Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

dilsercim bence iyi kafana takma olumunekankayizsmile
35 haftalık 6.800 gr aldım akannehir akannehir akannehir
bebişim maşallah doktor ne yiyosun bakimmm dio kaydirigubbakcemile 33 haftalıkken 2200gr dı kızım
yakında doktora gitmedim bilmiyorum ama haftaya gidicem bakalım :1rolleyes:

bende 26 haftalık hamileyim 5,5 kilo aldım herkes çok küçük görünüyo diyor moralimi bozuyorlar bebişimide önümüzdeki hafta görücem bakalım kaç kg olmuş.

ben 37 haftalık hamileyim 13 kilo aldım bebişim 2700; 48kg ile hamile kaldım şimdi 61 kilo oldum.:CüvCüv:

bende 27 .ci haftamdayım 52 kiloyla hamile kaldım şuanda 55 kiloyum :) bebeğim en son gecen ay 600 gr dı şimdi nekadar oldu bilmiyorum :KK70:

23+5 hafta olduk 55 kiloyla hamile aldım 65 kiloluyum fakat karnım daha bu ay belli olmaya başladı karın içi büyükmüş boyumda çok uzun değildi artı oldu benim için abartı bir kilo beden olarak almadım göbeğim var sadece bebiş almış çok şükür son kilosunu bilmiyorum bu hafta ögrenicez inş.....

ben 25 haftalıkken prensesım 990 gr 33 cm di ben suan 30 haftama girdim 54 le basladım 60 kıloyum bu ayıda 60 la cıktım gercekten son aylarda kılo almı hızlanıyo :KK43: son 2 ay 4 kıloyla tamamlasam ne guzel olurdu :)

26 haftalık hamileyim 50 ile başladık dün kü kontrlümde 56.9 kilo çıktım bebeğimizde 876 gr olmuş.
Doktorumuz gayet iyi dedi bakalım hayrlısı inş...

Arkadaşlar bende durumlar çok vahim senağlama 15 aydan beri işsizim evde otura otura bunalıma girdim ve tam 14 kilo aldım tam vehametten sıyrılıp rejime başladım ki hamile olduğumu öğrendim. Doktora haftaya gideceğim ama tahminimce 6 haftalık oldu bebiş..Bense tamtamına 76 kiloyum :eek:klava:
Offf nasıl olacak bu iş hiç bilmiyorum :çok üzgünüm:

55 kilo ile hamile kaldım suan 60 kilo oldum 26.haftadayım dun doktora gıttım bebegımde 1024gr olmus.suan ıcın fena sayılmaz önemli olan bebegımın buyumesi ...

boyum 1.75 75 kg hamile kaldım 16 haftalık suan 81 kusur kg dayım hızlımı gıdıyorum sızce ama gunluk 1 saat yurüyorum cokda yemıyorum ama gobegım cıkmadı nerden aldım kg yu anlamdım goren sasıryo 5. ayıma gircem diyorum şaşırıyolar...

ben 65 kiloyla hamile kaldım.sonra ilk aylar bulantıdan dolayı 59 indim,şimdi 29. haftadayım ve 71 kiloyum.ben şimdi kaç kilo almış bilmiyorum.bebeğin kilosu 1040 gr.biraz düşük galiba degil mi.benimle aynı haftada olan hamişler sizin bebiş kiloları nasıl

28+0 dayım bugün,ben 6 kilo aldım..Bebeğimde 26+4 de 1200 gr dı.
Kilo alımından şikayetçi olan arkadaşlar,beyaz ekmek, şekerli olan hiç bişeyi ve tuzu fazla tüketmez ve öğün içindeki porsiyonlarınızı abartmazsanız yani kısacası düzenli ve sağlıklı beslenirseniz,kilo alımınız sadece bebeğe oluyomuş diyetisyenim öle diyo..Ben diyetteyim çünkü gebelik şekerim var..Günde 6 öğünle devam..

korkmayın cıdden bebısle oynarken ılgılenırken tum kılolar gıdıyor. ben dogumda aldıgım kıloları verdım bıle 3kılom kaldı eskı kıloma. dıyet vs yapmadım. ama kızıma tek bakıorum yardımcım fılan yok. gece gunduz beraberız bunun etkısı buyukk tabı... aılelerden de destek almıyorum. arada bı 2saat bırakıyorum eve gelıp2 saat uyuyorum ayda 1 gun okdar. nasıl verırım dıyordum gıttı sayılır...

28+6 haftalığım 10 kilo aldım mafoldumben
prensesim 1400 gr kaydirigubbakcemile2:nazar:

X