bebeklerde ilk diş problemleri için yardım edin

keremim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
7
0
ilk diş problemleri neler yardımmmmm edin bebegım 7 aylık cok huzursuz hıç bırseyden memnu kalmıyo hep mızmız diş agrısından suphelenıyorum ne bulursa agzına goturup kasımaya ugrasıyo

evet diştendir kesinlikle..mızmızlık biizmkinin alt dişlerinde oldu..üst dişler çıkarkende ishal oldu günde 5-6 kez kaka yapıyor sulu...
benimde kuzum 8 aylık...endişelenem...sık sık su ver..ve parmağınla kaşı diş etlerini birde eline sert şeyler ver..geçmiş olsun....

BENIMKIDE ÖYLE CANIM
altlar patladı ama bızde patladık uyku sıfır sürekli aglıyo yemıyo bırde hıcbırsey

gecmis olsun
dentinox jel oneririm ilk bastan alttakiler gelmisti bizim.
aman ne cektik halada cekiyoruz o ayri 3-4 tane birden geliyor ve sanirim
azi disleri. Ama jel benim isime yariyor tavsiye ederim.

Hem jel hem de şurup..Adı CALGEL..Yani ne zaman aldım onları bizimki çığırtmayı bıraktı.Çok işe yarıyor.Ucuz da üstelik.Tatları da güzel reddetmiyor çocuk..

ya benim bebeğimde 13 aylık diş çıkrarırken çok ateşleniyor çok huysuzlanıyor eline havuç vs verirsen daha iyi olur ayrıca benim bebeğim 13 aylık olmasın rağmen 4 dişi var böyle olan varmı başka yoksa normal mi başka diş çıkmaması

BENıM KIZIM 10 AYLIK HALA DıŞLERı YOK AMA 1 aydır falan geceleri ağlıyor deli gibi hep diş çıkarcak diye düşünüyoruz ama hala yok ne kadar sürer ki diş çıkarmak.? gündüzleri çok iyi keyfi süper ama gece olcak diye korkuyorum. çalışıyorum işe uykusuz gidiyorum .razıyım uykusuzluğa kızım iyi olsun yeter ama bilmiyorum işte ... sizce..?

hihoyyytbenim bebeğimde 7.5 aylık ve altta 2 dişimiz var yalnız sürekli mızmızlama durumundayız uyanık oldugu zamanlarda kesinlikle bir iş yapamıyorum acaba üst dişlerdemi geliyor diş jellerini zararlı diyorlar ve bi şurup varmış kullananlar bilgi vverirse sevinirim

Ben de kızıma o jellerden kullandım pek faydasını göremedim. Etkisi çabuk geçiyordu. Onun yerine eline salatalık falan veriyordum o daha iyi geliyordu(soğuk olucak tabi). Bir de biraz kokusu oluyo ama taze soğanını beyaz kısmını verirseniz o da acısını hafifletiyor.

X