Saç Rengi ve Saç Boyama Aralara renk atma ?

eylulhazan

asırlardır yalnızım
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
354
0
Kızlar saçlarımda değişiklik yapmak istiyorum ama tamamen bir renk değişimi dseğil aralarda ışıltı gibi renkler olsun istiyorum.Palet kahve köpüğüyle araları boyasam sizce nasıl olur , kendim yapabilir miyim böyle bişey? kendi saçım kumral ve uçlarda biraz kızıllık var bu arada.

yaparsın canım niye yapamayasın ki. bi arkadaşımda kendisi evde yapmıştı. önce saçına düz fön çekti sonra nerelere ışık atacağını belirledi ve boyadı. tabi o sadece önlere attı ama çok hoş oldu :)

ay çok sağol ya zaten kafaya koydum yapmayı ama birinin gazına ihtiyacım vardı aralarını düzenli ayarlayabilirmiyim diye düşünüyorum,bide kahkülüme nasıl yapacam onun da arasına boya yapmam gerekir önünün de düzgün olması lazım..

bi düşüncem daha var sürdüğüm yeri folyoyla kapatmammı gerekir diğer boyanmamış saçlara bulaşmaması için ?

Canım Bence kahve köpüğü atma başka renk seç...

Kahve köpüğü bakır ağırlıklı bir ton oldu bende...ve açık olmadı tonu...

Bence bir tutama dene beğenirsen at aralara ...Herkezde farklı olabilir....

Biz bir arkadaşıma yapmıştık...Ben folyo kullanmıştım diğer saçlara bulaşmaması için ...

resmini koyarmısın saçlarının merak ettim bakırlık varsa istemem ben ,ne rengin üstüne boyamıştın sen

resmini koyarmısın saçlarının merak ettim bakırlık varsa istemem ben ,ne rengin üstüne boyamıştın sen

canım 7.3 ün üzerine boyamıştım ben... şimdi tofee boyalı saçlarım....

Topiklerde açık tonlarda kahve köpüğü gördüm ama benimki öyle olmadı

uyarmak istedim bakır tonları istemiyorsan diye... :1rolleyes:

Eklentiler

• $sdc_60 (22).jpg
    $sdc_60 (22).jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 1.528
evet bu resmen kızıl gibi bi renk olmuş bende topiclerde resimlere bakarak bu renge karar vermiştim zaten yoksa bu rengi bildiğimden değil :) ne renk yapmalıyım bu durumda saçımın aralarına lorealin ultra açıcılarından biri gidermi acaba kumral saçlarıma boshayallersmile

topiklerde ben çok açık bir ton olduğunu gördüm bazı fotolarda ondan boyadım ama bakır ağırlıklı bir renk oldu çok kızıl değildi ama kızılımsı havası vardı...

Ne ton istediğini bilmiyorum canım ama sarı tonlarına bakabilirsin ama dikkatli seç açık küllü sarı atsan kızıl tonu olmaz
diye düşünüyorum.Fakat hiç yapmadım henüz...

Ultra açıcılarla saçı açıp memnun olan çok kişi okudum fakat dip gelince sorun oluyo diye biliyorum.

Sen aralara atıcaksın olabilir fakat iyice araştır derim ben fotolara bakıp boyadım bende ama
herkezde farklı sonuçlar oluyo boyalarda zeminlede ilgili tabii...

inşallah istediğin ton olurda sonuçtan memnun kalırsın.

Son düzenleme:
ışıltı atmak istediğin yerden, bir tutam saç al, sonra tutamı tut, krepe yap; yani tarakla o tutamın bir kısmını geri ittir, kalan yere boyanı sür
hem sopa gibi olmaz, hem de hatalı görünmesini en aza indrir

topiklerde ben çok açık bir ton olduğunu gördüm bazı fotolarda ondan boyadım ama bakır ağırlıklı bir renk oldu çok kızıl değildi ama kızılımsı havası vardı...

Ne ton istediğini bilmiyorum canım ama sarı tonlarına bakabilirsin ama dikkatli seç açık küllü sarı atsan kızıl tonu olmaz
diye düşünüyorum.Fakat hiç yapmadım henüz...

Ultra açıcılarla saçı açıp memnun olan çok kişi okudum fakat dip gelince sorun oluyo diye biliyorum.

Sen aralara atıcaksın olabilir fakat iyice araştır derim ben fotolara bakıp boyadım bende ama
herkezde farklı sonuçlar oluyo boyalarda zeminlede ilgili tabii...

inşallah istediğin ton olurda sonuçtan memnun kalırsın.

inşallah ya saç boyayıpta rengi beğenmemek çok kötü bi durum ,herkeste aynı sonuç olmuyor şimdi renk konusunda kararsız kaldım eyvahedigeldismile

ışıltı atmak istediğin yerden, bir tutam saç al, sonra tutamı tut, krepe yap; yani tarakla o tutamın bir kısmını geri ittir, kalan yere boyanı sür
hem sopa gibi olmaz, hem de hatalı görünmesini en aza indrir

teşekkürler yardımın için bi arkadaşımada kuaförde öyle yapmışlar saçının tamamının uçlarına krepe yapar gibi boyamışlar sarıyla hoşuma gitmişti,aslında benim kuföre gidip yaptırmam lazım bu işi riskli sonuçta ben düz boyadan başka bişey yapmadım şimdiye kadar ama kuaför yok hiç güveneceğim hiç biriylede anlaşamıyorum zaten alsanaalsanasmile

pekii nasıl yapacağımı anladım rengide bal köpüğü atsam aralara kızıllık onda yok galiba ?

ben kuaföre yaptırdım aralara sarı istiyorum dedim yaptılar gölge gibi oldu tam olarak bu sarı değil.

X