Lekeler, Çiller Shılıbao gınseng özlü yüz temizleme jeli (peelıng)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

bakale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
723
0
arkadaşlar SHILIBAO GINSENG ÖZLÜ YÜZ TEMİZLEME JELİ (PEELING) hakkında bilginiz var mı?görüşlerinizi alabilir miyim?

arkadaşlar ben bu jeli aldım ve gözlerime inanamadım,ilk önce elimde denedim daha sonra bir kaç saniye sonra sürdüğüm bölgeye peeling yaptım.hani kese yapılırken kirvari birşeyler çıkar ya onun gibi elimin üstündeki ölü deriyi sıyırdı aldı,daha sonra yüzüme denedim,yüzümdeki ölü deriyi sıyırdı,ve peeling işini çok yumuşak hareketlerle yaptum,ben bu jeli aktardan aldım harika birşey ama uzun vadede olumsuz bir yan etkisi olur mu bilemem,
roccutane kullandığımdan dolayı çok hassas bir cildim olmasına rağmen yüzüm tahriş olmadı.

canim aldim bende kullandim ama ben sanmiyorum o çikanin kir oldugunu bence ozundeki maddeden dolayi oyle oluyor.yapisiyor çunku killara normal kir olsa yapismaz.ama ben duzenli kullanmayi beceremiyorum ondan çok mu iyi bilemicegim :KK70:

arkadaşlar ben bu jeli aldım ve gözlerime inanamadım,ilk önce elimde denedim daha sonra bir kaç saniye sonra sürdüğüm bölgeye peeling yaptım.hani kese yapılırken kirvari birşeyler çıkar ya onun gibi elimin üstündeki ölü deriyi sıyırdı aldı,daha sonra yüzüme denedim,yüzümdeki ölü deriyi sıyırdı,ve peeling işini çok yumuşak hareketlerle yaptum,ben bu jeli aktardan aldım harika birşey ama uzun vadede olumsuz bir yan etkisi olur mu bilemem,
roccutane kullandığımdan dolayı çok hassas bir cildim olmasına rağmen yüzüm tahriş olmadı.

kullanmaya devam ediyormusunuz gelişmeler nasıl

dün girdiğim aktarda satıcının ısrarı üzerine aldım. Kullandıkça sonuçları yazarım..

bunun inci özlü olanını almıştım 20 gündür haftada 1 kere kullanıyorum sonuçlar çok iyi cilt rengimde düzelmeler oldu lekelrimin hafiflediğini görüyorum ayrıca çok güzel temizlediğide kesin tavsiye ederim

az önce denedim yüzüm yumuşacık oldu cildim nasıl böyle soyulur gibi kir çıkardı anlamadım sahiden ölü hücre mi yoksa jele bağlı oluşan maddeler mi anlayamadım. ama yumuşacık ve ferah...
bugün aktardan aldım20 lira. köpekbalığı yağı/yüzgeci yazan bir çeşidini daha gördüm. internette ise inci özlüsü ve aleoveralısını gördüm umarım en iyi olanı almışımdır. :)

Bu jelin özelliği uygulandıgı anda etkisinin görülebilmesi ovalandığında peeling etkisi olan beyaz pütürcükler olusuyor ölü deri, ciltteki kirler ve gözeneklerin icindeki yağlar çıktıkça pütürcükler siyahlasmaya baslıyor mıknatıs gibi tüm kirleri alıyor yani derin bir hijyen sağlıyor. Jelin içeriğindeki arbutin bitkisinin beyazlastirma özelliği sayesinde cilt beyazlaşıyor. Tamamen bitkisel içerikli bir ürün, hasas bölgeler hariç vücudun tüm bölgelerinde kullanılabiliyor. Ovalarken siyah notalarda zaten cıkmaya başlıyor. Ayrıca hazır yüz maskeleri varki kullanan vazgeçemiyor cilt kadife gibi oluyor.

