Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

55 kilo ile hamile kaldım şuan 59 kiloyum bebişde 250 kg olmuş sizce normal mı

19.haftamızdayız ikiz gebeyim 10 kilo aldım meleklerim 16.haftalarında oğlum 160 kızım 165 gramdı o zaman ben 7,5 kilo almıştım haftaya gidicem dr a 20 haftamda kaç kilo olurlar bilmiyorum...

Slm 49.5 ile hamile kaldım 1 kilo aldım şimdiden :KK17: iştahım arttı çok kilo almasam bari bugün yürüyüşe başladım yarım saat yapıyorum.

merhaba ben üçüzlere hamileyim 68 kg ile hamile kaldım şuan 95kg oldum çok fazla kilo aldım
hamileliğimin 29. haftasındayım 27. haftada bebeklerim 1000 ile 1300 kg arasındaydı

24.haftam bitti 55,5 kg ile kaldım 58,5 kg yim. 3 kg aldım..

bebişim de 2 gün önce 786 gr,30 cm boyundaydı:nazar::nazar::nazar:

bende 6 kg almışım bebeğimde 784 gr dı geçen haftaki kontrolde. zaten şekerimde yüksek çıktı doktor diyet verdi bakalım bundan sonraki üç ay nasıl geçecekk..

31+3 hamileyim 56 kg hamile kaldim suan 69 kg yum 13 kg aldim , kizim 1440 g 38 cm ...aslinda kilo önemli deil önemli olan bebislerimizi saglikli bi sekilde
kucagimiza almak,,kilolarin artik dogumdan sonra caresine bakacaz :KK1:

33+5te ben 4 kilo almışım toplamda bebişimde 2250gr olmuş :nazar::nazar:

maşallah :) allah kucaklarımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi. ben de 21. haftamdayım, 1,5 kilo aldım. 19. haftamda 262 gr dı bebeğim ; gayet normal kilosu,uzun bacaklı bi kızın olacak dedi dr:) sizin bebeğinizin kilosu,siz almamanıza rağmen çok ii maşallah. ekstra yediğiniz bişey var mı bunun için merak ettim.

29. Haftamdayım. 2 hafta öncesine kadar 8 kilo almıştım, son iki haftada 2 kilo daha almışım, toplamda 10 kg oldu, hayırlısı bakalım

21 haftalık hamileyim şimdiye kadar 5 kilo aldım, bebişimiz dün 410 gr dı. abartı yemiyorum kesinlikle ama hızlı kilo alıyorum galiba

X