kilim mobilya

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
arkadaşlar kilim mobilyada bir kaç model beğendim.aranızda kullanan var mı kalite açısından nasılllar??

bende baktım kilime fiyat olarak uygun modeller gzl ama kalite konusunda düşünüyrm

Kilim mobilyadan benim kızkardeşim mobilyalarını aldı aslında mobilyaya baksan görünüşü çok güzel dersinki oooo harika seçenekleri var ama gel görki alalı daha iki yıl olmadı mobilya mahvoldu kardeşim ikinci evine geçti mesela görsen yatak odasının kapıları çıktı karyolası düştü koltkları dersen aynı keza inan bin pişman birde iyi kaliteli mobilya diye oraya gitmiştik.bir daha asla ne alırız kilim mobilyadan eşya nede tavsiye ederim alacaksan sadece bellona ve istikbal al bizim eşyalar annemin hala kullanırız ki yıllardır kalabalık ailedeyiz hala tertemiz o nedenle asla tavsiye etmem parana emeğine yazık edersin:KK50::KK50:

ben hiç kullanmadım ama arkadaşım almıstı köşe takımı ve 3yada 4 ay sonra süngeri çöktü ve garantisiyle bi ton uğraşmışlardı ...

merhabalar ben 4 yıllık evliyim bütün eşyalarımı kilim mobilyadan almıştık bizde kaliteli diye almıştık ama hiç kullanmadan mahvoldu eşyalarım yemek takımım tamamen döküldü hiç kullanmadan kabardı döküldü tamire gitti sandalye ayakları,masanın ayakları resmen kaplamaları yıkık dökük şu anda ve hiç kullanmadım salonumun kapısı kilitlidir çocuğum küçük olduğu için 4 yıldır oturma odasındayım yani hiç kullanmadık..koltuklarım dersen kenarları tahta olan kısımları elinde kalıyo insanın hep kopmuş ve yine durduk yere..yatak odamda öyle döküldü yatağı ve bazası berbat gacır gucur ses çıkartıyo değiştirmek istemedim hatayı kabul ettiler ama değiştirmediler ve 8 milyar para ödedik haram zıkkım olsun o verdiğim paralar yeni gelin evim oldu kırk yıllık eşyalar gibi döküldü asla tavsiye etmiyorum mümkün olduğu kadar uzak durun derim

merhabalar ben 4 yıllık evliyim bütün eşyalarımı kilim mobilyadan almıştık bizde kaliteli diye almıştık ama hiç kullanmadan mahvoldu eşyalarım yemek takımım tamamen döküldü hiç kullanmadan kabardı döküldü tamire gitti sandalye ayakları,masanın ayakları resmen kaplamaları yıkık dökük şu anda ve hiç kullanmadım salonumun kapısı kilitlidir çocuğum küçük olduğu için 4 yıldır oturma odasındayım yani hiç kullanmadık..koltuklarım dersen kenarları tahta olan kısımları elinde kalıyo insanın hep kopmuş ve yine durduk yere..yatak odamda öyle döküldü yatağı ve bazası berbat gacır gucur ses çıkartıyo değiştirmek istemedim hatayı kabul ettiler ama değiştirmediler ve 8 milyar para ödedik haram zıkkım olsun o verdiğim paralar yeni gelin evim oldu kırk yıllık eşyalar gibi döküldü asla tavsiye etmiyorum mümkün olduğu kadar uzak durun derim

hiçkullanılmayan eşyalar nasıl dökülür acaba :KK43: kaplamaları falan şaşırdım doğrusu ...demek ki o kdr kalitesiz sunta mıdır nedir?? gerçi durup dururken dökülse mağazada ya da depoda beklerken de dökülebilir... acaba silme hatası yada gardrobu kurma hatasından kaynaklanabilir mi??? çnkü bazı mobilyalar nemli bezle dahi silinemez derecede hassas hemen kabarma ve dökülme yapıyor yalnız kuru bezle temizlenebilyor..

karyolaya gelnce artk karyola denen birşey kalmadı yni normaldir hele bir de yatak falan ağırsa dökülmesi gayet normal artık her evede baza var karyola pek tercih edilmiyor...

hiçkullanılmayan eşyalar nasıl dökülür acaba :KK43: kaplamaları falan şaşırdım doğrusu ...demek ki o kdr kalitesiz sunta mıdır nedir?? gerçi durup dururken dökülse mağazada ya da depoda beklerken de dökülebilir... acaba silme hatası yada gardrobu kurma hatasından kaynaklanabilir mi??? çnkü bazı mobilyalar nemli bezle dahi silinemez derecede hassas hemen kabarma ve dökülme yapıyor yalnız kuru bezle temizlenebilyor..

karyolaya gelnce artk karyola denen birşey kalmadı yni normaldir hele bir de yatak falan ağırsa dökülmesi gayet normal artık her evede baza var karyola pek tercih edilmiyor...