ben bu ürünün yeşil çay özlü olanını aldım bir avm deki bitkisel ürün satılan yerden. gerçekten peeling'de harika! içeriği daha doğal diğer ürünlere göre. ben düzenli kullanamadım ama memnun kaldım yine de.sitesinde şöyle yazıyor: "Cilde çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek ciltteki ölü derileri temizler, gözenekleri içindeki yağ ve kirlerden arındırarak derinlemesine temizlik yapar. Güçlü bir anti-oxidandır, nemlendirici ve besleyicidir.Kan damarlarını güçlendirir. içerdiği yüksek orandaki polifenol ile ciltte hücre hasarlarına karşı bariyer oluşturup,kan dolaşımını hızlandırdırır. Ciltte oluşan kızarıklara ve güneş yanıklarına karşı yardımcıdır. Yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Hyaluronik asit bilinen en güçlü nem tutucudur, doğal yollardan cildin dolgun görünmesini sağlar. Arbutin bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan tamamen doğal bir aktiftir."

ben beğendim, tavsiye ederim... :)

Arkadaşlar, bende mavili olanını kullanıyorum düzenli olarak 3 haftadır. Resmen dudaklarımın çeneye yakın olan yan kısımlarındaki renk farklılıkları gitti.

Gerçekten fondöten bile kullanma ihtiyacı hissetmiyorum. Cildimi parlaklaştırdı ve kesinlikle daha sağlıklı bir görüntüsü oldu. Tavsiye ediyorum herkese

bende yeşil aloveralı olanını aldım.. burun diplerindeki siyah noktalarım cıktı valla. kullanın kızlar pişman olmazsınız. benim aldığım yerdeki adam ben malımın arkasındayım dedi aldım.. valla Allah razı olsun adamdan, haftam dolsun ve tekrar yıkayayım deye bekliyorum..

daha yeni başladım kullanmaya ama etkisini ilk kullanımda bile gördüm. aktardaki bayanın israriyla aldım hatta almak istemedim ama yüzüme uygulayınca bi parladı yüzüm bi beyazladı :KK9:

arkadaşlar SHILIBAO GINSENG ÖZLÜ YÜZ TEMİZLEME JELİ (PEELING) hakkında bilginiz var mı?görüşlerinizi alabilir miyim?

evet bu shilibao denilen kremi bursada almıştım..yolda tesadüfen yürürken bi dükkanın önünde sattıkları kremi dışarda denetiyorlardı. elinin üstüne sürüyorsun. sonra o sürdüğün jel, elinden oluk oluk kir gibi çıkıyordu. adam dediki elindeki ölü hücreleri arındırıyor. o yüzden böyle oldu diye..sonra aldım eve geldim. bunu bi kaç gün kullandım. ve kullandıkça farkettim ki, o şeyi elimde ovuşturdukça -ki bunu defalarca da yapsam- sürekli oluk oluk kir çıkıyor. o mantığa göre benim elimde deri falan kalmamış olması gerekiyordu.istisnasız her sürüşümde yoğun bir kir tabakası çıkıyordu..(güya tabi) 5-10-15... kaç kez sürersen sür her seferinde aynı kir yine çıkıyor :KK52: sonra anladım ki, jel ovuşturdukça posa ve su olmak üzere kendi içinde ayrışıyor. sulu kısım cildi nemlendiriyor. posasını da atmış oluyoruz. ha, elimde gerçekten bir faydasını gördüm mü? hayır.sadece anlık nemleniyor, bi yarım saat sonra eski haline dönüyor. bi nemlendirici krem bile daha iyi bir mantıkla nemlendirir eli. yemin ediyorum bir kaç kez kullandıktan sonra bıraktım. bitirmedim ve attım.. yani hile hurda bu işler.. göz doldurmak için yapılan bir icat. insanın inanası geliyor. boşa para vermeyin. cebinizde kalsın ..

