Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

masallah canıım :nazar: ozel yedıgın bırsey varmı yada nasıl beslenıyorsun vede spor yapıyor musun acaba?
Bebişim spor yapmıyorum ama hergün 1saat yürüyorumdur hareketli bi hayatım var ekmek yemiyorum hergün 2yumurta en az yarım litre süt içiyorum sadece 2öğün yemek yiyorum 3 öğünde ara öğün yiyorum acıkmadan yemek yemiyorum günde 2 lt su 1 tanede maden suyu içiyorum booll limonlu :KK200::kk77:

Simdi bi daha mi basladi :KK43: ya kilo dan mi bilmiyorim yolda gidrrken bile nefes nefeseyim :/ gerci doktora soyledm astim mi ar dedi ama bnde yoktu ki daha once :/ korkuyorum sonuna dogru nolur die allah sonunu hayir etsin saglikli oluruz insallah
yok canım benim hamileliğimin ilk ayları çok rahat geçti ben 7 aya kadar hamile loduğumu bile bilmedim. 7 ayı doldurduktan sonra ağrılar mide yanmaları rahatsızlıklar başladı. yani öncesinde olmamıştı hiç hatta çocuğun hareketlerini hissetene kadar hamile değilmiyim acaba dedim. galiba kendime nazar ettim

yok canım benim hamileliğimin ilk ayları çok rahat geçti ben 7 aya kadar hamile loduğumu bile bilmedim. 7 ayı doldurduktan sonra ağrılar mide yanmaları rahatsızlıklar başladı. yani öncesinde olmamıştı hiç hatta çocuğun hareketlerini hissetene kadar hamile değilmiyim acaba dedim. galiba kendime nazar ettim
Maşallah yüzdüz yüzdün kuyruğuna geldin. 35.haftandasın ne güzel darısı başımıza. Şimdiye kadar zaman hızlı güzel geçti sanki bundan sonra geçmeyecekmiş gibi hissediyorum :KK70:

Maşallah yüzdüz yüzdün kuyruğuna geldin. 35.haftandasın ne güzel darısı başımıza. Şimdiye kadar zaman hızlı güzel geçti sanki bundan sonra geçmeyecekmiş gibi hissediyorum :KK70:
Evet canım 30. Haftadan sonra bunu daha çok hissediyorsun gün sanıyorsun resmen Rabbim hepimizi kolay kurtarın inşallah

13 haftalik hamileyim 0.5 kg aldım inşallah böyle devam eder zaten ilk hamileligimden kalan kilolarim vardı.

658947.jpg
böyle olmak istemez misiniz kızlar:KK14:

Merhaba:)
Bende 33+3 teyim 9 kilo aldım. Resmen bu kilonun 6 kilosunu son 6. 7. Ayda aldım. Son aylarda hızlı kilo alırsın dediler de bu kadarını beklemiyordum. :bicak: hiç boş durmuyorum sürekli birşeyler yiyesim var:dondurma:

19 haftalik hamileyim hala kilo almadım 59 kilodayim, kacinci haftaya kadar almamak normal kabul ediliyor? Sen kalk hayatin boyunca spor yap diyet yap, sporu bıraktığin her dönem kilo al, gardrobunda 36 bedenden 46 bedene kadar kiyafet bulunsun, şimdi gel hamilelikte kilo almaya calis:KK57:

Benim merak ettiğimde istedikten ne kadar sonra hamile kaldınız :spor:
Hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum :KK68::KK68::KK68:

canım bebeğin kaç kilo

ne yeyip ne içiyorsun =?
Can'ım bebeğim 2500 gram dedi gecen hafta doktor bu hafta pazartesi gidicem tekrar valla aklına ne gelse yiyip içiyorum hiç ayrım yapmıyorum az önce ayıptır söylemesi yarım ekmek domates zeytin yedim valla :))))

Benim merak ettiğimde istedikten ne kadar sonra hamile kaldınız :spor:
Hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum :KK68::KK68::KK68:
Valla Can'ım ikinci bebeğimizi istiyorduk hemde ilk bebeğimiz bir yasındaydı benim aşırı adet düzensizliğim var ben hamile olduğumu bile anlayamamıştım 6. Haftada anladık :)

Valla Can'ım ikinci bebeğimizi istiyorduk hemde ilk bebeğimiz bir yasındaydı benim aşırı adet düzensizliğim var ben hamile olduğumu bile anlayamamıştım 6. Haftada anladık :)
ilk çalışmada diyoruz yani ey güzel Allahım sen ol dersen oluyor

X