Aşeriyorum........erik nerde bulabilirim .....

lapointen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
27
0
13 haftalık hamileyim arkadaşlar o kadar çok canım yeşil erik istiyor ki anlatamam. Antalya yı aradık. orda da siyah erik varmış onu yollucaklar ama o kesmez ki beni herhangi bi alışveriş merkezinde gören arkadaş olursa yazarsa sevinirim.

canım bende aynı durumdayım canım ekşi erik istiyor bende hiçbiiryede bulamadım çok sevindim yaaa bende hemen bakıyorum googledan çok teşekkürler :)

ayyy sen erik diyince dişlerim kamaştı... mumkunse gebelik dönemınde adını bıle duymak ıstemıyorum. ama kafaya takılınca takılıyor bende sımıt ayran dıye tutturmuştum. umarım bulursunn

ay canım..
yarın şışlıdekı manavlara bakım bı ınsallah bulurum hemen yollarım..
ama gelene kadar avucunu yala derler ..sende oyle yap..

Benimde ilk başlarda canım yeşil erik çekmişti.Bi tane manavdan buldum,köylü kardeşler diye izmirde.her türlü meyve bulunduruyorlarmış.Aldıktan sonra hemen tüketmem gerekiyormuş dondurulmuş olduğu için.ama hayelimdeki o tadı alamadım buzlu olduğu için,artık baharı bekliyorum..

Benimde ilk başlarda canım yeşil erik çekmişti.Bi tane manavdan buldum,köylü kardeşler diye izmirde.her türlü meyve bulunduruyorlarmış.Aldıktan sonra hemen tüketmem gerekiyormuş dondurulmuş olduğu için.ama hayelimdeki o tadı alamadım buzlu olduğu için,artık baharı bekliyorum..

evet bende aşeriyorum.com dan buldum saolsun arkadaşın sayesinde ama dediğin gibi o tat olmuyor.Ama en azından isteğin azalıyor iyi geldi bana :KK70:

canım bende aynı durumdayım canım ekşi erik istiyor bende hiçbiiryede bulamadım çok sevindim yaaa bende hemen bakıyorum googledan çok teşekkürler :)

benimde canım karpuz çekmişti.geçen ay beypğlunda sadece hamileler için bir manav var.bana ordan bulmuşlardı.Adını hatırlamıyorum.ama hala canın istiyorsa adını öğrenebilirim.

13 haftalık hamileyim arkadaşlar o kadar çok canım yeşil erik istiyor ki anlatamam. Antalya yı aradık. orda da siyah erik varmış onu yollucaklar ama o kesmez ki beni herhangi bi alışveriş merkezinde gören arkadaş olursa yazarsa sevinirim.

Eğer hiç bulamaz isen kuzu kulağı denilen bir ot var.pazarlarda bulabilirsin.yıka ve ye istersen hafif tuzla aynı tadı yeşil erik.

ben de erik hastasıyımdır ve erik aşeriyorum..ben ekşi kivi yiyorum erik isteğimi biraz gideriyor, iyi geliyor.

Bende 15 haftalık hamileyim erik artık rüyalarıma giriyor :)
Eşim İstanbuldan bulmuştu 10 tanesine 20 tl vermiş tadı da hiç iyi değildi..
Manav erik turşusu al demiş eşime suda bekletin aynı erik :)
Bizde şimdi öyle yaptık tuzlu erik oldu :)

kızlar ben de erik isteğimi limonu tuzlayıp yiyerek geçirmeye çalışıyorum.sürekli salata felan yiyorum.ama erik ille de erik offffffffff!

Aşeriyorum Sitesindeki Tüm Ürünler Dondurulmuş Ve Buzlar Çözülünce Ortaya Yumuşamış Erikler Çıkıyor =))

aynı zamanda yeşil erik istemişiz canım antalyada yaşıyorum talan etti eşim bulamadı malesef geçen televizyonda istanbulda bi markette reyonda gördüm delirdim burda hala yok tabi son 1 haftadır geldiyse bilemem ben ayva ve yeşil elma yedim sonrada çağla çıktı birazda ondan yedim ama hala istiyorum bulantılarım hat safada o yüzden üstüne düşmüyorum şu aralar biraz hafifleyince yeni yeni çıkar doya doya yerim
ah şu aşermeler hep olmayan şeyleri ister insanın canı yazık kocalara valla :emir_bebek:

X