Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aralara renk atma ?

1. Konu Sahibi : eylulhazan #1

Aralara renk atma ?

Kızlar saçlarımda değişiklik yapmak istiyorum ama tamamen bir renk değişimi dseğil aralarda ışıltı gibi renkler olsun istiyorum.Palet kahve köpüğüyle araları boyasam sizce nasıl olur , kendim yapabilir miyim böyle bişey? kendi saçım kumral ve uçlarda biraz kızıllık var bu arada.

2. Konu Sahibi : eylulhazan #2
    yaparsın canım niye yapamayasın ki. bi arkadaşımda kendisi evde yapmıştı. önce saçına düz fön çekti sonra nerelere ışık atacağını belirledi ve boyadı. tabi o sadece önlere attı ama çok hoş oldu :)

3. Konu Sahibi : eylulhazan #3
    ay çok sağol ya zaten kafaya koydum yapmayı ama birinin gazına ihtiyacım vardı aralarını düzenli ayarlayabilirmiyim diye düşünüyorum,bide kahkülüme nasıl yapacam onun da arasına boya yapmam gerekir önünün de düzgün olması lazım..

bi düşüncem daha var sürdüğüm yeri folyoyla kapatmammı gerekir diğer boyanmamış saçlara bulaşmaması için ?

4. Konu Sahibi : eylulhazan #4
    Canım Bence kahve köpüğü atma başka renk seç...

Kahve köpüğü bakır ağırlıklı bir ton oldu bende...ve açık olmadı tonu...

Bence bir tutama dene beğenirsen at aralara ...Herkezde farklı olabilir....

Biz bir arkadaşıma yapmıştık...Ben folyo kullanmıştım diğer saçlara bulaşmaması için ...

5. Konu Sahibi : eylulhazan #5
    resmini koyarmısın saçlarının merak ettim bakırlık varsa istemem ben ,ne rengin üstüne boyamıştın sen

6. Konu Sahibi : eylulhazan #6
    Alıntı eylulhazan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    resmini koyarmısın saçlarının merak ettim bakırlık varsa istemem ben ,ne rengin üstüne boyamıştın sen

canım 7.3 ün üzerine boyamıştım ben... şimdi tofee boyalı saçlarım....

Topiklerde açık tonlarda kahve köpüğü gördüm ama benimki öyle olmadı

uyarmak istedim bakır tonları istemiyorsan diye... :1rolleyes:
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi sdc_60 (22).jpg  

7. Konu Sahibi : eylulhazan #7
    evet bu resmen kızıl gibi bi renk olmuş bende topiclerde resimlere bakarak bu renge karar vermiştim zaten yoksa bu rengi bildiğimden değil :) ne renk yapmalıyım bu durumda saçımın aralarına lorealin ultra açıcılarından biri gidermi acaba kumral saçlarıma boshayallersmile

8. Konu Sahibi : eylulhazan #8
    topiklerde ben çok açık bir ton olduğunu gördüm bazı fotolarda ondan boyadım ama bakır ağırlıklı bir renk oldu çok kızıl değildi ama kızılımsı havası vardı...

Ne ton istediğini bilmiyorum canım ama sarı tonlarına bakabilirsin ama dikkatli seç açık küllü sarı atsan kızıl tonu olmaz
    diye düşünüyorum.Fakat hiç yapmadım henüz...

Ultra açıcılarla saçı açıp memnun olan çok kişi okudum fakat dip gelince sorun oluyo diye biliyorum.

Sen aralara atıcaksın olabilir fakat iyice araştır derim ben fotolara bakıp boyadım bende ama
    herkezde farklı sonuçlar oluyo boyalarda zeminlede ilgili tabii...

inşallah istediğin ton olurda sonuçtan memnun kalırsın.
    Düzenleyen: Esins Düzenleme Tarihi : 15-02-2010 Düzenleme Saati :14:20

9. Konu Sahibi : eylulhazan #9
    ışıltı atmak istediğin yerden, bir tutam saç al, sonra tutamı tut, krepe yap; yani tarakla o tutamın bir kısmını geri ittir, kalan yere boyanı sür
    hem sopa gibi olmaz, hem de hatalı görünmesini en aza indrir

10. Konu Sahibi : eylulhazan #10
    Alıntı Esins kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    topiklerde ben çok açık bir ton olduğunu gördüm bazı fotolarda ondan boyadım ama bakır ağırlıklı bir renk oldu çok kızıl değildi ama kızılımsı havası vardı...

Ne ton istediğini bilmiyorum canım ama sarı tonlarına bakabilirsin ama dikkatli seç açık küllü sarı atsan kızıl tonu olmaz
    diye düşünüyorum.Fakat hiç yapmadım henüz...

Ultra açıcılarla saçı açıp memnun olan çok kişi okudum fakat dip gelince sorun oluyo diye biliyorum.

Sen aralara atıcaksın olabilir fakat iyice araştır derim ben fotolara bakıp boyadım bende ama
    herkezde farklı sonuçlar oluyo boyalarda zeminlede ilgili tabii...

inşallah istediğin ton olurda sonuçtan memnun kalırsın.
    inşallah ya saç boyayıpta rengi beğenmemek çok kötü bi durum ,herkeste aynı sonuç olmuyor şimdi renk konusunda kararsız kaldım eyvahedigeldismile

Sayfa: 1/2 12 SonSon