Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

bizde yarın itibariyle 20inci haftamıza giricez İNŞAALLAH :KK68:69 kiloyla hamile kaldım ve şu anda 67 kiloyuuuuuuuuuuuuum:KK70::-):KK72:

78 ile hamile kaldım, ilk 3 ay 74 e düştüm, şuanda dah aalmadım, bebekte 160 gr mış:)

ya kızlar ben dün hastaneye gittim başıma geelmeyen kalmadı ultrasona girdm 36+5 haftalık 2.870 grm cıktı kızım 33 haftalıkken 2.270 grm dı 3 haftada 600 gram almış bana cok az geldi ve doktor bebegin karın çevresi küçük kalmıs dedi dopplere yolladı bi sorun cıkmadı nstye taktılar 2 kere sabah 9:30 dan aksam 4 e kadar hastanedeydim size ultarson ölçümlerimi yollasam anlayanınız var mı kafam cok karısık :KK43:

ya kızlar ben dün hastaneye gittim başıma geelmeyen kalmadı ultrasona girdm 36+5 haftalık 2.870 grm cıktı kızım 33 haftalıkken 2.270 grm dı 3 haftada 600 gram almış bana cok az geldi ve doktor bebegin karın çevresi küçük kalmıs dedi dopplere yolladı bi sorun cıkmadı nstye taktılar 2 kere sabah 9:30 dan aksam 4 e kadar hastanedeydim size ultarson ölçümlerimi yollasam anlayanınız var mı kafam cok karısık :KK43:
Doktorun sorun yok diyorsa Sorun yoktur canim. Bosuna telaslanip hem kendini hem bebegini strese sokma. Hem 2.870 gram da dusuk Bir kilo degil. Benim oglum 37. Haftada 2.510 gr dogmustu. Allaha sukur Bir sorunda cikmadi. Telaslancak birsey yok yani. Sakin Ol :)

iki gün sonra tekrar gel dediler canım cok kısa bi süre değilmi sence

iki gün sonra tekrar gel dediler canım cok kısa bi süre değilmi sence
Canim Benim artik 37 hafta olmussun. Bebis geldi gelecek:)) Eli kulaginda. Doktorun yakin takibe almis. Ne guzel iste ilgili. Hem Allah korusun onemli birsey yada Sorun falan olsaydi doktorun soylerdi sana. Son gunlerin gebe olarak. Keyfini cikar, bol Bol uyu , ye, ic arkadaslarinla gorus. Evham yapma.

çok sağol canım :) benim bu evhamlarımın sebebi hiç bir testimi yaptırmamış olmamdan ikili üçlü seker yüklemesi ayrıntılı usg falan yaptırmadım ondan ufacık bişeyi takıyorum çok rahat bi gebelik geçirdim şükür ki ama tam son anda cıkan bu tuhaf seyler insanın elinde olmadan sinirini bozuyo işte naparsın :)

çok sağol canım :) benim bu evhamlarımın sebebi hiç bir testimi yaptırmamış olmamdan ikili üçlü seker yüklemesi ayrıntılı usg falan yaptırmadım ondan ufacık bişeyi takıyorum çok rahat bi gebelik geçirdim şükür ki ama tam son anda cıkan bu tuhaf seyler insanın elinde olmadan sinirini bozuyo işte naparsın :)
Neden yaptirmadin ki canim?

işte ufacık bi sorun beni maf ediyo hamileliğimin tadını çıkarmak için yaptırmadım sonucta ne olursa olsun vazgecmiceğimi bildiğim için diyeyim boş yere kuruntu yaptırıyo bazı doktorlar al bak yok karın çevresi küçükmüş dedi iki gündür yiyom kendimi

işte ufacık bi sorun beni maf ediyo hamileliğimin tadını çıkarmak için yaptırmadım sonucta ne olursa olsun vazgecmiceğimi bildiğim için diyeyim boş yere kuruntu yaptırıyo bazı doktorlar al bak yok karın çevresi küçükmüş dedi iki gündür yiyom kendimi
Karin cevresini kilo hesaplamak icin olcuyorlar degil mi? Bence kuruntu yapiyorsun canim ya. Baksana nerdeyse 3 kilo olmus bebisin. Saglikli da Allaha sukur. Normal dogum mu yoksa sezeryan mi olcaksin?

valla canım şimdilik herşey normali gösteriyo bende aşırı normal istiyorum o yüzden devlete gitmeye başladım rabbim hayırlısıyla kucağımıza aldırsın inşALLAH zaman azaldıkça heyecan artıyo :)

valla canım şimdilik herşey normali gösteriyo bende aşırı normal istiyorum o yüzden devlete gitmeye başladım rabbim hayırlısıyla kucağımıza aldırsın inşALLAH zaman azaldıkça heyecan artıyo :)
Benim de ilk dogumum normal olmustu. Hastaneye 1.30 da gitmistim 5.26 da oglum dogmustu :) ama simdi Ikiz oldugu icin buyuk ihtimal sezeryan olcak heralde. insallah senin de kolay olur dogumun.

Ayyy ikizmi :nazar::nazar:masALLAH ne güzel sağ salim kucagına al insaALLAH benimde az kaldı bakalım nolcak ama asağıya indiğini hissediyorum inşaALLAH haziran 1 de doğururum : )

Ayyy ikizmi :nazar::nazar:masALLAH ne güzel sağ salim kucagına al insaALLAH benimde az kaldı bakalım nolcak ama asağıya indiğini hissediyorum inşaALLAH haziran 1 de doğururum : )
Amin insallah canim. Neden ozellikle 1 haziran? Dogumu baslatmak icin bol baharatli acili ye, ananas ye, bol yuruyus yap. Umarim gonlunden gecen olur.

1 haziran beraat kandili ya canım ondan istiyorum :) vede artık çook sabırsızlaştım bir an önce kucağıma almak istiyorum

1 haziran beraat kandili ya canım ondan istiyorum :) vede artık çook sabırsızlaştım bir an önce kucağıma almak istiyorum
bak bilmiyordum sayende ogrendim :) e artik gunler saatler gecmiyordur sana. Allahim kolay Bir dogum nasip etsin insallah

aminn canım insALLAH hamilelerin duası kabul olur derler nolur dua ette bu gece sancım baslasın :)

X