Regl dönemi deri altında sivilce

seda_341

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
370
0
regl dönemime yaklaşırken istisnasız her ay derimin altında irinsiz bir kitle çıkıyor.((İğrenç biliyorum afedersiniz)) Sivilce gibi değil ama hafif şiş gbi görünüyor dokununca ise bariz bir şekilde kitle var ve bastırınca acıyor.Bir süre sonra kendiliğinden geçiyor ama bir süre izi kalıyor çünkü son una bi şekilde derimin altında kalan yağı dışarı çıkarmak zorunda kalıyorum((tanrım iyice iğrençleştim mirmirmirmir )) Öneriniz var mı?

regl dönemime yaklaşırken istisnasız her ay derimin altında irinsiz bir kitle çıkıyor.((İğrenç biliyorum afedersiniz)) Sivilce gibi değil ama hafif şiş gbi görünüyor dokununca ise bariz bir şekilde kitle var ve bastırınca acıyor.Bir süre sonra kendiliğinden geçiyor ama bir süre izi kalıyor çünkü son una bi şekilde derimin altında kalan yağı dışarı çıkarmak zorunda kalıyorum((tanrım iyice iğrençleştim mirmirmirmir )) Öneriniz var mı?

Bunun hiç bi çaresı yok canım malesef bendede aynı sorun var Sivilce tedavisi gördugum halde en cok adet dönemınde cıkıyor doktorum bile cıkar ona bi çözüm yok dedi kaderimizle baş başa kaldık sanırım :KK43:zemuszemusopuyorumnanaktan

aynen bende de oluyor.sıkıp delik deşik ediyorum ve yara iziyle nerdeyse bi dahaki regl dönemine kadar geziyorum.çaresini henüz bulamadımm:eek:klava:

bnimde aynı öyle çıkıyor derinin altında alsanaalsanasmile doktora gittim şuan cildim daha iyi pürüzsüz oldu kaydirigubbakcemile5 deri altında çıktığında hemen hiç ellemeden sivilceyi ilaçımı sürüyorum guclubacismile

ellemesek daha mı iyi acaba?Şişiyor ama acıyor bide

kocaman 7 adet bezeli şiş sivilce var yüzümde hoca bile sordu alnına noldu dedi çok çirkinim çook :KK43:

en sinir olduğum şeyde budur ya birinin 'yüzüne ne oldu?' diye sorması görüyosun işte sivilce var illa moral bozucaklar

X