Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

21.haftadayız 4 kilo vermiştim 1 kilosunu geri aldım son iki haftada, yani eksi 3 kilodayım, bebeğimiz dün yapılan kontrolde 380 gr.dı.

24+5 teyiz kontrolümüz vardı bugün, minnoşum 780-800 gr civarıymış en son geçen hafta ben de toplamda +3 kilo ile devam ediyordum.

8.e girdim ve doktorum ilk uc ay almaman getekir derken 1 kilo aldim :'(

28 haftada toplamda 6kg aldım bebegım 1000 gr :KK43: haftasına gore bıraz kucukmus doktor ıkı hafta sonra tekrar kontrol edıcek bakalım. INsallah bebegım kılo alır sizelerin nasıl gidiyor hamileliğiniz

24 Hafta 3 Günlük olduk çok şükür.

Dün kontrolüm vardı bebeğimiz 778 gram 28 cm.
Ben de dr daki tartıya göre 52 kilo, evdekine göre 53 kilo olmuşum. 10-11 kilo aldım.

Ama şeker çıktı dün diyete başlandı :KK43:

28 haftada toplamda 6kg aldım bebegım 1000 gr :KK43: haftasına gore bıraz kucukmus doktor ıkı hafta sonra tekrar kontrol edıcek bakalım. INsallah bebegım kılo alır sizelerin nasıl gidiyor hamileliğiniz
Hiç sıkıntı yapma canım kontrole kadar kahvaltıda bol kaşar ye. Ara öğünlerde muz ye. Et yemeyi ihmal etme

17 haftalık hamileyim, başlangıçta 59 kiloydum şu an 59.4 , 2. ve 3. ayda bulantı ve kusmalarım çok şiddetliydi ama hiç kilo vermedim çünkü saçma sapan şeyleri yiyordum, börekler tatlılar.. sağlıksız şeyleri kusmuşum..
bugün kontrolümüz vardı bebeğim de 208 gr:emir_bebek:

günaydın hanımlar. bende bir şey sormak istiyorum. ben zaten biraz şişmanım. hamile kaldığımda 83 kiloydum. şu an 10 haftadayız ve hala aynı kilomdayım. ilk üç ay ve son üç ay kilo alırsın diyorlar. bu doğrumu, ben kilo almak istemiyorum. yani normal öğünlerimi yiyorum abartmıyorum ama hiç kilo almadan doğum yapan var mı ? ben hiç kilo almazsam bebeğim de sağlıklı olurmu ki yanlış mı yapıyorum acaba yememek le ?
Su an lac kilosun bnde ayni durumdayim daha simdiddn ben 1.5 aldm ama bulanti yuzunden

17 haftalık hamileyim, başlangıçta 59 kiloydum şu an 59.4 , 2. ve 3. ayda bulantı ve kusmalarım çok şiddetliydi ama hiç kilo vermedim çünkü saçma sapan şeyleri yiyordum, börekler tatlılar.. sağlıksız şeyleri kusmuşum..
bugün kontrolümüz vardı bebeğim de 208 gr:emir_bebek:
Maşallah canım bebeğine. Sağlıkla büyüsün inşallah bizimkide 778 gram olmuş :) her gittiğimde büyüdüğünü görmek nasıl mutlu ediyor anlatamam :KK70:

Su an lac kilosun bnde ayni durumdayim daha simdiddn ben 1.5 aldm ama bulanti yuzunden
canım ben şu an 88 kiloyum çok şükür fazla almadım. 89-90 la tamamlarsam inşallah çok şükür diyecem ama yiyemiyorum ben artık birşey sonradan zorlaştı benim hamileliğim şimdi bulantılarım kusmalarım mide yanmalarım başladı

canım ben şu an 88 kiloyum çok şükür fazla almadım. 89-90 la tamamlarsam inşallah çok şükür diyecem ama yiyemiyorum ben artık birşey sonradan zorlaştı benim hamileliğim şimdi bulantılarım kusmalarım mide yanmalarım başladı
Simdi bi daha mi basladi :KK43: ya kilo dan mi bilmiyorim yolda gidrrken bile nefes nefeseyim :/ gerci doktora soyledm astim mi ar dedi ama bnde yoktu ki daha once :/ korkuyorum sonuna dogru nolur die allah sonunu hayir etsin saglikli oluruz insallah

X