Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

Benim merak ettiğimde istedikten ne kadar sonra hamile kaldınız :spor:
Hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum :KK68::KK68::KK68:
Ilk bebegim 3 yil bekletti bizi simdiki tek seferde oda plansiz sekilde oldu yani anlayacagin rabbim nasil isterse oyle oluyo inanki

İnşallah bebeğim kafana takma psikolojik olarak yorma vucudunu ve beynını :)

şükür iyiyim canım ben o kadar takmıyorum ama annem azcıkima etsin deliriyorum :halay:
pek düşünemiyorum acıkcası oructan :KK51:
baygın baygın yatıyorum :110:

Ben 10 kilo almıştım 29. haftada. Son aylar nasıl alınıyor merak içinde bekliyorum sizce en fazla kaç olurum tecrübeli hamişler

27 hafta 4 günlüğüz.

2 gün önce kontolüm vardı. Ben 11.5 kilo almışım bebeğimde 1 kilo 193 gram olmuş. Boyu da 36 cm di.

Çok şükür bugünümüze, sağlıkla büyüsünler inşallah

Merhaba benim 28 . Haftada bebeğimin kilosu . 1270 gr di. Bugün yine gittim 30. Haftada 1400 gr çıktı. İki haftada çok az kilo aldı. Benim gibi olup sonradan kilo alımı düzelen var mı. Bu haftalarda bebeğeniz kaç kiloydu

23 haftalığım. 5 verdim 4,5 aldım. hala yarım kilo azım hamile kaldığımdan. şimdi ben aldım mı diyecem daha almadım mı :)))

11+0 bugun. 58.4 basladim 57.8 im cok kontrollü bir gebelik gecirmeyi düsünüyorum kizlar
Can'ım o senin hamileliğine bağlı oluyo kontrollü gebelik geçirmeyi düşünenlerdendim bende ilk gebeliğim 64 le hamile kaldım 59a düştüm ilk üç ay 64 le yine doğum yapmıştım bu gebeliğimde 67 ile hamile kaldım 60 kiloya düştüm 70 kilo ile doğum yaptım şuan 63 üm :) hayırlı gebelik olur inşallah

Şeker çıkıp diyete başlanınca kilo alımım bir aydır nerdeyse durdu. 32 + 2 günlüğüz. Ben 12 -12.5 kilo falan aldım. 2 gün önce kontrolümüz vardı. Oğlumuz 1868 gram 42 cm. İnternetteki bebek kilo değerlerine baktığımda kiloda boyda normal ama dr 200 gram geride dedi :KK43:

X