Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım Açık Karamel.. Evde boyasam sarı yapabilirmiyim?

yagmurbulutu

Yalnız Kraliçe
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
117
0
Merhaba arkadaşlar..

Ben bi konuda yazmıştım, sarı saç diye gidip, turuncu ve koyu sarı ile eve dönmüştüm.:kızgın:

Ertesi gün saçımı koyultma çabası sonucu ancak açık karamel rengi çıktı ortaya..

Şimdi bir uzmanlık sorusu..

Sarı boya alsam evde saçlarımı kendim boyasam, saçlarım yanarmı? Renk tutarmı? Fikirlerinize ihtiyacım var..

canım, saça oryal değmediği sürece yanmazzz.. Boya yakmaz saçını.. Oryalsiz direkt boya sürsen tutmaz canım.. Ancak önce biraz açılması lazım, çok değil, akıttır biraz boyasını.. Üstüne boyasan o da belki yani.. Ama turuncu saçlarını oryalle açıp yapmşlarsa şimdi sen bi daha oryal değdirirsen yanar canım saçların.. Birden bire sarı olmazsın kuaförün iyiyse güveniyorsan yavaş yavaş yapabilir.. Ama evde bilmiyorum canım zor gibi gibi..

Çok teşekkür ederim, çok iyi niyetli bi arkadaşımızsın.
Ben bi kuaföre danıştım, kuaför mümkün değil oryalsiz o saç turuncu olmaz demiş.. Saçım kahverengiydi ve hiç boya falan yoktu. Saçımı bu hale sokan kuaföre söyledim, oryalsiz bu saç turuncu olmazmış dedi başka bi kuaför diye.. Gülerek " hadi yaaa" dedi..
Sanırım evde yapamiycem :KK43::KK43::KK43::çok üzgünüm:

Ben loreal 02 çok çok açık sarı dore boya aldım, 4 gün sonra falan deniycem. Sonucu yazarım..

Son düzenleme:
Evet, sonuç...

Yolunası, paramparça eidlesi, bir daha hiç bakılmak dahi istenmeyesi iğrenç bir saç...

Saçlarım koyu sarı ve bakırarası bir renk oldu, sarı röfleler, beyazımsı bir renk oldu.. Bende çıldırası bişey oldum :KK43::KK43::KK43::KK43:

help me ...

napıp edip bu saçtan kurtulmam lazım yoksa kendimi camdan atıcam. Böyle insan içine nası çıkarım bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn mafoldumben

X