sadece aktarda mı satılıyo acaba, kozmetik ürün satan mağazalarda varmıdır ki?

günlük mü kullanılıyor ne kadar sıklıklla uygulanacak

canim aldim bende kullandim ama ben sanmiyorum o çikanin kir oldugunu bence ozundeki maddeden dolayi oyle oluyor.yapisiyor çunku killara normal kir olsa yapismaz.ama ben duzenli kullanmayi beceremiyorum ondan çok mu iyi bilemicegim :KK70:

kullanmaya devam ediyormusunuz gelişmeler nasıl

dün girdiğim aktarda satıcının ısrarı üzerine aldım. Kullandıkça sonuçları yazarım..

az önce denedim yüzüm yumuşacık oldu cildim nasıl böyle soyulur gibi kir çıkardı anlamadım sahiden ölü hücre mi yoksa jele bağlı oluşan maddeler mi anlayamadım. ama yumuşacık ve ferah...
bugün aktardan aldım20 lira. köpekbalığı yağı/yüzgeci yazan bir çeşidini daha gördüm. internette ise inci özlüsü ve aleoveralısını gördüm umarım en iyi olanı almışımdır. :)

evet bu shilibao denilen kremi bursada almıştım..yolda tesadüfen yürürken bi dükkanın önünde sattıkları kremi dışarda denetiyorlardı. elinin üstüne sürüyorsun. sonra o sürdüğün jel, elinden oluk oluk kir gibi çıkıyordu. adam dediki elindeki ölü hücreleri arındırıyor. o yüzden böyle oldu diye..sonra aldım eve geldim. bunu bi kaç gün kullandım. ve kullandıkça farkettim ki, o şeyi elimde ovuşturdukça -ki bunu defalarca da yapsam- sürekli oluk oluk kir çıkıyor. o mantığa göre benim elimde deri falan kalmamış olması gerekiyordu.istisnasız her sürüşümde yoğun bir kir tabakası çıkıyordu..(güya tabi) 5-10-15... kaç kez sürersen sür her seferinde aynı kir yine çıkıyor sonra anladım ki, jel ovuşturdukça posa ve su olmak üzere kendi içinde ayrışıyor. sulu kısım cildi nemlendiriyor. posasını da atmış oluyoruz. ha, elimde gerçekten bir faydasını gördüm mü? hayır.sadece anlık nemleniyor, bi yarım saat sonra eski haline dönüyor. bi nemlendirici krem bile daha iyi bir mantıkla nemlendirir eli. yemin ediyorum bir kaç kez kullandıktan sonra bıraktım. bitirmedim ve attım.. yani hile hurda bu işler.. göz doldurmak için yapılan bir icat. insanın inanası geliyor. boşa para vermeyin. cebinizde kalsın ..ha, olumlu yorum yapan arkadaşlar var, ben sadece deneyimlerimi paylaştım. umarım kullananlar gerçekten faydasını görürler... :)

Arkadaşlar bende bu markanin deniz incisi özlü cilt temizleme jeli var bir arkadaşım vermisti cok memnunum ama nerden alabilecegimi bilmiyorum kimin verdigini bile hatirlamiyorum nir kac kisi aktardan demis ama bilen varsa yardimci olabilir mi

merhaba bende bu ürünü bir arkadaşımda gördüm sonra internette araştırdım dogalpazar diye bir sitede uygun fiyata buldum aldım henüz iki kez kullandım sanki işe yarıyor gibi uyguladıktan sonra cildimde renk açılması ve rahatlama oluyor

merhaba bende bu ürünü merakımdan acaba bu ürünmü yoksa elimden çikanmı diye bir deneme yaptım sonunda elimden çiktığını anladım denemesi çok basit çay bardağının altına sürüyorsun sonrada çay bardağı altlığına elinizle dokunmadan sürdüğünüzde ortada sadece krem iki yüzeye sıvandığını görüyorsunuz.

X