Doğuma Hazırlık kuyruk sokumu ağrısı olanların bebekleri erkek oluyormuş. Doğrumu acep?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kuyruk sokumu değilde benim belim çok ağrıdı hamileliğimin ilk başlarında arkadaşımında öle olmuş bana seninkid erkek dedi doğruluğu varmı bilmem artık rakadaşlar

canım benim belimde şimdiye kadar hiç ağrı yok ama hep kalçam ağrır ama erkek değil hem de nasipse ikisi de kız

valla benim kuyruk sokumum ağrıdı
doktor kuyruk sokumu ağrın olabilir demişti
ve bebeğimin cinsiyeti erkek ama ne kadarı doğru ne kadarı yalnış bilemiyorumhihoyyyt

Benim de çok kuyruk sokumum ağrıdı.Hala da ağrıyor.Bir arkadaşıma bahsetmiştim o da bebeğin kesin erkek demişti.2 hamileliğinde de kuyruk sokumu ağrımış hatta eşi ikinci kız olur diye ümitle beklemiş.O da boşuna bekleme bebek erkek demiş.2 oğlu var.Ben de 24 haftalık hamileyim.Bebeğim erkek.Kızımda böyle bir şey yaşamamıştım.Herkes aynı şeyi yaşayacak diye bir şey yok ama benim ikinci hamileliğimde yaşadığım faklı bir durumdu onu paylaşmak istedim

kızlar walla benımde acaıp agrıo ama benımde kız bebısım herkes kafasına gore bıseler yazıo bellı olmaz ona gore yaa

neden böyle bir belirti olabilir acaba ,bende hamile kaldıgımdan beri bir sürü seyler söylediler mesela hiç bulantım ve kusmam olmadı kesin erkek dediler bakalım 2 hafta sonra öğreneceğim ama suanda benim hiç bir yerimde agrım yok kız mı oluyor buna göre bilmiyorumkismile

benimde ağrıyor kuyruk sokumum :nazar:
özelikle oturup kalkarkenmafoldumben
ama ben bunu pc başında çok oturmaya bağlıyorum.sempatiksalakcinni
erkek bebeğimzemuszemus.

Kızlar arada tektük kız olabilir ama çoğunluk erkek olduğu yönünde. Benimde kızımda hiçbir ağrım, bulantım falan yoktu. Ama bunda hem bulantım hem uzun zamandan beride kuyruk sokumumda yoğun bi ağrı var. Bende perşembe kısmetse ultrasona gireceğim. Bebişim erkekse ( ki ben öyle hissediyorum, 20. haftamdayım ve maalesef daha belli değil çünkü cinsiyeti ) kesin inanıcam o zaman bu duruma

benimde ağrımıştı ama 7.ayda başlamıştı o ağrı...ne kadar doğru bilemem hayırlısı olsun

benim hamileliğimin başından beri asdec belima ğrıyor hemde deli gibi ilk hamileliğimde hiç ağrımadı sadec kasıklarım hep ağrımıştı ilki erkek hatta bundada belim çok ağrıdığı için herkes kız olacak dedi ama buda erkek bu hamileliğim ilkinden çok çok farklı ama buda erkek bence bünyeye göre değişiyo

benimde çok ağrıyo.özellikle sağ tarafım.nerdeyse sağ bacağımı çekemiyorum ve sağ tarafıma dönüp bişey alamıyorum.nasipse bi oğluşum olacak...

Kumrucum kuyruk sokumun mu ağrıyan yoksa belinmi? Ben belden bahsetmiyorum çünkü, sadece kuyruk sokumu ağrısı olanların bebekleri genellikle erkek oluyomuş çünkü

benimde kuyruk sokumum ağrıyor oturup kalkarken çok kötü oluyorum hamileliğin başındayım henüz sonra ne olur bilemiyorum yürüken bile kötü oluyorum ama biraz yürüyünce açılıyorum. ama benim kızım olacak :) bencede herkeste değişir bu tür rahatsızlıklar, vucut yapısına göre bünyeye göre değişir.

Kızlar bu da fos çıktı. ıki gün önce ikinci kızım olacağını öğrendim. kaydirigubbakcemile3 Ve kuyruk sokumum halen acayip derecede ağrıyor uzun süre oturunca

ben hamile kaldığım ilk aydan itibaren ağrıdı belim ve k.sokumu...kızım oldu..ben kasık ağrısı erkek diye duymuştum..ama bunların hepsi boşşşşşşşş

işte bak boş işler bunlar....ama rüyalara inanmak lazım.ben kedi gördüm bu gece ...eğer hamişsem kız...
kızımda o kadar çok kedi görmüştümki.haftada bi kedi görüyodum rüyamda

X