AVON /FAR AWAY EDP kullanan var mı ?

aslında ilk sıktığında kötü gibi gelio ama aradan zaman gecince koku çok güzel oluo kampanya 3te indirimde suan ..

ben kullanıyorum, çok güzel üstelik çok da kalıcı yerimseniben

çok hoş ve kalıcı bir kokusu var testerlardaki kokuya aldanmayın orada çok ağır geliyor. perceive, celebre, bond girl, christian lancorix ve ungaro favori parfümlerim sürekli sırayla değiştirerek kullanıyorum aynı parfümü kullandığımda kokusunu duymuyorum.

Sıktıktan bir müddet sonra çok hoş bi koku oluyor..
Ama esmerlere ve kadınlara daha çok yakışıyor bence..
Yinede almıştım ama çok güzel bi koku..
Ben Avon True Glow u tercih ediyorum ama hiç bi parfüme değişmem onu..

Herkese göre değişir.Kötü diyen de var bayılan da.Ben bu parfümü 1 yıl boyunca kullandım.En sonunda sıkıldım itici gelmeye başladı.

far away de angel gibi bir koku. ya gerçekten çok seversin ya da nefret edersin arada bir koku değil.
ağır ve çok da kalıcı bir koku. Ben sevenlerdenim. Sıktıktan belli bir süre sonra daha da güzelleşiyor ama zamanla çok kullandıkça yani sıkılabiliyorsun.Ama şöyle kışın 3 ay boyunca mis gibi vanilya kokmak için çok iyi bir seçenek.

benim hiç hoşuma gitmedi kokusu çok agır bana göre degil yani.olgun bayanlara yakışır bu koku

birkaç yıl önce annem almış bana çok ağır gelmişti.birde bu parfümle ilgili kötü bir anımda var.bir gün izmirden adanaya giderken otobüste yanıma yaşlı bir teyze oturdu.teyze uzun yola çıkacağı halde sarımsak yemiş üstüne birde bu parfümü sıkmış.otobüste boş yer olmadığından yerimide değiştirememiştim.bütün bir yol boyunca kusmamak için kendimi zor tuttum.ne zaman bu kokusu koklasam ya da şişesini görsem bu olay aklıma gelir midem bulanır.

bende kullanıyorum şok memnun kaldım bende kalıcı valla ama sizi bilmm kalıcı olurmu olmazmı ama az bisey eline sık yala çok az olsun ama eger dilinde kokusu kalırsa tenindede kalıcı olur sekerimm

sadece vanilya değil baharat aynı zamanda. ben 20 li yaşlarda çok kullandım ama şimdi düşünüyorm da yaşınız 22 nin altı falansa yanaşmayın derim

ben 2 senedir far away kullanıyorum vede çok ama çok beğeniyorum vede memnunum süper kalıcı bir parfüm ama tabiiki kış kokusu yazın süremezsin bayar adamı ben bide sadece far away kullanmıyorum arada pervect sıkıyorum değişiklilk yapıyorum çünkü hergün sıkınca beni tıkıyor ama o gün ne giydiysem far away kokuyor müthiş kalıcı bir parfüm

bende kullanıorum canımcok hoss bı kokusu war ozel yerlerde kullanıorum ben gunluk de parfumun kremı waroınu kullanıorum

benim ilk avon parfümüm yeri çok özel-günlerce giyside kalıyor.. biçok bayanda bayılıyor ama kimide sevmiyor en iyisi numunesini getirt dene zevk meselesi..

X