: 52 kiloydum 73 kiloyum :)) tanimayanlar hic kilo almamissin diyorlar cunku benim de allah a sukur boyum uzun ve 73 kilo zayif geliyor insanlara bir de bana sorun duba gibi hissediyorum kendimi :icecream:
kilolar verilir allah in iziniyle yeterki bebegim saglikli olsun

bana da oo siz hiç kilo almamışsınız diyorlar, 34. hafta bitti ben 15 kilo aldım şimdiden:)Tosun gibi oldum.

hanımlar doktora gittik bugun bebişim 2590 gram bız 35+2 deyiz. :)) hersey yolunda normalmıs cok sevındım... kıloya gelınce buay 1kılo almısım gecen ay hıc almamıstım:)

ben çok fena kilo alıyorum ama napim elimde değil iştahım çok açıldı eskiden de ne zaman kilo vermeye çalışsam yemekler daha tatlı gelirdi şimdi de öyle.aldıkça yiyesim geliyor.neyse biz de yarın 32 haftalık oluyoz bugün doktora gittim bu ay tam 3 kilo almışım ohaoldumsmile56 ile hamile kalmıştım 68 olmuşum bebişim de 2100 gr doktor iyi dedi adamcağız her ay dikkat et diyordu baktı bana söz dinletemiyor o da bıraktı gaari:)

:)))))) olsun yahu bebişiinin kilosu da iyi sonucta yanı yıyorsun ama bebişine de aldırıyorsun n guzel işte:))

aranızda en küçük olan benim heralde ben daha 15 haftalık hamileyim ve 58 kiloyla hamile kalldım ama şimdi 61 oldum ne bulantım nede başka bi şikayetim oldu o yüzden direk kilo almaya başladım umarım bu gidişle çok tombik olmam görenler hemen anlıyo hamiş oldugumu:CüvCüv:

aranızda en küçük olan benim heralde ben daha 15 haftalık hamileyim ve 58 kiloyla hamile kalldım ama şimdi 61 oldum ne bulantım nede başka bi şikayetim oldu o yüzden direk kilo almaya başladım umarım bu gidişle çok tombik olmam görenler hemen anlıyo hamiş oldugumu:CüvCüv:

bende 59 ile hamile kaldim ve daha ilk ay 1 kilo aldim.Oyle her ay birer kilo alir giderim diye dusunuyodum ama simdi nerdeyse 20 haftalik olduk hala 60. CADIARZU

hamileliğimin 28. haftasındayım 5 kilo aldım geçen hafta kontrolünde kızımın 680gr olduğunu öğrendim doktorum kilosu normal diyo ama tedirginim sizin 27. haftanızda bebeğiniz kaç kiloydu sanırım fındık kurdum biraz küçük

bende 19 haftalık hamileyim 49,5 la hamile kaldım şuan 55 kiloyum biraz fazla aldım sanırım ama allaha şükür bebeğimin kilosu normal :)

son donemlerde alınıyor kılolar hanımlar haberınız olsun :)) gercı cok sukur ben 11 kıloyla yırttım yırtıcam sayılır:) kaldı 16 gun :))

son donemlerde alınıyor kılolar hanımlar haberınız olsun :)) gercı cok sukur ben 11 kıloyla yırttım yırtıcam sayılır:) kaldı 16 gun :))

oyle diyolar burcu,son aylarda olan oluyomush,sen ideal kiloyu tutturmussun masallah darisi basimiza

oyle diyolar burcu,son aylarda olan oluyomush,sen ideal kiloyu tutturmussun masallah darisi basimiza

daha 16 gunumuz var hıc bellı olmaz:)) tabı 20 30 kılo alanlar var evet ıdeal 12 kıloya kadarmıs bakalım yırttım yırtıcam sanırım:))

Merhabalar alakası olmayan birşey yazıcam ama kusura bakmayın. Profilime tickerfactory'den çizelge koymak istiyorum 15 haftalık hamileyim ama yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

kızlar ilk 3 ayı nasıl atlattınız?ben zaten çok kiloluyum.6 haftalık hamileyim ve şimdiden göğüsler doldu göbek biraz fırladı.çok korkuyorum.sizleri okudum hepinize maşallah.ama benim hiç kilo alabilecek lüksüm olamaz.bir diyetisyene gidip ona mı danışsam acaba?

kesinlikle gitmelisin.

130 kg ile hamile kalıp 115 kg ile doğuma giren tanıyorum.kilo almadan tamamlarsın sende inş.

38+1 deyim 11 buçuk kilo aldım bebişim de 3.300kg.umarım 12 yi geçmeden doğar bebişim

38+1 deyim 11 buçuk kilo aldım bebişim de 3.300kg.umarım 12 yi geçmeden doğar bebişim

inşallah tatlım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın. fazla kılo almamıssın sende bebişine de aldırmıssın allahım tum anneadaylarını ve meleklerını korusun..

X