arkadasım yazdıklarımı dikkatle okumadın sanırım ..öncelikle karyolam yok benim baza ve yataktan oluşuyo yatağım bunuda yazdım zaten iyice okursan anlarsın..ister inan ister inanma kullanmadığıma eşyalarımı nemli bezlede silmedim ama kabardı işte boyaları bile attı boyamaya götürdüler krem olan kısımlarını yemek takımımın onuda beyaza boyayıp getirmişler yarısı beyaz yarısı krem olunca tekrar gönderim üstüne boyayıp yarım yamalak göndermişler bu defada kulplarını takmamışlar yalan söyleyecek halim yok değilmi..malları çok kalitesiz o yüzden benim ağzım çok yandı ..ürünleri çok kalitesiz umarım anlatabilmişimdir derdimi...

arkadaşlar bende kilim almayı düşünüyordum ama bu yorumları okuyunca morelim bozuldu hiç memnun olan yok mu bu kilim mobilyadan

canım ben de kilimden misafir odasına koltuk alacaktım vazgeçtim. özellikle şikayet sitelerinde adı çok geçiyor...

ben merinostan aldım tüm koltuk ve salon mobilyalarımı.. özellkle VIP koleksiyonuna bak bence ben o seriden aldım çok hoş kaliteli duruyor. istikbale falan baktık adamlar sunta bizimkiler dedi... merinos dışında sana enza yataşı önerebilirim onun malları da kaliteli duruyor... :KK34:

hayırlı olsun canım şimdiden güle güle kullanmayı nasip etsin Allah.peki merinos kullanan tanıdıkların var mıydı nasılmış acaba kalitelimi.off çok zormuş bu işler ya :KK43:((

bende kilime bakacaktıım ki yorumları okuyunca vazgeçtiimm..valla çook zorr işlerrr ALALH ım yardımcısı olsun herkesin..

hayırlı olsun canım şimdiden güle güle kullanmayı nasip etsin Allah.peki merinos kullanan tanıdıkların var mıydı nasılmış acaba kalitelimi.off çok zormuş bu işler ya :KK43:((

Sağolasın şeker :KK54:
Yok canım tanıdığım falan yok kullanan. Ama herhalde tüm yerleri markaları gezdik. Hem kaliteli hem de şık duran bi tek Merinos gördüm. Şu an salonumuza koyduk bile mobilyaları. Mobilyanın duruşundan tut ağırlığı bile kalitesini belli ediyor, öneririm :KK31:

8 ay önce Kilim Mobilya Esen delüks koltuk takımı aldık. Evde herkes çalışıyor, genellikle evde olmuyoruz bu nedenle koltuklara oturduğumuz zaman sayılıdır. Buna rağmen koltuklarımızın süngerlerinde çökme, yaylarında gıcırdama başladı. Aldıktan bir süre sonra yastıkları kullanılamaz hale geldi.

Birkaç oturmadan sonra yastıklar deforme oldu. Koltuklardaki çökmeyi satın aldığımız Kilim bayisine bildirdik ancak 1 ay kadar sonra servisten geldiler. Eksper gelmesini beklerken servisten tamirciler geldi. Koltuklara sünger ekleyip sorunu çözebiliriz dediler, kabul etmedik. 8 ay önce alınan koltuklar 8 ay bile dayanamadıysa tamir ettirdikten sonra da sıklıkla aynı sorunu yaşayacağız demektir. İade talep ettim. Fakat hiç bir işlem yapılmadı. eksper gelmedi tamirciler geldi.Buldukları çözüm çözüm değil 8 aylık koltuk takımının süngerlerini değiştirmeyi öneriyorlar. Koltukların kumaşı açılacak, sünger eklenecek. Daha doğru düzgün oturmadığım koltuklar sanki 20 yıllık koltuk gibi tamir edilecek. Bunun adına garanti diyorlar bir de. 8 ayda deforme olan koltuklarınızı tamir edelim zaten garanti 2 sene diyorlar. Daha açık şeklini söyleyeyim ben size garantiniz bitene kadar tamir vs. idare edin sonra zaten garantiniz bitti yapacak hiç bir şey yok deriz artık başınızın çaresine bakarsınız demek oluyor bu. Garantileri de sadece tamir. Evinize gelen uzmanlar böyle karar verdi diyorlar. (uzman:2 elinde 2 kocaman tamir çantasıyla gelen tamirci) Benim herkese tavsiyem kilim markasından uzak durun. İsim yapmış bir marka diye düşünmeyin büyük hata olur şahsen benim için öyle oldu.

Nişanlımla uzun zamandır mobilya bakıyoruz, biraz zor beğenirim,bugün kilimde bir yatak odası beğendim
en son alalım dedik, burayı okuduktan sonra hayal kırıklığına uğradım, halbuki istikbalin alt markasıymış :KK43:

X